Şimdi Ara

Logitech F310 ₺191,71

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 23
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • zipmaker (3 mesaj) enorton (2 mesaj) AnacoN (2 mesaj) Yusuf1653 (2 mesaj) 19sng19 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20 mesaj) Mobil (7 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Logitech F310 ₺191,71
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8608 Mesaj

şaka gibi şu takoz kol 191 lira kaç senelik kol yav

bunu alcağınıza gidin 2. el orijinal xbox one s kolu alın 250 300 liraya evladiyelik ürün almış olursunuz

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz // Windows 10 1903

origin id : ismailbbyigit
  • Binbaşı
    1734 Mesaj
    Pek tavsiye edilen bir kol değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

250 liraya xbox one s kolu varsa temiz hazırda bekliyorum. 600 den başlıyorlar.

--------------

Aldığım kolların parasını yazmıyorum. f310 190 etmez bence. Üzüldüm bu fiyatları gördüğümde.

|
    |
    ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dünyayı bize büyük gösteren o'nun büyüklüğü değil, bizim küçüklüğümüzdür (Şeyh Edebali) Sen nefsini hak ile meşgul etmezsen, nefis seni batıl ile meşgul eder. Suç her zaman başkasındadır; kendimiz her zaman masum, çalışkan, azimliyiz. Sıradan insanların büyük televizyonları, sıradışı insanların ise büyük kütüphaneleri vardır.
  • Çavuş
    94 Mesaj
    Geçen sene bu aylarda 250-300 liraya satılan Xbox One S gamepadi şu an 700 liradan aşağı gözükmüyor.O yüzden ihtiyacı olan alsın geçsin bence yakında rampage modeller bu fiyata gelecek zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kimse alıp geçmesin zamanın gerisindeki şu takoz ürüne para kaptırmayın. Gitsinler yeni bir tasarım yapsınlar.

https://www.aliexpress.com/item/4001076841625.html

11.11 indiriminde 26$'a düşüyor. 2$ indirim kuponu var hesaplarda, o kuponla 24$'a düşer. Ek olarak AE'nin kendi kuponlarından kaparsanız ya da yeni hesapla girerseniz 22$'a düşer.

190 TL eder o da. 30 lira vergi yazıyorlar 220 TL'ye bildiğiniz Xbox Controller alıyorsunuz. Kablosuz, ele oturuyor, mod xinpud, dinpud geçişleri var. Şarjı deli uzun gidiyor. Bluetooth ile telefonla da kullanabiliyorsunuz. Şu yazdığım ile sizi nasıl bir güzelliğe yönlendirdiğimi de ürün elinize gelince söyleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morgoth Draqe -- 8 Kasım 2020; 0:6:30 >
    |
    |
    ∞ Battlestar Galactica ∞ Prison Break ∞ Friends ∞ How I Met Your Mother ∞ Supernatural ∞ The Big Bang Theory ∞ Breaking Bad ∞ Sherlock ∞ Da Vinci's Demons ∞ Game of Thrones ∞ American Gods ∞Watchmen ∞ Rick and Morty ∞ Limitless ∞ Gotham ∞ Wayward Pines ∞ Better Call Saul ∞ The Blacklist ∞ Sleepy Hollow ∞ The Messengers ∞ The Flash ∞ Daredevil ∞ South Park ∞ Suits ∞ Vikings ∞ Jessica Jones ∞ The Walking Dead ∞ True Detective ∞ LOST ∞ Leyla ile Mecnun ∞ Fargo ∞ Mr. Robot ∞ Avrupa Yakasy ∞ Isler Gucler ∞ See ∞ Carnival Row ∞ Doctor Who ∞ 24 ∞ Spartacus ∞ Mad Men ∞ Fringe ∞ Salem ∞ Shameless ∞ OZ ∞ Babylon 5 ∞ Star Trek ∞ The Newsroom ∞ Stargate ∞ DEXTER ∞ Seinfeld ∞ The X Files ∞ Freaks and Geeks ∞ Firefly ∞ House M.D ∞ Sons of Anarchy ∞ The Shield ∞ Rome ∞ Six Feet Under ∞ The Wire ∞ The Sopranos ∞ Heroes ∞ Arrow ∞ Hannibal ∞ The Mentalist ∞ Band of Brothers ∞ House of Cards ∞ 24 ∞ Firefly ∞ Westworld ∞ Humans ∞ Banshee ∞ Stranger T. ∞ 11.22.63 ∞ Orange is the New Black ∞ Silicon Valley ∞ The Mandalorian ∞
    ∞ GÜNCEL IMDB Listesi

• Binbaşı
    1536 Mesaj

Bunun yerine ps3 kol daha mantıklı değil mi daha ucuz daha iyi.

|
    |

Orijinalden alıntı: alpalp84

250 liraya xbox one s kolu varsa temiz hazırda bekliyorum. 600 den başlıyorlar.

--------------

Aldığım kolların parasını yazmıyorum. f310 190 etmez bence. Üzüldüm bu fiyatları gördüğümde.

2.el temiz bulursun reis

|
    |

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz // Windows 10 1903

origin id : ismailbbyigit
  • Teğmen
    121 Mesaj

Bu kola verilen her kuruş yazıktır. Haklısınız biraz kullanmadan sonra tuşları taş gibi oluyor. Bir kola 600-700TL vermek istemeyenleri de anlıyorum. @ismailbbyigit arkadaşın da dediği gibi 2. el xbox one controller kovalarım bunu alacağıma.

|
    |
    Bahsedilenler: ismailbbyigit

zamanında şu fiyata almıştım eheheleri geçecek olursam ben hiç tavsiye etmem acıkcası. malzeme kalitesi, tuş kalitesi, tuşların basma hissiyatı, analog'un takozluğu ve ergonomi filan derken tam bir rezalet. iki dakika oynuyorsunuz elinize kramp giriyor neredeyse. lb ve rb tuşları çok çabuk bozuluyor. ilkinde iki ayda bozulmus garantiye göndermiştim. yenisi yolladılar ama o da iki hafta da bozuldu rb tuşu. hem bunu hem de dualshock 4'ü yıllardır kullanan biri olarak bu fiyatlara ikinci el ds4 kovalamanızı tavsiye ederim.

|
    |
    İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 Soğutucu: Noctua NH-U12S Ekran Kartı: ASUS DUAL RX 580 8GB RAM: Corsair 2*8 16 GB 3000 Mhz Anakart: Gigabyte B450M S2H SSD: Seagate BarraCuda 500 GB, Kioxia EXCERIA 480 GB SSHD: Seagate 500 GB Kasa: Corsair Carbide Series SPEC-DELTA RGB PSU: VS Series™ VS550-550 Watt 80 PLUS® Klavye: Corsair K55 RGB Mouse: Logitech G102 Prodigy Oyun Konsolu: PlayStation 5 Digital Edition
    YouTube Kanalım
  • Yarbay
    5129 Mesaj

49 liraya almıştım hala kullanıyorum 

Pek konforlu değil ancak fiyat/performansı iyiydi şimdi 200 liradan alınmaz bu 

|
    |
    Dextır.

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

şaka gibi şu takoz kol 191 lira kaç senelik kol yav

bunu alcağınıza gidin 2. el orijinal xbox one s kolu alın 250 300 liraya evladiyelik ürün almış olursunuz

bende bunu yazıcaktım. cidden bu kol yıllay yıllar önce çıktı çok geride kalmış. ps4 veya xbox kolu ondan kat be kat daha iyi, pc ile uyumlu zaten

|
    |
Masal Oku
Sohbet
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,906
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.