Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Logitech G | %25'e Varan Yarıyıl İndirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eDemirON Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı
80
Cevap
1
Favori
16.627
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Logitech G | %25'e Varan Yarıyıl İndirimleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3457 Mesaj
      15 Şubat 2019 23:19:47
      quote:

Orijinalden alıntı: Up. herkes görsün. Alıntıları Göster
      Anlaşılan herkes aynı sorundan müzdarip. 1 seneyi doldurmadan scroll tuşunun bozulması, 2 kere tıklama olayı, sertleşme. Sizi bilmiyorum ama G300S kullanan biri olarak, malzeme kalitesini de yetersiz buluyorum. Daha üst seviye farelerde durum ne bilmiyorum.
      |
      |

Witcher of the Cat School

Gondorian

Ranger of Ithilièn
    • Yarbay
      11369 Mesaj
      19 Şubat 2019 17:33:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Genel olarak mauselerinde çift tık sorununu çözememiş firma tamam müşteri desteği iyi eywallah ama çift tıklama sorununu kendileri dahi kabul ediyor ama çözemiyorlar.
      ben de yaşamıştım benzer bir sıkıntı m525'te, destekten bana bir uygulama gönderdiler tıklama kaydı tutan, onun loglarını gönderdim direkt yenisi geldi, 5 senedir kullanıyorum m525'i sorun yok
      |
      |

Acer AS5740G-434G50Bi
      CPU: Intel® Core™ i5-430m 2.26 ~ 2.53 Ghz (Turbo Boost) | RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz | HDD: Toshiba 500 GB 5400 rpm | Acer Nplify™802.11b/g/n | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 GDDR3 1 GB Ekran kartı DirectX® 11 | High Frequency Enhancer True 5.1 surround ses çıkışı | Bluetooth® 2.1+EDR | 4 USB 2.0, 1 HDMI™ | 15.6" HD 1366 x 768, 16:9 yüksek parlaklık (220-nit) Acer CineCrystal™ LED-backlit TFT LCD, 8 ms HD tepki süresi | Windows 7 Home Premium TR 64 Bit
      Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
web tasarım,web design
SEO
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.