Şimdi Ara

LOGİTECH DFGT SIFIR AYARINDA! LAFTA DEĞİL HARBİ! (4-5 KERE KULLANILDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 LOGİTECH DFGT SIFIR AYARINDA! LAFTA DEĞİL HARBİ! (4-5 KERE KULLANILDI)
    Arkadaşlar merhaba,
    Elimde geçen sene aldığım logitech driving force gt mevcut. İlk sahibiyim, 5-6 el değiştirmiş cihaz değildir. Vatandan satın almıştım 599 lira fiyatı vardı.(Faturayı bulamıyorum) Sıfır kondisyonundadır. Başlıktada belirttiğim gibi lafta değil harbi sıfır ayarında. Çoluk çocuk oynamamıştır. Hor kullanılmamıştır. Zaten 4-5 kere kullandım sonra iş yoğunluğundan dolayı kutusuna kaldırdım duruyor. Kutu ve kutu içeriği tamdır. Son versiyon DFGTdir. Aksesurları vs hepsi mevcut hatasız. Fotolarını ekledim zaten oradan anlarsınız ne ayarda olduğunu. İşin özü arayıp da bulamayacağınız bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Bir ara gold bilgisayarda vardı 720 tl fiyatı vardı. Bende çok abartmadan ederinden satmak istiyorum. Durduğu yerde bir faydası olmuyor.. Belki bir arkadaşımız arıyordur sıfır ayarında cihaz alır kullanır. Ankara'da elden alışveriş tercihimdir.

Not: Kötü malzeme olmadığından vereyim de gitsin düşüncesinde değilim. Sahibinden de kötüsü 250-300 bandında olduğunu göz önünde bulundurursanız sevinirim. Satılmazsa durur sıkıntı yok :)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Güncell
    Fiyat : 450 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara,Çankaya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fotoğraflar eklendi
    LOGİTECH DFGT SIFIR AYARINDA! LAFTA DEĞİL HARBİ! (4-5 KERE KULLANILDI)LOGİTECH DFGT SIFIR AYARINDA! LAFTA DEĞİL HARBİ! (4-5 KERE KULLANILDI)LOGİTECH DFGT SIFIR AYARINDA! LAFTA DEĞİL HARBİ! (4-5 KERE KULLANILDI)LOGİTECH DFGT SIFIR AYARINDA! LAFTA DEĞİL HARBİ! (4-5 KERE KULLANILDI)LOGİTECH DFGT SIFIR AYARINDA! LAFTA DEĞİL HARBİ! (4-5 KERE KULLANILDI)LOGİTECH DFGT SIFIR AYARINDA! LAFTA DEĞİL HARBİ! (4-5 KERE KULLANILDI)LOGİTECH DFGT SIFIR AYARINDA! LAFTA DEĞİL HARBİ! (4-5 KERE KULLANILDI)LOGİTECH DFGT SIFIR AYARINDA! LAFTA DEĞİL HARBİ! (4-5 KERE KULLANILDI)f

• Güncel arkadaşlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.