Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
48
Favori
120.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krm_group

G27 kokpit olarak nereden satın alabilirim, ps cafe için ?

ben bilmiyom arkadaşlar yardımcı olur inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraxes

Car City Driving i kurdum. G27 ile eşleştirdim sorunsuz oldu fakat direksiyon hassasiyeti çok fazla. G27 direksiyonu çok az döndürmem ile aracın direksiyon tamamen dönüyor.

Nasıl ayarlayabilirim??

Kardeş kurduğun cd den olan programdan ayarlanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezara_kabul

Selam arkadaşlar bende bugün 2.el olarak aldım G27 :)

Eve gidince test edicem kısmetse.. Grid 2 ile kullanan varmı ??

Grid 2 ile inanılmaz zevk alarak oynuyorum. Mükemmel bir uyum var.

Bu arada 606 TL'ye aldığım için bir kez daha mutlu oldum. Şuanda fiyat 845 TL. İndirim bitmiş.

http://www.sanalmarketim.com/logitech-g27-racing-wheel-direksiyon-pc-ps2ps3-941000092/p_24280/

1 2 hafta önce bitmişti indirim aslında :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myres -- 21 Haziran 2013; 10:47:21 >

• merhaba

elimdeki seti satıyorum deneme amacı alınmıştır. sıfır ayarında kutusunda kitapçıkları ile verilecektir.

http://forum.donanimhaber.com/m_76836997/f_//tm.htm#76836997
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSidesOfMe

merhaba

elimdeki seti satıyorum deneme amacı alınmıştır. sıfır ayarında kutusunda kitapçıkları ile verilecektir.

Garantisi var mı ?

İlanda yok diye işsaretlenmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

quote:

merhaba

Garantisi var mı ?

garantisi devam ediyordur
    cihaz tr den alınma ancak faturası yok hediye oldugu için yaklaşık 9 ay oluyordur alınalı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

quote:

merhaba

Garantisi var mı ?

garantisi devam ediyordur
    cihaz tr den alınma ancak faturası yok hediye oldugu için yaklaşık 9 ay oluyordur alınalı

Anladım hocam. Hayırlı satışlar.

Bu fiyata zor satılır muhtemelen. Pazarlık payınız vardır herhalde.

Umarım dilediğiniz fiyatta satılır.

• Arkadaşlar direksiyon sola kaydı, ne yapmam lazım? Otobüs direksiyonu gibi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Arkadaşlar direksiyon sola kaydı, ne yapmam lazım? Otobüs direksiyonu gibi oldu.

Arkadaşa yardım edelim ben hiç bu sorunla karşılaşmadım
  • quote:

Arkadaşlar direksiyon sola kaydı, ne yapmam lazım? Otobüs direksiyonu gibi oldu.

sola kaydı derken
  • quote:

quote:

sola kaydı derken

Direksiyon normalde düz durması gerekirken, sola çekti yani. Ama düzeldi, ara sıra kafası gidiyor heralde.
  • İlk aldığımda bende ufak bir şok yaşamıştı her açılıp kapandığında kalibrasyon yapıyormuş meğer alet :)
  • quote:

İlk aldığımda bende ufak bir şok yaşamıştı her açılıp kapandığında kalibrasyon yapıyormuş meğer alet :)

Hocam acaip tırstım vallahi, direksiyon 90 derece sola kaydı, logitech profiline gidip kontrol ettim sağa sola çevirince sıkıntı yok ama direksiyon solda bildiğin.
    Sonra bilgisayarı kapatıp açtım, bu sefere komple aşağı çekti direksiyon kendini. Bende bıraktım artık iflah olmaz garantiye gönderirim diye, bugün açtım baktım düzelmiş.
  • quote:

quote:

İlk aldığımda bende ufak bir şok yaşamıştı her açılıp kapandığında kalibrasyon yapıyormuş meğer alet :)

Hocam acaip tırstım vallahi, direksiyon 90 derece sola kaydı, logitech profiline gidip kontrol ettim sağa sola çevirince sıkıntı yok ama direksiyon solda bildiğin.
    Sonra bilgisayarı kapatıp açtım, bu sefere komple aşağı çekti direksiyon kendini. Bende bıraktım artık iflah olmaz garantiye gönderirim diye, bugün açtım baktım düzelmiş.

• Benimki de hep kalibrasyonu yaptıktan sonra solda kalıyor,tam ortada toplamıyor,anormal olduğunu düşünmüyorum
  • g27 alalı 2 sene olacak herhalde durup dururken vites kutusuna güç gelmemeye başladı. Garanti kağıdınıda kaybettiğim için elimde patladı Vites işini nasıl halledebilirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

g27 alalı 2 sene olacak herhalde durup dururken vites kutusuna güç gelmemeye başladı. Garanti kağıdınıda kaybettiğim için elimde patladı Vites işini nasıl halledebilirm

Ben yeni aldığım için bu sorunla hiç karşılaşmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: handsomeboy55

Iste bnm setim 30 yasina geldim kopamiyorum cocugum olcak napacam bn yaa...

bu kadar çok sarıomu, bnde alıcam ama heves mi diye düşünüyorm, aldktan 3 gün snra kenara atarmym acaba

• Arkadaşlar bu ürünü almayı istiyorum ama kapıda ödemeli 0 alabiliceğim güvenilir yer varmı nereden alabilirim.

biraz araştırdım ama kampanyalı felan satan ucuz bir yer yok
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.