Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SEFIR

beyler tepki alabilirim ama bence gerçekten g25 ve g27'nin tasarımları daha güzeldi.

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu

İçim ısınmadı benim yenisine tasarım kötü

Ben de katılıyorum, PS4 tuşları eklenince direksiyonla-gamepad karışımı bir görüntü çıkıyor ortaya fakat G29'u alan kişiler de zaten PS4 desteği için alacak. Yoksa, vitesi (H) ayrı satılmasına rağmen daha pahalı bir direksiyonu pek çok kişi tercih etmezdi zira PS4 desteği haricinde G27'den pek de farklı olmadığını söylüyor direksiyonu deneyenler.

Şahsen, sadece GT için G29 almak istemedim. Diğer (PC'ye çıkan) simülasyonları PC'de oynuyorum ve yaptırdığım masa sayesinde G27 bilgisayarda sürekli kullanıma hazır fakat PS3 evin salonunda; GT5 Prologue, GT5, GT6 var fakat kurulum zahmetinden ötürü çoğunlukla DS3 ile oynadım. PS3'ü taşımak daha az zahmetli resmen.
  • HuNTeR_1907 kullanıcısına yanıt
    nasil bir masa yaptirdiniz hocam size ne kadara maloldu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Masa şu şekilde:

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu

170 cm genişlik, 70 cm derinlik, 80 cm yükseklik (75 daha iyi olabilir). Pedalları koymak için yaptırdığım zemine halı kaplatmadığım için paspas kullanmam gerekti pedalların kaymaması için. Aslında masayı yaptırmamdaki amaç, 1997'den beri kullandığım masanın 24" monitöre küçük gelmesiydi, daha geniş ve derin bir masaya ihtiyacım olunca, direksiyon setini de sürekli bağlı tutabileceğim bir masa yaptırmak istedim, monitörün altındaki aparat da sağa-sola çevirmekten ziyade direksiyonun önüne ve eski yerine kaydırmama yarıyor. Masayı 5 sene önce 190 TL'ye yaptırmıştım (MDF).
  • HuNTeR_1907 kullanıcısına yanıt
    tesekkurler hocam

guzel bir sistem kurmussunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

tesekkurler hocam

guzel bir sistem kurmussunuz

Rica ederim, beğenmenize sevindim.

• ne olursa olsun bana pahalı geldi 750-800 gibi bir fiyat olmadıktan sonra ülkemde bu fiyat fahiş kategorisine giriyor.
  • Sa arkadaslar, ben dfgt ile gt6 oynuyorum ama vitesi surekli direksiyon arkasindaki tuslarla atiyorum, yuksek hizda konsantrede topuzu kullanmak cok dikkat bozuyo ve hakimiyet azaliyo, sorum su ki siz nasil "h shifter" ile oynuyorsunuz ? Zor olmuyor mu yuksek hizli yarislarda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 8 Temmuz 2015; 20:34:02 >
  • Bizde direksiyon arkası kelebeklerle oynuruz çoğu kimse yarışlarda H vitesle oynamaz o vites keyfine araç sürmek içindir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

Bizde direksiyon arkası kelebeklerle oynuruz çoğu kimse yarışlarda H vitesle oynamaz o vites keyfine araç sürmek içindir

Ali abi kullanabilen varsa helal olsun ayrıca birşey sormak istiyorum gt de h shifter ile kulland8ysan hic arac stop edebiliyor mu

• Ömer zaten h vitesde 1 den başlamıyor 2 den başlıyor sraçlar çok kullandım h vitesle çok deneme sürüşleri yaptım nescar pistinde ve monoko pistinde tabi arabayı yavaşlattınmı stop ediyordu
  • G27 nin aynısı la bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT 7 ile fena olur bu

• Ali abi peki tekrar nasıl marş alıyor araç
  • Oof of alıcaz ama kaça patlayacak belli değil.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    gaz pedalına bastınmı başlıyor çalışmaya
    yalnız kavrama olayı biraz daha farklı gerçek arabalardan
    önce gaza basıyorsun vitesi sonra ilerletiyorsun
  • Ben yarış oyunlarını çok seven biriyim ve sırf forza oynamak için xbox one aldım. Sizce bu direksiyonlardan hangisi tercih etmeliyim. GT6 ve Driveclub oynadım ama bana forza5 -horizon2 kadar keyif vermedi. ayrıca GT6 da çoğu arabanın kabini bile yoktu, ki ben direksiyonla oynuyorsam kokpit kamerasından başka bir açıda süremiyorum arabayı.

Bu olaylardan dolayı G920 ye biraz daha yakınım ama hala karar veremedim. Sizin fikirleriniz neler?
  • Göttingenli Ethem kullanıcısına yanıt
    Forza seviyorsan ona göre direksiyon alıcaksın artık oynuyacak sensin keyifde senin

• Bende hastayım Forza Horizon 2 ye GT6 dan daha cezbediyor beni ama okadar masraf bi oyun için hiç akıl kârı değil, bide bunun daha direksiyonu var tabi

• 6 temmuzda yayınlanan g29 incelemesinde "temmuz ayı itibariyle Türkiye'de satışa sunulcak olan..." diyor . Kaç temmuz bu yeni bi haber var mı ?

https://www.youtube.com/watch?v=nssSgxmj26I

1:13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gameking1907 -- 10 Temmuz 2015; 20:37:38 >
  • Çok pahalı ya
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.