Şimdi Ara

logitech g102 indirimli 109 tl ? Mouse önerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, hepsi burada da g102 109 tl indirimli fiyat denilmiş. Vatanda ve başka yerlerde 129 159 tl gibi fiyatlar var. Kullananlar memnunlar mı ?

Şuan logitech g300 var bende altı kırmızı olan bir kere garantiden değişti ama sol click tek tıklamama rağmen 2.kez tıklamaya başladı yine. Bu sorundan dolayı değişmişti.

aslında kablosuz mouse almak istiyordum fakat bunu görünce acaba bundan mı alsam diye düşündüm. Açıkcası çok kablo kablo oldu. Hoş durmuyor gözüme.

Bir yandan bazen oyun oynuyorum ama eski kadar sık değil. Bazen de oynamıyorum o yüzden oyuncu mouse u artık gerekli mi karar veremedim.

Başka önerebileceğiniz model var mı ? en fazla max 150 tl vermeyi düşünüyorum eğer uygunsa klavye ile birlikte de değişim yapabilirim set halinde ancak klavyemde şimdilik bir sorun yok. Oda labtec marka bir klavye.
    http://www.hepsiburada.com/logitech-g102-prodigy-oyuncu-mouse-910-004939-p-HBV0000040PG9

• Hocam gayet güzel bir mouse arkadaşımda var çok memnun.Fiyatta iyi.Klavye değiştirmek istiyorsan cooler masterın mouse klavye seti vardı tam özelliklerini bilmiyorum ama öyle bir şey bakabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat olarak çok iyi gerçekten , birde m280 , m330 ile m560 var. Acaba onlardan mı alsam kararsız kaldım. Oyun şu sıra oynamıyorum. Gereksiz kablo kalabalığından sıkıldım ama kablosuz içinde pil dayanır mı dayanmaz mı artık onu bilemiyorum. cooler master a bakayım teşekkurler
  • bende sipariş verdim bekliyorum gelmesini o fiyata göre en iyi mouse
  • Kablosuz olarak logitech m705 e bakabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla 3 yıl pil ömrü veriliyor.
  • ürünün faturasını buldum 2012 kasım ayında almışım. Normal G300 , s olan değil. Logi yazılımını indirip g4 ve g5 tuşlarına sol click ataması koydum. 2014 yılında garanti bitmeden yenisi geldi. Bu da 3 sene idare etti. Daha da g300 serisi almam zaten.

Çok rahat değil bu şekilde ama kullanımı bir süre idare eder beni.

Mouse olarak ise m330 sessiz olan çok hoşuma gitti hissiyatı vs. ama g102 ninde fiyatı çok iyi şuanda onun açık olanını bulamadım ona göre alacağım ikisinden birini

teşekkür ederim yazan arkadaşlara.
  • 3 aydır G102 kullanıyorum, kaçırma derim. Her şeyiyle dört dörtlük mouse.
  • g102 sipariş verdim 109 tl kargo bedava olarak hepsiburada dan

kaçırmak istemeyen almak isteyen ihtiyacı olan için fiyat çok uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

g102 sipariş verdim 109 tl kargo bedava olarak hepsiburada dan

kaçırmak istemeyen almak isteyen ihtiyacı olan için fiyat çok uygun

Mousepad olmadığı için almak istemiyorum. Buna uygun mousepade 30 40 tl para vermek istemedim Ama içim de gidiyor ne yapacağımı bilmiyorum
  • evet dediğiniz gibi mouse pad de önemli ben ucuz bir tane almıştım zamanında eskisi ile kullanıyorum ama logi nin yeni mouse pad leri güzel ama pahalı.

vatandahttp://www.vatanbilgisayar.com/logitech-g300s-gaming-mouse-pad-hediye.html g300s pad ile hediye olarak geliyor. 138 tl ye .

ancak g300 mouse kullandım 3.seneden sonra sol klick 2 kez tıklamaya başlıyor. Bir defa garantiden değişti 2 sene de gittiği için, o değişende 3 sene gitti toplamda 5 sene kullandım sıkıldım g102 aldım.

ancak sol kilik gitsede programdan ayarlayı soldaki siyah tuşlarıda sol klick olarak ayarlayabiliyorsunuz en son o şekilde kullanıyordum.

g102 Işıkları daha güzel ve daha yeni mouse.

g300s uzun zamandır piyasada olan mouse g300 ün devamı . Karar sizin

ha bu arada g300 ün bile kablosu daha kaliteli g102 den, g102 de kabloyu biraz ince zayıf yapmışlar gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 20 Aralık 2017; 11:37:50 >

• quote:

evet dediğiniz gibi mouse pad de önemli ben ucuz bir tane almıştım zamanında eskisi ile kullanıyorum ama logi nin yeni mouse pad leri güzel ama pahalı.

vatandahttp://www.vatanbilgisayar.com/logitech-g300s-gaming-mouse-pad-hediye.html g300s pad ile hediye olarak geliyor. 138 tl ye .

ancak g300 mouse kullandım 3.seneden sonra sol klick 2 kez tıklamaya başlıyor. Bir defa garantiden değişti 2 sene de gittiği için, o değişende 3 sene gitti toplamda 5 sene kullandım sıkıldım g102 aldım.

ancak sol kilik gitsede programdan ayarlayı soldaki siyah tuşlarıda sol klick olarak ayarlayabiliyorsunuz en son o şekilde kullanıyordum.

g102 Işıkları daha güzel ve daha yeni mouse.

g300s uzun zamandır piyasada olan mouse g300 ün devamı . Karar sizin

ha bu arada g300 ün bile kablosu daha kaliteli g102 den, g102 de kabloyu biraz ince zayıf yapmışlar gibi.

g300s nin mouse pad hediyeli bardak altlık hediye 104 tl ye var bir tane. Gönlüm onda kararsız kaldım açıkcası. g102 de rgb ışıklandırma mevcut ve yeni nesil dediğiniz gibi. Mouse pad olsaydı yannıda düşünmeden alırdım

• bugun baktım 99 tl logi nin pad leri başka markalarda 50 den başlayıp katlanıyor kalite kalite.

Pad benimde ihtiyacım var ama g300 çok kullandım ve bunalttı aynı sorunu yaşatması. Ondan g102 tecih ettim ve 2 gündür kullanıyorum memnunum. Bakalım ileride bu da çift tıklayacak mı
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Daha önce başka yerinden arıza vermezse mutlaka çift tıklama yapacak. Sonuçta switchlerin belli bir ömrü var. Ben aliexpressten yedek switch aldım. Çift tıklama yaptıkca değiştiriyorum.
  • link atabilir misiniz pm den ? eğer becerebilirsem bende yapayım , hiç aliexpresten almadım alışveriş yapmadım

yalnız bendeki g300 ün sol taraftaki yan yumuşak pedi de aşındı. Baş parmağımın geldiği kısım içine gömüldü. Ama tek swcith değişimi ile yine iş görür
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Hocam pm attım. Konuyu kirletmemek adına sormak istediğiniz şeyleri yine pmden yazabilirsiniz, bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışırım.
  • quote:

bugun baktım 99 tl logi nin pad leri başka markalarda 50 den başlayıp katlanıyor kalite kalite.

Pad benimde ihtiyacım var ama g300 çok kullandım ve bunalttı aynı sorunu yaşatması. Ondan g102 tecih ettim ve 2 gündür kullanıyorum memnunum. Bakalım ileride bu da çift tıklayacak mı

g102 den gerçekten memnun kalacağınız görüntüsünden bile belli oluyor. Ben mousepade ekstradan para vermekten kaçtığım için almak istemedim. Ama gönlüm kalıyor açıkcası
  • g102 den memnunum tavsiye ederim. Ayrıca Güzel bir gelişme yaşadım.

g300 için logitech destek ile iletişime geçtim. Sol klik'in tekrardan bozulduğunu belirttim. 2012 de aldığım daha önce tekrardan garantiden bu sorun yüzünden değişim yapılmıştı ancak tekrarladı. Aralık ta garantisi bitmeden yazınca yeni mouse gönderdiler g300s yolladılar kargo ile.
  • g102 nin fiyatı hala aynı ama aynı fiyata şuan rival 100 de var hangisini seçsem bilemedim. bende g300 kullanıyorum sol tık 2 kere tıklamaya başladı.
  • Bende g102 kullanıyorum umarım logitech kalitesini bu üründe görebilirim.Bakalım ne kadar uzun gidecek
  • @AsiRuhi g300 ün klasik sorunu. Bugün g300s in kutuyu açtım sol klik sağ klik e göre sert. Aldığım g102 ye göre de öyle. Logitech programından g4 ve g5 tuşlarına sol klik tanımlayıp kullanabilirsiniz. Ayrıca eliniz yatkın ise lehim makinasıyla mouse içini açıp eski mouse varsa yada sağlam çok kullanılmayan bir tuşu oraya geçirebilirsiniz.

@Adoring bence memnun kalacaksınız hocam. g102 den sonra g300s kullanınca garip geldi kısa zamanda çok alışmışım g102 güzel bir ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 27 Ocak 2018; 22:50:3 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.