Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuşmanızı bölüyorum kusura bakmayın ama hayret ediyorum. Sizin dert ettiğiniz takur tukur ffb sesi harici olarak söylüyorum yani döndürüken motor sesine benzer bir ses çıkarya (özellikpe eski disli setlerde) bu cihazda hiç yok çok başrılı heralde G29 öyle ki T300ün kayış sistemi bile döndürüken bu sesi az da olsa çıkartıyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Konuşmanızı bölüyorum kusura bakmayın ama hayret ediyorum. Sizin dert ettiğiniz takur tukur ffb sesi harici olarak söylüyorum yani döndürüken motor sesine benzer bir ses çıkarya (özellikpe eski disli setlerde) bu cihazda hiç yok çok başrılı heralde G29 öyle ki T300ün kayış sistemi bile döndürüken bu sesi az da olsa çıkartıyor .

Ürünü beğendim ama artık 3 - 4 günde bozuldu mu yoksa başka bir şey mi oldu bilmiyorum. bu takur tukur sesleri umarım kendinde olan bir şey değildir. Alalı 3 - 4 gün olduğu için iadesini talep ettim. Belki sonra tekrar almayı düşünürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcakir -- 28 Mart 2016; 18:53:58 >
  • tcakir T kullanıcısına yanıt
    Force fadbeck ayarları ı düşür biraz daha rahT edersin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tcakir T kullanıcısına yanıt
    Sesi bir tuhaf. Sanki, servo motor boştada dişli ile bir öpüşüyor bir öpüşmüyor gibi arada dişlilerin birbine çarpma sesi geliyor. Bu benim bir anda kurduğum bir düşünce. Mekanik ve elektronik bilgilerime dayanarak, internetteki bir çok g29 videosunu izlediğinizde sizdeki gibi bir sesi olana denk gelmezsiniz. Enteresan bir durum, bence içiniz rahat olması açısından servis ile görüşmenizde fayda var...
  • Biz daha direksiyon almadan adamlar yeni bir tane çıkartmış.Ama hoşuma gitmedi. G27 sizce nasıl beyler?
  • TheDenier kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil konsollasrda kullanma niyetiniz yoksa g27 daha mantıklı gözüküyor. Zira ciddi bir teknoloji farkı yok ve vites ayrı değil G27 de uygun fiyatlı ikinci ellere bakmanız8 tavsiye ederim.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Aynen ya ilk başta g25 daha ucuz gelmişti bir direksiyona şimdi o kadar para vermeyeyim diye.Ama şu vitesin direksiyona entegre olmasına sinir olduğum için arada kalıyorum. Evet 2.el düşünüyorum ama güven olayı çok zor olacağa benziyor.Gerçekten temiz sağlam bir makineyi ben nasıl bulacağım ve anlayacağım sorun burada :(
  • @sarppy

Hocam merhaba,

Konu sahibi olarak G29 tercih ettiniz saniyorum. Gozlemleriniz nasil?

• TheDenier kullanıcısına yanıt
    Ben direksiyona dahil derken sete dahik dedim gövdeye dahil değil.
    G29 da ise yaklaşık 400 lira ya vitesi ayrıetten almanız gerekiyor.
    Güven konusunda gelirsek G27 kullanmadım ama burada bir çok kullanmış üye var onlara danışarak hangi konuya dikkat edilmesi gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca forumda g27 satan vardır mutlaka referanslı üyelerle de satıyorlarsa iletişime geçebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 29 Mart 2016; 0:55:42 >
  • Thrustmaster t300 ü tercih etti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam,
    G29 alt versiyonlarını alacaktım; ama PS4 desteklediği için belki ileriki zamanlarda PS4 içinde güzel yarış oyunları çıkarsa terfi ettiğimizde kullanırız diye G29 da karar kıldım.
    Nihayetinde PS3 için Logitech g29 direksiyon seti satınaldım; ancak bazı problemlerim vardır yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    1- Vites kolu alacaktım; malisef öğrendimki vites kolunu PS3 de kullanamıyormuşuz. Vites kolunu alırsam PS3 de çalıştırma ihtimalimiz var mıdır? Direksiyon çalışmasına rağmen vites kolunu kullanamamak çok saçma ve önemli bir eksiklik bana göre,
    2- Motor Storm 1, 2 ve Apocalypse oyunlarında direksiyon çalışmadı; öğrendimki bu oyunlar zaten direksiyonu desteklemiyormuş! Bir şekilde güncellemeyle bu oyunları G29 ile oynayabilme imkanımız var mıdır?
    3- DIRT 3 oyununu da G29 ile çalıştıramadım; halbuki bu oyun G29'u destekliyor; ve direksiyonda kendini otomatik kalibre ederek ayarlıyor; ama buna rağmen oyunda çalışmadı!!! DIRT 3'u G29 ile oynayabilmem için ne yapmam gerek?
    4- G29 için önereceğiniz en iyi oyunlar hangisidir? Bendeki yarış oyunları GRID 2>Gran Turismo 5>GRID Autosport>NFS Hot Pursuit>Ridge Racer 7>Burnout Paradise... PC de oyun oynamayı tercih etmiyorum; ancak G29 için çok çok güzel bir oyun varsa önerirseniz sevinirim.

• g29 pedal çözünürlüğü tam nedir. leo bodnar kablo almayı gerektirir mi ?
  • yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ürünü...
    memnun muyum? ne evet ne hayir...
    kafadan pedallarda boşluk olması sinirimi bozdu.. nerdeyse 1cm e yakın sola doğru boşluk var ve kullanırken bir an sola kayması tum keyfinizi bozuyor...
    direksiyonda boşluk yok malzeme olarak ta çok kaliteli... arkadaşların eleştirdiği gibi tuşlardan rahatsız değilim çünkü alet aslında PS için yapıldı dizaynda bu temelde...
    direksiyonda ffb olayı kesinlikle kaliteli değil...
    dişliler kol gücünüze dayanamıyor çatır çatır diş atlama kaçırma seslerini duyuyorsunuz...
    ets gibi soft sürüşlerde sorun yok fakat misal gt3 class bir yarışta sert bir dönüşte aha bu sefer kesin kırıldı diye dusunuyorsunuz...
    cihazın kalitesine göre bana gore fiyat aşırı yüksek ... almadan önce mutlaka deneyin... hatta ve hatta sanırım her satılan farklı bir seri alacağınız seriyi deneyin veya araştırın...
    sırf ps4 yüzünden olması gereken fiyatın 2 katına satılan bir cihaz g29...
    almadan önce bin kere düşünün deneyin araştırın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• almak istiyordumda vazgeçmek üzereyim okuduktan sonra. Bir sonraki direksiyon modeli ne zaman çıkar ? gerçi PS2 slimlerede patlıyor falan yazıyorlardı eskiden
  • Buna bu kadar para vermek yerine temiz bi dfgt ya da g27 alıp gimx adaptörle ps4 te kullanın. Hem de force feedbackli sadece pc ile ps4 ü bağlamanız gerekecek o kadar da olsun. G27 gibi bi direksiyon varken 1000 küsür lirayı haketmiyor bu alet.

• quote:

Orijinalden alıntı: agni_tr

yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ürünü...
    memnun muyum? ne evet ne hayir...
    kafadan pedallarda boşluk olması sinirimi bozdu.. nerdeyse 1cm e yakın sola doğru boşluk var ve kullanırken bir an sola kayması tum keyfinizi bozuyor...
    direksiyonda boşluk yok malzeme olarak ta çok kaliteli... arkadaşların eleştirdiği gibi tuşlardan rahatsız değilim çünkü alet aslında PS için yapıldı dizaynda bu temelde...
    direksiyonda ffb olayı kesinlikle kaliteli değil...
    dişliler kol gücünüze dayanamıyor çatır çatır diş atlama kaçırma seslerini duyuyorsunuz...
    ets gibi soft sürüşlerde sorun yok fakat misal gt3 class bir yarışta sert bir dönüşte aha bu sefer kesin kırıldı diye dusunuyorsunuz...
    cihazın kalitesine göre bana gore fiyat aşırı yüksek ... almadan önce mutlaka deneyin... hatta ve hatta sanırım her satılan farklı bir seri alacağınız seriyi deneyin veya araştırın...
    sırf ps4 yüzünden olması gereken fiyatın 2 katına satılan bir cihaz g29...
    almadan önce bin kere düşünün deneyin araştırın...

T300 ümü önerirsin?

• turki5hmo kullanıcısına yanıt
    önermiyorum usta yani g29 da güzelde önce deneyin diyorum... t300 güzel set ama pedalda debriyaj yok.. otomatik vites kullanırsın.. eğerki ps4 için almayacaksanız g27 alın derim pc için.. ama g27 ps4 desteği vermiyor... sırf g29 satılsın diye tabi... imkan varsa mutlaka deneyin aleti kendi fikriniz olsun.. bana kötü gelen size güzel gelebilir...
  • Bu gün vitese de kavuştum. ETS2 de kullanımı, çok keyifli. Çekiciye, doğrudan hükmedebiliyorum, tüm kontrol bende. Vitesin kalitesi, bence ideal. G27 kullanmadığım için, bir kıyaslama yapamam ama simülatör bir oyunda debriyaj vites ikilisini yaşamak, güzel.

İlgilenenler olursa, Toti bilgisayar ile iletişime geçebilir. 1 aydan fazla kendileri ile bu vites için iletişim halindeydim. Bir müşteri olarak, bir çok firmadan göremediğim ilgi ve alakayı, kendilerinden memnunlukla aldım. Şu an büyük firmalarda satışını hala göremedim, ilgilenenlerwww.toti.net sitesinden kendilerine ulaşabilir.

İyi forumlar dilerim...
  • Beyler selam,
    600 Lira'ya 'sıfır' G29 alınır mı sizce?
    Yurtdışından almanın bir eksisi var mı?
    Ve kutu ebatlarını bileniniz var mı?

• BayCicik kullanıcısına yanıt
    600 tl ye nerde satılıyormuş biz de alalım hemen :)
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.