Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rain when i die

Selam gençlik yıllar önce, hatta tam tarih vereyim 2000 yılında Midtown Madness 1 ve 2 varken heves edip aileme bir direksiyon seti aldırmıştım. Guillemot Racing Wheel. Direksiyon Ferrari 550 Marenello'nun direksiyonuydu hatta. Direksiyondan vites değiştirme imkanınız bulunuyordu arkadaki kollarla falan. Sonra ben bir gün o kollardan birini bağlantı noktasından kırdım sanırım. Yıllarca bekledi dolabın üzerinde. Ara sıra bi heves açtım oynayayım diye kutusunu. Colin McRae Dirt'e falan hiç uyum sağlayamadı, direksiyon düz bile duramıyordu zaten.

Hep içimde ukte kaldı sağlam bir direksiyon setine tekrar sahip olup, içten kamerayla adam gibi oynamak. Ufacık çocukken büyük zevk alırdım MM serilerini oynarken. O günlere dönmek istiyorum. Vatan Computer'da şu an 310 lira ve bir şekilde alasım var gerçekten.

Araba tutkunlarının yardımına ihtiyacım var bu konuda. Ağırlıklı olarak Race Driver Grid, Colin McRae Dirt serileri, WRC 3, NFS Shift gibi oyunlarda kullanmak istiyorum. Benzer oyunlarda deneyenlerin yorumlarına gerçekten ihtiyacım var, ayrıntılı olarak. Ayrıca daha ucuz fiyatlı muadillerini deneyip karşılaştırabilenleri de beklerim.

gittigidiyor da 249 liraya bulabilirsiniz..ben sipariş verdim bi kaç gün içinde elimde olur

• Bende aldım ama bayrama takıldık yarın yola çıkacak diye umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2Shane

Bende aldım ama bayrama takıldık yarın yola çıkacak diye umuyorum.

aynı durumdayım.. fiyat nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSeyTan1907

quote:

Orijinalden alıntı: 2Shane

Bende aldım ama bayrama takıldık yarın yola çıkacak diye umuyorum.

aynı durumdayım.. fiyat nedir ?

272,25.
  • Bende artık bir driving force gt sahibiyim Ekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Arkadaşlar benim bir sorunum var lütfen çözer misin kaç gündür uğraşıyorum bulamadım .
    Ben şimdi city car driving oynuyorum ama oyunda direksiyon düzken dfgt 90 derece eğri pozisyonda . Ben dfgt yi düzelttiğimde oyunda araba sağa kırıyor . Direksiyon kendi kendine ayarda yapıyor ama oyuna girince dfgt düzken araba yana gidiyor . Nasıl düzelticem bu sorunu .

usb girişini çıkart tekrar tak kardeşim
  • Merhabalar Benide Ekleyebilirseniz sevinirim.

Forumu baya taradım fakat TDU2 ayarlarını bulamadım. Oyun içinde cihazı görüyor onu seçiyorum fakat oyunda biraz geç tepki veriyor, ben direksiyonu çevirince oyunda 1 saniye kadar sonra tepki veriyor bu yüzden yolda tutamıyorum aracı.

Sağa Sola yalpalamaktan oynayamıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
  • bende de bu direksiyon seti var ama uzun süredir kullanmıyordum..şimdi yeni NFS çıkınca oynayım dedim ama ADAPTÖRünü bulamadım..sanırım atılmış :( sadece adaptörü satılmıuyor :(

giriş ve powerı uygun başka bi adaptör olur sanırım.... girişini biliyorum ama voltu fln bilmiyorum söylerseniz sevinirim... veya elinde tek adaptörü olanlar varsa alabiliirim :(
  • arkadaşlar selam bende dün logitech dfgt aldım ,gold bilgisayarda 268 tl'ye ,gayet iyi fiyat ,stokları bitmediyse bakmanızı öneririm arkadaşlara .

ancak bir problemim var yardımcı olucak arkadaşlar olabilir diye düşünüyorum ;

direksiyonun sanırım kalibresinde bir problem var ve euro truck sim. 2 oynarken tırın direksiyonu dümdüz iken , dgftnin direksiyonu 90 dereceye yakın sağa eğimli (rot balans şaşmış :=) ,bunu hangi ayarlardan halledebilirim .
  • Arkadaşlar ben de satıyorum direksiyonumu nakit sıkıntısı sebebiyle yoksa çok memnundum. İlgilenenler pm atabilir.

Edit: Satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanunal -- 19 Kasım 2012; 19:30:26 >
  • An itibariyle ben de logitech dfgt sahibi olmuş bulunmaktayım, bakalım yarın kargoya verirlerse pazartesi elimde olacak inş.
  • arkadaşlar adaptörü kullanmadan sadece direksiyon ve pedalları kullanma şansımız yok mu ? pedallar çalışıyor ama direksiyonda bi hareket yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanunal

Arkadaşlar ben de satıyorum direksiyonumu nakit sıkıntısı sebebiyle yoksa çok memnundum. İlgilenenler pm atabilir.

Kaça satıyorsunuz ? Ayrıca ürün sorunsuz değil mi ? lütfen pm atın.
  • nedendir bilmiyorum ama 3 gündür Euro Truck NFS Hot Pursuit ve yeni çıkan NFS Most Wanted oynadığım halde istediğim keyfi bir türlü vermiyor..
  • BU DİREKSİYONLA SADECE F 1 SERİLERİNİ VE GT5 İ OYNADIM. TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ BAŞKA OYUN VARMI.
  • quote:

nedendir bilmiyorum ama 3 gündür Euro Truck NFS Hot Pursuit ve yeni çıkan NFS Most Wanted oynadığım halde istediğim keyfi bir türlü vermiyor..

Almayı dusunuyorum ama bu yorumdan sonra zevk vermiyorsa niye alayım.. herkes de mi böyle yoksa ayar sorunu mu var ?
  • S.a Arkadaşlar bende bugün foruma kayıt oldum. Almayı düşünüyorum fakat 2013 ü bekliyeceğim fiyatlar birazda olsa düşebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Özdemir

Merhabalar Benide Ekleyebilirseniz sevinirim.

Forumu baya taradım fakat TDU2 ayarlarını bulamadım. Oyun içinde cihazı görüyor onu seçiyorum fakat oyunda biraz geç tepki veriyor, ben direksiyonu çevirince oyunda 1 saniye kadar sonra tepki veriyor bu yüzden yolda tutamıyorum aracı.

Sağa Sola yalpalamaktan oynayamıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Varmı yardımcı olabilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeburak

quote:

nedendir bilmiyorum ama 3 gündür Euro Truck NFS Hot Pursuit ve yeni çıkan NFS Most Wanted oynadığım halde istediğim keyfi bir türlü vermiyor..

Almayı dusunuyorum ama bu yorumdan sonra zevk vermiyorsa niye alayım.. herkes de mi böyle yoksa ayar sorunu mu var ?

hevesinizi kırmak gibi olmasın ama ben geri iade ettim..pc'de kullanıyordum ama ps3'te belki daha verimli çalışıyordur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emyn1907 -- 6 Kasım 2012; 18:19:04 >
  • arkadaşlar satıyorum ilgilenen olursa pm atsınlar. 150tl. ürün çok az kullanılmış olup üzerindeki jelatinleri yeni sökmüştüm. garantisi var mı bilmiyorum ama muhtemelen vardır hediye gelmişti. Kutusu ve içinde evrakları vardı ama annem kutuyu atmış sanırım. bakıyorum kutusuna bulursam kutulu resimde çekerim.

sanalpazar.com üzerinden vade farksız 12 taksitle alabilirsiniz. İstanbul içi detaylar için ÖM atınız.
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.