Şimdi Ara

--- Logitech Direksiyonlarınızı PS4'te Kullanın (G27, G25, DFGT, Momo, G920) (Force Feedback'li) --- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
45
Favori
52.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun hocam. İyi oyunlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech G920 sahibiyim, PS4 de kullanmak istiyorum. Size bir PM attim. Donus yapabilirseniz sevinirim. Tesekkurler.
  • Bu adaptörü kullanıyorum. Sorunsuz gerçekten ama ds4'ü pcye bağladığımız için playstation ses grubuna giremiyoruz. Acaba var mı bir çözümü?
  • emrah44 kullanıcısına yanıt
    O sanırım ikinci ds4 le ps e bağlanıp çözülebiliyor. Kendim denemedim ama ürünü alan bi arkadaş öyle çözdüğünü söylemişti.

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Ps4e bağlıyken ses grubuna girdim sonra pcye taktım. Gimx'i çalıştırdım hem ses grubu hem de direksiyon aktif oldu.

Bazen direksiyona bağlantı kesiliyor neden olabilir kablolardan mıdır acaba? Çünkü bazen ds4 takılı değil diye uyarı veriyor. Çıkar tak yapınca görüyor pc ds4'ü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emrah44 kullanıcısına yanıt
    Ds4 ü pc ye kapalı kapalı konumda mı bağlıyorsunuz?

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Cepten sormuştum ama evet kapalı. Kablo değiştirdim bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Logitech Driving Force direksiyonumu PS4'te kullanmak için satın alacağım.

Sorum şudur: Bu sene diyelim PS5 çıktı. Ve PS5'te, G29 desteği olur % 99. PS5'te G29 desteği olduğu takdirde, bu adaptör sayesinde, Logitech Driving Force direksiyonumu PS5'te kullanabilir miyim?

Saygılar
  • nullsix N kullanıcısına yanıt
    Değişik bi soru olmuş Açıkcası bu adaptörde olay yazılımda bitiyor. Dediğiniz gibi eğer G29 desteği olursa ona uygun yazılımla kullanılabilir hale gelir diye tahmin ediyorum. Adaptörde kullanılan parça development board diye geçiyor, yani neye uygun yazılım üretirseniz o amaçla kullanılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Değişik bi soru olmuş Açıkcası bu adaptörde olay yazılımda bitiyor. Dediğiniz gibi eğer G29 desteği olursa ona uygun yazılımla kullanılabilir hale gelir diye tahmin ediyorum. Adaptörde kullanılan parça development board diye geçiyor, yani neye uygun yazılım üretirseniz o amaçla kullanılır.
    Teşekkür ederim. Az önce ödemeyi yaptım. Bu güzel hizmetiniz için teşekkürler.
    Rica ederim hocam sağolun. Pm gönderdim.

• Ürün elime ulaştı. Ve hiçbir problem olmadan çalışıyor.

Logitech Driving Force GT direksiyonum ile PS4 oyunları oynayabiliyorum.

Sipariş öncesi ve sonrası 1-2 ekstra soru ile kendisini yordum. Tüm sorularıma, hiç üşenmeden ve hızlı bir biçimde yanıt verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum hocam. Bol kazançlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nullsix -- 17 Ocak 2019; 19:6:20 >
    Ben teşekkür ederim hocam. Güle güle kullanın, iyi oyunlar :)

• Ellerine sağlık hocam, çok kaliteli bir ekipman. Anlattığın yöntemle hiçbir sıkıntı yaşamadan kurdum. 2.000 TL'ye direksiyon alacağıma DFGT'yi PS4'te kullanıma sokabilmek çok iyi oldu.
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Güle güle kullanın, iyi oyunlar :)

• Bu aparatın direct drive destekleme özelliği var mı? Youtune da gördüm elemanın biri DD direksiyonla gt sport oynuyor.

• ilkercom kullanıcısına yanıt
    Var sanırım ama ince ayar gerekiyor heralde. PC'de nasıl görüyor DD direksiyonu?

https://gimx.fr/forum/viewtopic.php?t=2543

• Bende DD yok. Sizin sistem gimx tabanlı ise zaten sorunsuz çalışır. Benim gördüğüm gimx ile sürüyordu.

İlerde DD bir set planım var.

• Selamlar. DFGT direksiyonu ps4 te oynamak icin ürünle ilgileniyorum. Pm gönderdim ama gitmedi herhalde tam anlayamadım. Dönüşünü bekliyorum hocam.

• lordofenes L kullanıcısına yanıt
    Pm gelmedi hocam. Ben gönderiyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.