Şimdi Ara

.::LOGITECH DRIVING FORCE GT KULLANANLAR KULÜBÜ ::. (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
72
Favori
314.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende Logitech Driving Force Gt var zamanım olmadıgı ıcın satıyorumm fiyatı 120 tl ilgilenen ler bana ulassın face adresimhttps://www.facebook.com/xryderx1 yada tel sms atabilirsinizi 05312454170 istanbul ici alıcı varsa yazzsın yuz yuze satıcam baska satısa yapmam şimdiden tşk edrimm
  • Direksiyonum yarın kargoya veriliyor.110 Liraya aldım garantisi biteli 2 ay olmus tertemiz oh mis
  • Tesekkur ederim hocam.Evet foruma gore uygun buldum,forumda millet utopyalarda geziyor.
    Yorumlarimi paylasacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar,

bende hepsiburada sitesinden satin aldim 263tl. genclikte oynayamadik, aklima esti aldim.

muhtesem bir direksiyon, tepkileri, feedback gucu harika. en ufak bir problem yasamadim, nazar degecek diye korkuyorum :) yillarca aptal gibi 3 tane tusla oynamisiz. daha once g27ye bakmistim, korktugumun aksine malzemesi de gayet basarili. bu konu cok yardimci oldu, ayarlari kolaylikla yaptim.

edit: bu arada icinden driver cd si cikiyor artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcohol06 -- 9 Ocak 2013; 21:52:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcohol06

selamlar,

bende hepsiburada sitesinden satin aldim 263tl. genclikte oynayamadik, aklima esti aldim.

muhtesem bir direksiyon, tepkileri, feedback gucu harika. en ufak bir problem yasamadim, nazar degecek diye korkuyorum :) yillarca aptal gibi 3 tane tusla oynamisiz. daha once g27ye bakmistim, korktugumun aksine malzemesi de gayet basarili. bu konu cok yardimci oldu, ayarlari kolaylikla yaptim.

edit: bu arada icinden driver cd si cikiyor artik.

Hayırlı olsun hocam, sizde tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim şahsım adıma.
  • Arkadaşlar direksiyonu kullanmayan varsa şöyle 1 aylık kiralık falan gibi birşeyler yapma imkanı olabilir mi, cömert davranırım
    Yada kiralayabilecek bir yer var mıdır dükkanlarda olur mu acaba ?

Uygun bir fiyata ps3 yakaladım. Direk birkaç oyun belirledim alıcak.
    gt5 14 pound gözüküyor shopto.net'te daha iyi bir yarış oyunu var mıdır ?

Cevap veren arkadaşlara teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

Arkadaşlar direksiyonu kullanmayan varsa şöyle 1 aylık kiralık falan gibi birşeyler yapma imkanı olabilir mi, cömert davranırım
    Yada kiralayabilecek bir yer var mıdır dükkanlarda olur mu acaba ?

Uygun bir fiyata ps3 yakaladım. Direk birkaç oyun belirledim alıcak.
    gt5 14 pound gözüküyor shopto.net'te daha iyi bir yarış oyunu var mıdır ?

Cevap veren arkadaşlara teşekkürler şimdiden

Mediamarkt'larda kurulu standlar olabiliyor.Amacınız denemek ise oralarda deneyebilirsiniz.Yada kaliteli PS3 kafelerde de bulabilirsiniz.

GT5'in PS3 platformunda rakibi yok bence.Uygun bir tercih olur.Özellikle GT5 için özelleşmiş bir direksiyon için.

12.85£ görünüyor,şuanda shopto.net'te.Ama bunun kargosu kayıtlı 6£,kayıtsız 3£ olarak ücretlendiriliyor diye biliyorum.Yani 46 veya 54 TL'ye geliyor.Tabi kur farkını hesaba katmıyorum.

Yerine göre 3-4 hafta beklemeden gittgidiyor yada güvenilir spotçulardan alırsanız daha avatajlı olur diye düşünüyorum.http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/gt5-academy-edition-gran-turismo-5-ucretsiz-karg-72699846

Bu arada PS3 nerde uygun buldunuz paylaşırsanız sevinirim.Bende almayı düşünüyorum 2 hafta içerisinde.600 TL'ye 320 GB Eurasia garantili bulabildim en uygun.

• ürünü az önce aldım fakat sitesinde windows 8 driverini bulamadım yok demeyin düşüp bayılırım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: donhak

ürünü az önce aldım fakat sitesinde windows 8 driverini bulamadım yok demeyin düşüp bayılırım :D

Windows 7 için olan sürücüyü indirip kurmayı denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

ürünü az önce aldım fakat sitesinde windows 8 driverini bulamadım yok demeyin düşüp bayılırım :D

Windows 7 için olan sürücüyü indirip kurmayı denediniz mi?

yok hocam sitesinde mevcutmuş yukarı aşağı ok tuşları var onlara basınca işletim sistemleri değişiyor ordan windows8 i bulup indirdim sorunsuz kullanıyorum euro truck similator 2 de most wanted 2012 deneyeceğim birazdan
  • Arkadaşlar bu most wanted 2012 ve dirt 3 ayarlarını nasıl yapıyoruz dirt 3 ü bikaç gün sonra alacağım şuan mw 2012 var bunun ayarları nasıl direksiyonu kaç dereceye ayarlamamız gerekiyor vs vs var mı daha önce yapan
  • quote:

Arkadaşlar bu most wanted 2012 ve dirt 3 ayarlarını nasıl yapıyoruz dirt 3 ü bikaç gün sonra alacağım şuan mw 2012 var bunun ayarları nasıl direksiyonu kaç dereceye ayarlamamız gerekiyor vs vs var mı daha önce yapan

yarış ayarlarında 200-220 derece ideal
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerZamankinden

quote:

Arkadaşlar bu most wanted 2012 ve dirt 3 ayarlarını nasıl yapıyoruz dirt 3 ü bikaç gün sonra alacağım şuan mw 2012 var bunun ayarları nasıl direksiyonu kaç dereceye ayarlamamız gerekiyor vs vs var mı daha önce yapan

siz kullanıyormusunuz birde yarış derken most wantedi kastettiniz sanırım peki dirt 3 yani rallyde nasıl bir ayar önerirsiniz
  • Keşke Ets 2 gibi kullananlar kendi ayarlarını paylaşsada bizde ayarlasak saolsun o ayartlar ets 2 ye cuk oturdu. Dirt 3 ve Most Wanted 2012 için kimse kullanmıyor mu aslında most wanted la pek başarılı olacağını sanmıyoruda dirt 3 özellikle önemli
  • Arkadaşlar direksiyon ayarları kişiseldir.Kurcalayarak bulmanız gerekiyor.

Ama genel anlamda;
    Ani tepki verilmesi gereken oyunlarda -rally,drift- dereceyi azaltmalı,
    Direksiyona vermeniz gereken tepkiye göre direksiyon hassasiyetini ayarlamalı,
    Yolun engebesine göre feedback'i kısmalısınız.

Bu arada MW 2012 gibi oyunlar 900 dereceyi desteklemiyor.900 e ayarlasanız bile belli bir dereceden sonra direksiyon tamamen dönmüş oluyor.Bunları da tespit etmelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Runaway 

Arkadaşlar direksiyon ayarları kişiseldir.Kurcalayarak bulmanız gerekiyor.

Ama genel anlamda;
    Ani tepki verilmesi gereken oyunlarda -rally,drift- dereceyi azaltmalı,
    Direksiyona vermeniz gereken tepkiye göre direksiyon hassasiyetini ayarlamalı,
    Yolun engebesine göre feedback'i kısmalısınız.

Bu arada MW 2012 gibi oyunlar 900 dereceyi desteklemiyor.900 e ayarlasanız bile belli bir dereceden sonra direksiyon tamamen dönmüş oluyor.Bunları da tespit etmelisiniz.

evet demek istediğimde o aslında kişisel ayarlardan ziyade dereceyi merak ediyorum örneğin ets 2 de 767 derece bunu arkadaşlar deneyerek bulmuş fakat most wantedda içten kamera yok bildiğim kadarıyla bu yüzden kaç dereceye ayarlayacağımı bulamıyorum. Dirt 3 ü arkadaşım indirdi ondan alıp yükleyeceğim onda içten kamera var hesaplayabilirim diye tahmin ediyorum bir de direksiyon hassasiyetinin ingilizcsi ne oluyor yani ayarlardan hangisi oluyor

• quote:

quote:

quote:

siz kullanıyormusunuz birde yarış derken most wantedi kastettiniz sanırım peki dirt 3 yani rallyde nasıl bir ayar önerirsiniz

dfgt vardı g27 e gectim bu ayarlarda kullanıyodum,ralli,dirt 3-2, most wanted bu tarz oyunlarda 900 derece ayarlarsan her yarısta sonuncu olursun keskin bir virajda hep küfür edersin,ama simülasyon oyunlarında 900 derece oldukca keyif verir ets2 gibi mesela ,diger ayarları kurcalamana gerek yok ,200-220 derece yaparsın ,fb ayarı senin istedigin ölcüge baglı ne kadar agır olmasını istiyorsan ölçüyü ona göre arttırırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

quote:

quote:

quote:

quote:

dfgt vardı g27 e gectim bu ayarlarda kullanıyodum,ralli,dirt 3-2, most wanted bu tarz oyunlarda 900 derece ayarlarsan her yarısta sonuncu olursun keskin bir virajda hep küfür edersin,ama simülasyon oyunlarında 900 derece oldukca keyif verir ets2 gibi mesela ,diger ayarları kurcalamana gerek yok ,200-220 derece yaparsın ,fb ayarı senin istedigin ölcüge baglı ne kadar agır olmasını istiyorsan ölçüyü ona göre arttırırsın.

Sİzce g27 nasıl aradaki fiyat farkını hak ediyor mu?

ben 650 lirayken almıştım,bence hakediyor simülasyon oyunlarında debriyaj ve manuel vites cok keyifli oluyor,ama dfgt kesinlikle üzecek bir ürün degil kullandıgımda severek kullanmıştım ,ama g27 başka bir dünyaymış

• Geç oluyor belki biraz ama 2 gün önce elime geçti hemen alıştım need for speed the runu bitiricem nerdeyse direksiyonla oyuna uyumu o kadar güzel ki bu ffeedback özelliği muhteşem bişi ben hayatımda bir araba oyunundan bu kadar zevk aldığımı hatırlamıyorum ayarlarda hiç bişi yok kullana kullana direksiyon ayarlarını kavrıyorsunuz en zoru direksiyon dönüş açısı oda dediğim gibi kullana kullana çözüyorsunuz ben şahsen 2o0 derecede oynayabiliyorum ilerisinde direksiyon hakimiyeti sıfır en azından need for speed gibi muhteşem bi oyunda :D alacak olan hiç bişeyinden korkmasın ayarıymış cartıymış curtuymuş hiç çekinmesin 2 günde çözdüm direksiyonu :)
    oyunun kendi içinde direksiyonu seçmeden asla oyun direksiyonu görmez bu yazımı okuyacak ve ya yeni alacak arkadaşlara duyurulur gerisi çorap söküğü gibi hiç kullanmamış olan ben 2 günde çözdüm rahat

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.