Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
48
Favori
120.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G25 cileri de alin bizi yalniz birakmayin :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

quote:

Orijinalden alıntı: yanlızkurt007

arkadaşlar bende çok istiyorum almak ama en ucuz 680 tl oda sanal marketim.com da yokmu ya ucuz 400 tl falan olmaz mı ne zaman düşer fiyatları bi direksiyon setine en az 680 tl vermek çok saçma bence ucuzlasın artık

O bir kampanya. Normalde fiyatı 1000 tl. O site haricinde başka yerde bulamazsın o fiyata. Kampanya bittiği anda en az 900 tl olur ürün. Ayrıca daha fazla düşmez git gide artar bu ürünün fiyatı. Hayaller kurmanın mantığı yok ;)

o zaman bol artışlı fiyatlar g27'e oldu bide gidip 750-800 tl ona vericem bu nedir ya sanki altından yaptılar 400 max 500 olsa yine tamamda 750-800 hatta senin dediğin doğruysa 1000 tl nedir abi ya insanlar o paraya bilgisayar topluyor peki driving force gt den başka yokmudur önerebileceğin bi direksiyon seti ? g27 ve driving force gt den başka ?
  • DFGT oldukça iş gören bir direksiyon arkadaşlar.
    Bence çoğu kullanıcı için G27'den daha uygun fiyat açısından.Çoğu kişi G27'ye boşuna para veriyor.
    Ayrıca genel kanıyı bilmiyorum ama ben DFGT'de daha iyi tur zamanları çıkarabiliyordum,G27'de sol ayak freni çok pratik değil.
    Metin sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çapultra -- 16 Mayıs 2013; 15:54:08 >
  • Gerçek araba hissiyatını yaşamak istiyorsanız g27 alın. Öylesine alacaksanız dfgt alabilirsiniz. Ama sanalmarketimin yaptığı kampanyayı kaçırmayın derim. ben 606'ya aldım. 50 tl indirim + bonus vs. 606 oldu.
  • dün aldım ve kurdum.. dirt 3 vardı pc de onu deneyebildim. ben şimdiye kadar araba yarış oyunu oynamamışım onu farkettim..

direksiyonun tepkilerine şaştım açıkçası.. hani araba ile bazen havalanırsın ya işte o sırada direksiyon senin havada olduğunu hissettiriyor birebir..:)

yani para verdim aldım diye iyi diyecek halim yok, fanatikliğe ise hiç gerek yok... ancak ağzım açık kaldı diyebilirim.. o sıkıldığım dirt 3 ü saatlerce oynadım ve sabahladım...
  • Böyle güzel yorumları görünce insanın alası gelio ve an itibari ile siparişi verdim :) hayırlısı olsun artık :)

• benim merak ettiğim vites kutusu. mesela debriyaja basmadan vites geçiyor mu? eğer geçiyorsa hiç bi anlamı yok :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

DFGT oldukça iş gören bir direksiyon arkadaşlar.
    Bence çoğu kullanıcı için G27'den daha uygun fiyat açısından.Çoğu kişi G27'ye boşuna para veriyor.
    Ayrıca genel kanıyı bilmiyorum ama ben DFGT'de daha iyi tur zamanları çıkarabiliyordum,G27'de sol ayak freni çok pratik değil.
    Metin sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

https://www.gamesmen.com.au/catalog/playseat-g27g25-brake-pedal-p-30488.html?osCsid=179gspcsoegmli6l8ki78gasa4

DFGT kullanirken yaptigin zamanlari yapmak icin bunu alman gerekiyor Çağrı Abi.

Ya da pedallarin oldugu parcayi acip frenle debriyaj pedallarini yer degistirmen gerekiyor.

Bunlardan hic birisini kullanmamis birisi gidip DFGT alsa zerre pisman olmaz. Eger H vites olsun diye bir inadi yoksa.

Hem fiyati daha uygun hem de gayet yakin hissiyat sunuyor insana.

Ben sans eseri 1 ay kadar arkadasimin G25 ini kullandim. G25 hissiyatina alistigim ve DFGT de ayni hissi vermedigi icin G25 aldim. Hissiyat derken G25 daha sert pedallara ve daha sert direksiyon tepkilerine sahip.

Ben kesinlikle cift ayak kullanamam seti. 47 numara ayaklarim var ve pedal arasi ne kadar kucuk biliyorsunuz.

Ayrica o tarz kullanmaya alismak da mesele. Ben aracin tepkilerini tek ayakla kontrol edebilirim.

Yaris tekrarini izledigimde online dan gaz ve frene ayni anda basarak viraj donen ustalar da var.

• Alet iyiymiş de sürekli orada durması rahatsız eder beni.Arada manuel de oynuyorum zira.
    Pedal hassasiyeti evet biraz sorun,ama yine de DFGT gerçekten zaman yapmak için daha uygun.
    Ben direksiyon mevzusuna RBR+Formula Force GT kombinasyonu ile başladığım için,işin açıkcası G27'de normal sağ ayakla fren yapmak hala garip geliyor.2-3 saat oynadıktan sonra dizim ciddi ağrıyor,DFGT'de çift ayak kullandığım için en fazla bileğim ağrırdı biraz.
  • O zaman duzgun bir pedal tablasi yaptirip pedallari ters cevirip aralari biraz acmak lazim.

O sekilde hem manuel hem de cift ayak oynanabilir.

Sanirim ben direksiyonu Airbag siz Vectra A GT direksiyonu ile degistirecegim. Uygun fiyatli bulmaya calisiyorum. Korna dugmelerini de direksiyon uzerindekilere baglarim.

Tek problem direksiyondan vites degistirmek icin metal parcalari ayarlamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evomania -- 17 Mayıs 2013; 12:15:37 >
  • 3 kol direksiyon da yakışır,hiç bulamazsan git bizim mahalleye pederin arabanın direksiyonu söküver

Pedalları ters çevirsem benim koltuğa uyum sağlayacak mı,ondan emin değilim.Ama vaktim olsa bir ara çıkma g25 pedal seti bulup ters bir pedal seti düşünüyorum elimdekini bozmadan.
  • Araba mi bu cikma bulasin.

Aklin yanmis senin valla. Parca parca satana denk gelmedim hic. Bulunur belki. Ebayde olmasi lazim aslinda. Ben arastirayim biraz.

Sen whatsapp la koltugun pedal sabitlemeyi dusundugun kisminin fotografini yollar misin bir ara bana ?

Beyin firtinasi yapayim kendimce.

• Sahibinden'de ayrı zamanlarda 2 ilan gördüm,direksiyon motorları bozuk halde satılan.
    Takım olarak bile 100-150 liraya alınırdı.Maksat yedek parça.
  • Denk gelirse yine alalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: boxor

quote:

Orijinalden alıntı: SnakeMannn

öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar bügün almaya karar verdigim g 27 seti için sabahtan beri araştırma yapıyorum aklıma yattı ama birkaç sorum var arabam yok ama kullanmayı biliyorum bu seti alırsam pc de kullancam ve acaba normal arabadaki gibi his gerçekten veriyor mu asıl almaktaki amacım euro track ta oynamak ama bi süre sonra o oyun beni sıkıyor bir ara lsf oynamıştım ama onu normal klavyede bile zor oynarken g 27 de nasıl oynucam :S aklım karıştı çıkamıyorum işin içinden ya yarın ps3 siparişi vercem yada g 27 çok kararsızım çok :)

G27 al pişman olmazsınız hocam

araba ile hemen hemen aynı hissi verir ve piyasada en kral direksiyon seti g27'dir...

ps3 ile oynayabileceğin çok oyun olmadıgından pc ıle kullanman tavsıye olunur

arkadaşa katılıyorum

• eline sağlık güzel bir inceleme olmuş :)
  • Beni de ekler misin?

• bende almayı düşünüyorum bunu en ucuz nerede bulabilirim ya da debriyajlı başka önerileriniz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkureci

bende almayı düşünüyorum bunu en ucuz nerede bulabilirim ya da debriyajlı başka önerileriniz var mı

en ucuz g25 li debriyajlı bulabilirsin
  • Arkadaslar benide eklermisiniz????

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.