Şimdi Ara

LOGITECH DESTEK KONUSU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
60
Favori
45.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır hocam aranmıyor.ben cepten arıcaktım direkt yurtdışını arıyorsunuz hattınız yurtdışı tarifeniz üzerinden diyince hoppp kapttım
    sadece sabıt hatlardan aranıyor ve ücretsiz. Tamamiyle logitech hesabına yazıyor müşteri temsilcisi soyledi bana kendi ağzyla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 dk önce upsden kargo takip nosu geldi bi kaç güne gelir sanırım benimkide
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    orjinal cherry o-ring 10$ civarında satıldığı için onlarsız göndermiş olabilirler çünkü tahmin edeceğiniz üzere muhtemelen o-ring lerin değeri o tuşlardan fazla. bence ortadaki sayı tuşlarını da değiştirin, üzerlerindeki şekiller farklı kombinasyonlu
  • Logitech ile iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuzun ayrıntıları aşağıda görülmektedir. Başvurunuzu dilediğiniz zaman web üzerinden support.logitech.com adresindeki Logitech Müşteri Hizmetleri sitesinde oturum açarak ya da bu e-postayı yanıtlayarak güncelleyebilirsiniz.

İki iş günü içerisinde başvurunuzla ilgili yanıt alabilirsiniz.

eve sabit telefon bağlatıcak adamlar.alışamadım uyuz oldum klavyeye tuşlara evde yatıyor klavye..bedava da istemiyorum neyse parası vericem adamlar muhatap almıyor ona bozuluyorum.yoksa da yok göndermicez de kardeşim.
  • O ring siparis edin ben aliden siparis ettim 1,5$

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Açılcası bende otle düşünüyorum rakamlarda dahil değiştirmeyi

• Önceki durum:

LOGITECH DESTEK KONUSU

Bazı tuşları değiştirdikten sonraki durum:

LOGITECH DESTEK KONUSU LOGITECH DESTEK KONUSU

Edit:Enter ve sol shift uymadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 8 Aralık 2015; 21:20:41 >

• Buyrun arkadaşlar O-Ring Link
  • klavyem yeni geldi maşallah daktilo gibi. evdekileri uyutmuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

enter duruyor hala ben ilk enter dan başlardım.hocam sen paylaştıkça benim sinirlerim zıplıyor keşke benim olsa deyimde birkaç tuşun kırılsın:))))
  • Benim g710 bügün geldi bende başvurdum. Umarım ellerinde hala vardır.
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    Enter olmadı diyelim Türkçe karakterler oldu oda olumlu. Şaka bi yana enter'ın olmaması kötü olmuş, sol taraftaki shift tuşu da <|> simgeleri içeren tuşu yemiş.
    @Mr.Blof

Hocam enter ve sol shift maalesef olmuyor. Klavye US layot yerıne ISO yada UK Layout olsaydı cok rahat bir sekilde tuş değişimi yapabilecektik
    @Christopher Moltisanti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 8 Aralık 2015; 22:14:17 >
  • A fine day to die kullanıcısına yanıt
    Türkçe karakterlerde sorun yok.Zaten klavyeyi pc ye takınca direkt Türkçe olarak başlıyor.
    Ama enter maalesef
  • mail adresini paylaşabilecek var mı? logitech'in
  • Benim klavyede bugün geldi ve başvuruyu yaptık bakalım sonuç ne zaman gelecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

mail adresini paylaşabilecek var mı? logitech'in

Logitech'in sitesinden hesap açıp hesabına ürününü kayıt ettikten sonra ürün hakkında destek almak için logitech'e mesaj atman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A fine day to die

quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

mail adresini paylaşabilecek var mı? logitech'in

Logitech'in sitesinden hesap açıp hesabına ürününü kayıt ettikten sonra ürün hakkında destek almak için logitech'e mesaj atman gerekiyor.

ürünü kaydettirdim dostum logitechde hesabım var zaten
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    O zaman Hesap> Destek geçmişim > Başvuru oluştur > Ürün desteği > E-posta desteği yolunu izleyerek kayıt ettiğiniz ürün üzerinden yeni bir destek talebi oluşturup mesajınızı yazın
  • O-ring i boşuna almamisim iyi zah:SS

• Beyler ben bu klavyeyi amerika üstünden kaydettim Tr kısmında da gözüküyor kayıtlı ürünler arasında ancak desteğe girdiğimde kayıtlı ürünler arasında gözükmüyor ve doğal olarak talep açmaya kalktığımda hata veriyor. Kayıt için zaman geçmesi mi lazım? yoksa talebi yine abd üstünden mi açıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fth-bsky -- 9 Aralık 2015; 0:39:59 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.