Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
48
Favori
120.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar direksiyon yön kayması sorunu var.Oyundaki arabanın direksiyonu yönü düz olması için bizdeki direksiyonu yan çevirmem gerekiyor.Derece 900 yaptım fark yok.
    Bütün ayarlarla denedim sonuç aynı.Direksiyon kayması sorunu nasıl hallederim, servislik durum var mı ? Sadece garanti belgesi yeterli midir ?
  • GT7'nin etkisiyle beklediğim G29'un uçuk bir fiyattan geleceğini görünce, zaten simülasyonları ağırlıklı olarak PC'de oynayan biri olarak bugün G27 kullanıcıları arasına katıldım ben de.
  • Merhaba arkadaşlar;

Ben de bir G27 kullanıcısıyım (daha kullanmak kısmet olmadı gerçi ama:). Bendeki G27 biraz sıkıntılı. Profiler'dan vs yaptığım ayarlarla herhangi bir gelişme göremedim. Geçen hafta sonum tamamen sistemi düzeltmeye çalışmakla ve araştırmayla geçti. Benzer sorun yaşayan birini bulamadım. Hatta bulamayınca, Logitech'in forumunda şöyle bir konu da açtım: https://support.logitech.com/en_us/create-account?bounce=yes&referer=http%3A%2F%2Fforums.logitech.com%2Ft5%2FLogitech-G-Controllers%2FG27-Wheel-does-not-turn-right-and-does-not-work-properly%2Fm-p%2F1417715

Bu sıkıntının adaptörden kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Eğer öyle değilse zaten donanımsal bir sorun var, yani daha büyük sıkıntı var. Adaptörden kaynaklı olmasını düşünme sebebim, elimdeki adaptörün ucu Amerikan prizlerine göre. Başka bir kablo alıp denedim ama orijinal kablo olmadığı için güvenemedim düzgün çalışmamasına.

Ürün yurt dışından alındığı için garantisi de yok maalesef.

İstanbul'da ikamet eden hayırsever bir G27 sahibi var mıdır acaba? Kullanmadığı bir gün adaptörünü evinden ya da iş yerinden falan alsam, o gün içinde deneyip ertesi gün geri götürsem... Var mı bana böyle bir güzellik yapabilecek kimse?

Nasıl güvenebilirim derseniz forumdan referans verebilirim.

Yardımcı olmak isteyen arkadaşlara şimdiden teşekkürü borç bilirim.

Herkese iyi günler

• amerikan fişini prize kendi adaptörüyle taktıysanız sıkıntı olmamalı, benim ürün de amerikan fiş ve bu şekilde kullandığım telefon tablet vs donanımım da var. adaptör kaynaklı bir sorun gibi görünmüyor. bu arada yardım edemediğim için kusura bakmayın bu aralar gerçekten yoğunum.
  • Beyler g27 ariyirumda temiz saglam satmak isteyen arkadaşlar bana mesaj atsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende G27 kullanıcısıyım uzun zamandır kullanmıyordum şimdi tekrar kurmak istedim fakat elektrik adaptörünü bulamadım elinizdeki adaptörün teknik bilgilerinin yazdıgı kısmın ve giriş ucunun fotografını paylaşabilirseniz cok iyi olur. ayrıca eğer yaptırabileceğim yada alabileceğim bildiğiniz bir yer yada site varsa onuda yazabilirsiniz.
  • BAna city car driving için ayar lazım logitech G27 için yardımcı olurmusunuz ?
    Birde direksiyon neden otomatik ayarlamıyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wheel stand pro varsa direksiyon şeklinde alabilirim satan varsa
  • arkadaşlar bilgisayara takılan tek kablo usb kablosu mu ? Laptop da oynayabilir miyim bundan dolayı soruyorum...
  • boçi B kullanıcısına yanıt
    evet pc'ye sadece usb takılıyor. vites ve pedallar direksiyon setine, ordan çıkan usb pc'ye, fiş de malum prize girecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balcis -- 21 Temmuz 2015; 11:55:24 >
  • Bende katildim artik raniza arkadaslar gta 5 de vites kullanilmiyor degil mi ?

• classcocuq C kullanıcısına yanıt
    Kullanılmıyor ama manuel shifter modu var.Eğer ayarlayabilrsen .ini dosyasından G27 ni gösterebilirsin.Modun yapımcısınada sorabilirsin istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu82

Kullanılmıyor ama manuel shifter modu var.Eğer ayarlayabilrsen .ini dosyasından G27 ni gösterebilirsin.Modun yapımcısınada sorabilirsin istersen.

Dun yabanci oyuncu kanalini izledim orda oyunun tam desteklemedigini soykedi uzuldum ets2 var tam destekleyen baska varmi acaba destekleyen oyunlari

• Arkadaşlar merhaba. G27 alma düşüncem var. Ancak sıfırına 1000 lira veremem p kadar bütçem yok. Bir kaç ay sonra anca zaten fakat sizce ikinci el G27 alınır mı? Fiyatlar 650 civarı başlıyor. Önerilerinizi bekliyorum.

• Ürünü amazon üzerinden alan Arkadaş Varmı ? Varsa yardımcı olabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: wp-bykrm

Arkadaşlar merhaba. G27 alma düşüncem var. Ancak sıfırına 1000 lira veremem p kadar bütçem yok. Bir kaç ay sonra anca zaten fakat sizce ikinci el G27 alınır mı? Fiyatlar 650 civarı başlıyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Ben de 2. el G27 almak istemiştim ama hangi ilan sahibini arasam "Ürün birkaç aylık ama fatura, garanti belgesi yok.", "Birkaç çizik, iz falan var ama fotoğraf atamam.", "Ürünü dükkanda (benden epey uzakta) görebilirsin hocam", "Aynı şehirdeyiz ama parayı ödersin, kargoyla gönderirim, GET ilan falan bilmem." gibi abuk subuk cevaplar alınca ve de garantili, yeni tarihli faturaya sahip ürünlerin de fiyatlarının sıfıra oldukça yakın olduğunu görünce G27'yi sıfır aldım. Zaten, yıllardır kullandığım Logitech Momo Racing şu an sıfırdan farksız denilebilir, kutusunda duruyor, G27'yi de sıfır aldım, uzun yıllar kullanacağımı düşünüyorum zira istisnai durumlar dışında uzun yıllar boyunca kullanılabilen ürünler ve de 3 yıl garantili. Alındığında fark edilmeyen ya da kısa bir süre sonra ortaya bir sorun çıksa, içim rahat etmezdi. Belki ürünün arızalanacağı vardır, belki benden kaynaklıdır ama 2. el ürün alınca emin olamazdım, özellikle de garanti belgesi, faturası falan yoksa.

Ayrıca, kişisel bir şey belki ama, G27'nin direksiyon simidi deri ve renginden dolayı gözle belli olmasa da deri kiri tutar, 2. el bir üründe çok içime sinmezdi her ne kadar temiz görünse de.

• HuNTeR_1907 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam bende sıfır almaya karar kıldım nasip olursa. Dediğiniz gibi bişeler hep eksik ya da temiz olsa bile dıştan hor kullanılmış ben zaten oyun oynamam bir ets 2 işte o tarz simülasyon oyunları için Omsi falan vs. Otobüs sürmek için daha çok. Arada tır falan. Zaten acelesi yok. RC 419 set var ama işte 270ºŽ Žyetersiz 900º ayarlaması için. Uzun lafın kısası daha ileride alırım ama sıfır alırım kafam rahat olur dediğiniz gibi. Ayrıca G29 falan çıkmış PC versiyonu G920 ama Türkiye de yok daha pahalıymış şahsen tasarımı da beğenmedim bütün tuşlar direksiyonda vites kutusu yok ayrı almak gerekiyor saçma olmuş bana göre.Ž
  • quote:

Haklısınız hocam bende sıfır almaya karar kıldım nasip olursa. Dediğiniz gibi bişeler hep eksik ya da temiz olsa bile dıştan hor kullanılmış ben zaten oyun oynamam bir ets 2 işte o tarz simülasyon oyunları için Omsi falan vs. Otobüs sürmek için daha çok. Arada tır falan. Zaten acelesi yok. RC 419 set var ama işte 270ºŽ Žyetersiz 900º ayarlaması için. Uzun lafın kısası daha ileride alırım ama sıfır alırım kafam rahat olur dediğiniz gibi. Ayrıca G29 falan çıkmış PC versiyonu G920 ama Türkiye de yok daha pahalıymış şahsen tasarımı da beğenmedim bütün tuşlar direksiyonda vites kutusu yok ayrı almak gerekiyor saçma olmuş bana göre.Ž

Dediğiniz gibi, 900 derece bahsettiğiniz simülasyonlar için gerekli. Momo (240 derece) ile ETS2 keyif vermiyordu ama G27 ile büyük keyif. Assetto Corsa, Project Cars, GTR2, Race 07 gibi simülasyonlarda ve de simülasyon olmasa da serbest dolaşma sayesinde Test Drive Unlimited gibi birçok oyunda keyif alırsınız bilhassa manuel vites, debriyajla beraber başarılı pedallar, çift force feedback ile iyi direksiyon tepkileri de olunca. Hem, direksiyon/vites deri olunca plastik/kauçuk direksiyonlardaki gibi elleri terletmiyor ve de hissiyatı gerçekten güzel.

G29 PS4, G920 ise Xbox One destekli tek Logitech direksiyon seti diye pahalı (ikisi de PC'ye uyumlu). PC'de kullanılacaksa bu direksiyonlara daha fazla para vermeye gerek yok zira inceleyenler, direksiyon tepkilerinin G27'den farksız olduğunu söylüyor. Ayrıca, Hızlıal'da G29 ön siparişte 1529 TL idi (G29 ve G920'nin yurtdışı satış fiyatları aynı). Üstelik, G27 ile beraber gelen manuel vitesin G29 ve G920 için ayrı satın alınması gerekiyor ve de vites yurtdışında 59 dolar, burada 200 TL (ve üzeri) olur büyük ihtimalle, dolayısıyla set 1750 TL civarına gelir. G27 ise 1000 TL. Tasarım olarak da pek çok kişi G27'yi daha şık bulacaktır zaten.

Şimdiden hayırlı olsun diyeyim, keyifle kullanacağınıza eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 4 Ağustos 2015; 22:15:29 >

• HuNTeR_1907 kullanıcısına yanıt
    Dediklerinize aynen katılmakla birlikte teşekkür ediyorum.
  • quote:

Dediklerinize aynen katılmakla birlikte teşekkür ediyorum.

Rica ederim.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.