Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.006
Cevap
77
Favori
163.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bugün g920 siparişi geçtim arkadaşlar Xbox one ve pc için gerçi ps4 de var elimde ama ben daha çok forza için aldım cihazı ilk defa bir deneyim olacak benim için inşallah pişman olmam henüz driving force shifter almadım acaba gereklimi onu da almak ?
  • ATS de vites ile yüksek devir de, motorun homurtusunu yakalamak çok gerçekçi. Aynı hissiyatı, ETS2 de alamıyorum, ne de olsa avrupa arabalar...
  • Arkadaşlar bugün seti teslim aldım forza 6 ve horizon 2 açıp test ettim ilk kez tecrübe ettiğim için zorlandım açıkçası ve hoşuma gitmedi bu durum ve satılığa koydum acaba erken bir tepkimi bu yaptığım biraz daha zorlayayım mı alışmak için siz tecrübelisiniz bu konuda bana bir akıl verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhancub -- 11 Mayıs 2016; 19:51:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhancub kullanıcısına yanıt
    Satmayın. Göreceksiniz zamanla alışacaksınız. Ffb nin pek etkileyeceğini sanmam hatta yetersiz dahi gelecektir. Oranlama ve kontrolede maks. 1 ayda alışırsınız.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam cevap için fikrimi değiştirdim bende bir süre zorlayacağım kendimi alışırım büyük ihtimal.

• orhancub kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle bir ay için fikirleriniz degisecektir. Bir çok kişi ilk direksyon tecrubesinde bunu yaşıyor.

• İlk tecrübede sorun olması normal. Bende g25 var hala keyifle pc de oynuyorum. Alışkın olduğum için değiştirmedim bile. Hatta g29 var elimde daha iyi olduğunu bildiğim halde alıştığımdan vazgeçmeyeceğim şimdilik. Ama xbox için bi g920 bende düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar DFGT için oyun önerebilecek var mı? Çok sıkılıyorum
    ETS 2 uzun süre oynadım sıkıldım açıkcası, artık sadece haftada bir filan direksiyonu takıp City Car Driving de 2 tur atıp çıkıyorum. Şöyle ETS, ATS gibi veya City Car Driving gibi büyük bi şehirde gezelebileceğim (ets gibi görevlide olabilir) başka oyun var mı?

Boş pistlerde turlayıp süre kasmak hiç sevmediğim bir şey o yüzden assetto corsa, project cars vs dışındaki önerilerinizi bekliyorum, yeni çıkan forzaya direksiyon desteği gelince indiricem en azından ai yarışları rekabetçi ve güzel gözüküyor.

Bir sürü elektornik parça çıkma vites vs parçalar aldım vites yapıcaktım ama oynadığım oyun kalmayınca hevesimde kaçtı resmen

• test drive unlimited 2
  • Logitech g27 i tüm platformlarda oynamak içinhttp://www.amazon.com/ConsoleTuner-Titan-One-Xbox-playstation-4/dp/B00LH5XZQS?ie=UTF8&ref_=nav_signin#customerReviews
    böle birşey çıkarmışlar ama memnun olmayanlar var sanırım lag konusunda sıkıtnı var.
    Alternatif çözüm varmı bu konuda ?
  • hakan_harputlu H kullanıcısına yanıt
    Bunu kendin de yapabilirsin. Herhangi bir lag falan yok. Ben kullanıyorum kendi yaptığımızı pc ile aynı ps4 de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Bunu kendin de yapabilirsin. Herhangi bir lag falan yok. Ben kullanıyorum kendi yaptığımızı pc ile aynı ps4 de

Hocam ben ps4 ve xbox 360 dada kullanmak istiyorum nasıl yapılıyor kendimiz nasıl yaparız yani ?
    Tşkler cevabınızı bekliyorum.
  • Arkadaşlar Playseat + Logitech G25 setimi satıyorum, ilan bölümünde bakmak isteyen arkadaşlar olursahttp://forum.donanimhaber.com/m_117082988//tm.htm
  • bence 1300'lere varır artık fiyatı
  • Sıfır g29 ve vites alabileceğim site var mı arkadaşlar ? Baktığım yerlerde hep direksiyon var vites yok

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam , yanlız vitesler burada pahalı amazondan her şey dahil 66 dolara geliyor ( standart kargo ) Direksiyonu burdan alıp vitesi amazondan alsam uyum sorunu falan yaşamam dimi çünkü yaklaşık 80 lira karlı oluyor amazon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NalcakarS -- 29 Mayıs 2016; 15:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NalcakarS

Teşekkür ederim hocam , yanlız vitesler burada pahalı amazondan her şey dahil 66 dolara geliyor ( standart kargo ) Direksiyonu burdan alıp vitesi amazondan alsam uyum sorunu falan yaşamam dimi çünkü yaklaşık 80 lira karlı oluyor amazon

Herhangi bir uyum sorunu olacağını sanmam, zaten Driving Force Shifter doğrudan şebekeye bağlanan bir ekipman değil. G29 alıyor olsaydım ben de aynı şekilde alırdım muhtemelen ancak bütçeniz el veriyorsa eğer Thrustmaster T300'e yönelmenizi öneririm.
  • Ps4'e heves almalık direksiyon arıyorum ama bu fiyatlar ne böyle. Neredeyse bir ps4 parası. Direksiyonu alırım 1 ay sonra kullanmam korkusuyla fazla para vermek de istemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ciddi Kedii kullanıcısına yanıt
    Kur yükseldi ne yazık ki ama bu G29'un fiyayının gerekçesi olamıyor. Logitech kazığı yiyoruz. Örnek vermek gerekirse DFGT'i kur 1.5₺ civarı iken 180 liraya kadar dahi inmişti. Diyelim ki 250₺ olsun kur 1.5₺ iken şimdi 2.9₺ kur ama 500₺ ye DFGT bulamazsınız. G29'da aynı olay bana kalırsa G29'un ederi 1000₺ en fazla. Ki G29 eski sistem dişli kullanıyor. Rakibi olarak fiyasada T150'yi gösterebiliriz. Ki T150 kayış + dişli kullanan hibrit nir sistem kullanıyor. Fiyatı da 200$ (ha Buradaki distirübitörde 1000₺ ama yine ucuz [asla kimseyi itham etmiyorum fiyat yorumu da yazmıyorum yanlış anlaşılmasın]). En ucuz T80 var ama verdiğiniz paraya değmez. En ideali şuan bence (yurtdışı ya da amazondan almak kaydıyla) T150 ve T300.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.