Şimdi Ara

Logitech G25 calisma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Logitech G25 calisma sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1271 Mesaj
    Arkadaslar G25 min adaptorunu takiyorum ama calismiyor feedback yani motorumu yandi dicem ama onun disinda dreksiyon calisiyor bir ara adaptor ucundan duman cikti bende o anda hemen fisten cikardim ama calismiyor simdi feedback bu g25 in icinde feed back icin ozel birseymi varda o yandi yoksa sorun adaptordemi
    cunki sadece feedback calismiyor dreksiyon hafifledi vibrasyon felan calismiyor sadece dreksiyon calisiyor gaz pedallari vitesler f1 vtesler dugmeleri herseyi calisiyor sorun nerede acaba ?

|
    |

Orijinalden alıntı: Fear Dot Com

arkadaslar koskoca dh de bu sorundan anlayan birileri yokmu ya :s

Hocam servislik gibi görünüyor. Buradan konuşmayla da sorunun ne olduğu anlaşılmıyor. En iyisi servise gösterin siz cihazı..
    |
    |

Ahmet Teke ||| Flickr
    @@@ || Olympus OM-D E-M5 || Olympus 45/1.8 || Lumix 14/2.5 || @@@
  • Binbaşı
    1271 Mesaj
    garantisi bitti yinede tamir ederlermi parasini versem ?
    |
    |
    istanbulda mersa elektronik diye bir servis var. oraya gönderirsen garantiside bitmiş olsa bakıyorlar. ama kargo yaptığında gönderdiğin kutu üzerine ücretli tamir diye belirtmen gerekli. yoksa kargoyu dahi teslim almıyorlar. bende de seninkine benzer bir sorun oluştu. elektrik kartı denen bir zımbırtı yanmış ellerinde yokmuş gelse bile çok maliyetli olacağı için yapamayız dediler bende logitech avrupaya mail attım yardımcı olun diye eğer garantisi bitmiş bir ürünse hiçbirşey yapamayız dediler. bende dışardan yaptırmaya çalışıyorum. umarım seninkinin tamiri yapılabilir.
    |
    |
    mrb arkadslar g25 dirver cdsini yüklüyorum sonda done tıklıyorm kayboluyor yüklenmiyor pcde aradm taradm yok bulamdm logitechin sitesndn indirdm ondada kurulmadı sebebi ne olabilr nasıl kurabilrm
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.