Şimdi Ara

Logitech G230 ile ilgili sıkıntı yaşıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
62
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, arkadaşlarlar ile oyun oynarken emre sesin gelmiyor demeleriyle bir sıkıntı başladı. Mikrofonu ağzıma çok yaklaştırdığımda ancak sesimi iletebiliyorum. Ağzıma yaklaştırmaktan kastım neredeyse içine girecek. Ürünü teknosadan almıştım ve onlar aracılığı ile garantiye gönderdim. Evde denedim sıkıntı devam ediyordu ve tekrar gönderdim bu sefer üzerine sağlam yazarak göndermişler ve hala sorunum devam ediyor. Direk firmayı suçlamak istemiyorum, benden kaynaklı sorun ne olabilir ve nasıl çözerim? Yardımcı olursanız sevinirim. Sorun benden kaynaklı değilse şimdi nasıl bir yol izlemeliyim?

Windows 10 64 bit, Realtek yazılımı güncel ve mikrofon basını yükseltmeme rağmen yaklaştırıp konuşmam gerekiyor. ön mik ve arka mik girişini denedim fakat sonuç değişmedi.

Edit: Nahimic 2 adında bir program yükledim. Kendi sesimi o program üzerinden dinlediğimde gayet anlaşılır ve kesintisiz geliyor. Peki bu program olmayınca neden ses çok kötü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saul Hudson -- 18 Mayıs 2017; 1:1:1 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.