Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

LOGITECH DESTEK KONUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
630
Cevap
67
Favori
26.388
Tıklama
Giriş
      1644 Mesaj
      03 Ocak 2016 18:32:22
      quote:

Orijinalden alıntı: G710 için logitechin programinni kurdum ama don zamanlarda surekli appcrash hatasi veriyor açılmıyor program
      quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

G710 için logitechin programinni kurdum ama don zamanlarda surekli appcrash hatasi veriyor açılmıyor program

Programi silip en guncel surumu indirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

|| AMD ryzen 1700x ||Sunbeam Contact Freezer Ultra || gigabyte x470 ultra gaming || ASUS 7970 directcu II 3GB || Corsair vanege 16 GB DDR4 3000 MHZ || 1TB WD B80+ || CoolerMaster HAF 912 Plus || OCZ Fatality 750 W Full Moduler PSU || TP-LINK W9970v3 || Logitech G710 + || Razer tiamat elite 7.1
    • Yarbay
      4079 Mesaj
      05 Ocak 2016 15:17:10
      quote:

Orijinalden alıntı: teote
      quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

G710 için logitechin programinni kurdum ama don zamanlarda surekli appcrash hatasi veriyor açılmıyor program

Programi silip en guncel surumu indirin. Alıntıları Göster
      Logitechi arayıp tuş takımını istedim arkadaşlar. 3 iş günü içinde yollayacaklarını söylediler. Bir de konuştuğum adam çok fazla talep olduğunu söyledi

edit: yaklaşık 2 saattir kullanıyorum klavyeyi, bundan önceki klavyemin enter tuşu büyüktü.. enter tuşu hiç sıkıntı yaratmadı niyeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer -- 5 Ocak 2016; 15:36:13 >
      |
      |

Biz aslanın kral olmadığı,kartalın yuva yapamadığı,kanaryanın uçamadığı yerdeyiz...biz ESES'liyiz...

• Yüzbaşı
      658 Mesaj
      06 Ocak 2016 03:29:16
      quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Logitechi arayıp tuş takımını istedim arkadaşlar. 3 iş günü içinde yollayacaklarını söylediler. Bir de konuştuğum adam çok fazla talep olduğunu söyledi

edit: yaklaşık 2 saattir kullanıyorum klavyeyi, bundan önceki klavyemin enter tuşu büyüktü.. enter tuşu hiç sıkıntı yaratmadı niyeyse Alıntıları Göster
      < > karakterlerini nasıl yazacağız bir türlü bulamadım.Eski klavyede z harfinin solundaydı fakat bunda yok.

• Yarbay
      17765 Mesaj
      06 Ocak 2016 10:42:40

alt+escnin altında ki tuş = <

alt+1 (üstteki) = >
      |
      |
      CuteDad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      658 Mesaj
      06 Ocak 2016 14:47:05
      quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni alt+escnin altında ki tuş = <

alt+1 (üstteki) = > Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

alt+escnin altında ki tuş = <

alt+1 (üstteki) = >

Eyvallah
      |
      |

• Yüzbaşı
      645 Mesaj
      06 Ocak 2016 15:54:59
      Klavye degil ama yine logiteching930larda saniyelik kopma sorununu bilen var mı.

Şu not defterinden 0 900 yapma olayı değil bu farklı biley ama çözemedim modem frekansı mı acaba kesiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PcMert -- 6 Ocak 2016; 15:56:06 >

• Binbaşı
      1573 Mesaj
      06 Ocak 2016 17:24:32
      quote:

Orijinalden alıntı: PcMert Klavye degil ama yine logiteching930larda saniyelik kopma sorununu bilen var mı.

Şu not defterinden 0 900 yapma olayı değil bu farklı biley ama çözemedim modem frekansı mı acaba kesiyor
      G910 için Türkçe tuş takımı gelir mi sizce?
      |
      |

• Yarbay
      4079 Mesaj
      07 Ocak 2016 01:55:48
      quote:

Orijinalden alıntı: PcMert Klavye degil ama yine logiteching930larda saniyelik kopma sorununu bilen var mı.

quote:

Orijinalden alıntı: PcMert

Klavye degil ama yine logiteching930larda saniyelik kopma sorununu bilen var mı.

hocam lgs'in 8.45 sürümünü indirip dener misiniz?

bende de lol oynarken oluyordu bu sorun bu sürümü yükledim düzeldi.
      |
      |

Biz aslanın kral olmadığı,kartalın yuva yapamadığı,kanaryanın uçamadığı yerdeyiz...biz ESES'liyiz...

• Yarbay
      3742 Mesaj
      07 Ocak 2016 02:58:35
      @Mr.Blof

üstadın iki saat yardımı sonucu anca ürünü kayıt yapmayı becerebildim

bakalım bana yardım edicekmi logitech
      |
      |

“Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti (Osmanlı’yı) yıkıp iki tane devlet kurduk. Onlara

öyle güzel bir sistem inşa ettik ki, Müslümanlar bize Filistini vermeyen Abdülhamid’e en az 200 sene daha

söverler”. -Chaim Weizm
    • Çavuş
      80 Mesaj
      09 Ocak 2016 11:48:01
      quote:

Orijinalden alıntı: konudan bağımsız bir soru ama G710+ su korumasına sahip mi? İnternette çok araştırdım ama hiç bir bilgi bulamadım? Alıntıları Göster
      http://www.banggood.com/DayDream-LED-Cover-for-108-Mechanical-Keyboard-White-Backlit-p-925837.html linkten 30 aralık'ta sipariş verdim. Çin'de limana çekmişler bekliyor. Takip kodlu aldık ama böyle de insan hep aynı yerde görünce kargoyu deliriyor

(1 haftadır guangzhou limanında bekliyor, ne dolmaz gemiymiş arkadaş).

Ürün herhalde 1-2 haftaya gelmiş olur bende yapılmış hali bi ss atarım artık.
      |
      |

• Onbaşı
      17 Mesaj
      09 Ocak 2016 22:40:21

quote:

Orijinalden alıntı: denizci006 http://www.banggood.com/DayDream-LED-Cover-for-108-Mechanical-Keyboard-White-Backlit-p-925837.html linkten 30 aralık'ta sipariş verdim. Çin'de limana çekmişler bekliyor. Takip kodlu aldık ama böyle de insan hep aynı yerde görünce kargoyu deliriyor

(1 haftadır guangzhou limanında bekliyor, ne dolmaz gemiymiş arkadaş).

Ürün herhalde 1-2 haftaya gelmiş olur bende yapılmış hali bi ss atarım artık. Alıntıları Göster
      Logitechten yanıt beklerken konuya bir göz atayım dedim iyi ki bakmışım lcw poşeti bulmamla sarıldım hemen olaya

2 arkadaşa da çok teşekkürler baya bi uğraştım ama sonuç değdi kamera biraz kötü kusura bakmayın

Maviler lcw poşet sapı (diğerlerine göre çok daha iyi görünüyor)

Kırmızılar kola şişesinden

Yeşiller fruko

Sarılarda çamaşır deterjanından :D

Bikaç püf nokta yazıyım yapmak isteyenler için

@eddai nin dediği gibi önemli olan orta yuvarlağın kesimi küçük keserseniz problem olmaz deliğe takarken gerip takarsınız ama fazla keserseniz beyaz ışık sızdırıyor

yuvarlağın kesiminde tıraş jileti kullandım çok rahat oluyor (elinize dikkat :) )

arka kısmı beyaz kaplama olan naylonlarda (mesela kola) renkli tarafı ışığa bakıcak şekilde takın alta da renk vermesi için

|
      |
      Bahsedilenler: e d d a i , Ewarrr

• Yarbay
      3742 Mesaj
      16 Ocak 2016 20:20:50
      quote:

Orijinalden alıntı: konudan bağımsız bir soru ama G710+ su korumasına sahip mi? İnternette çok araştırdım ama hiç bir bilgi bulamadım? Alıntıları Göster
      anlaşılan bizi takan yok yardım eden de yok ne yapıyor bu logitech

illa telefonla aramak zorundayız zorunda bırakıyorlar

|
      |

“Biz Yahudiler orta doğuda yıkılmaz denen devleti (Osmanlı’yı) yıkıp iki tane devlet kurduk. Onlara

öyle güzel bir sistem inşa ettik ki, Müslümanlar bize Filistini vermeyen Abdülhamid’e en az 200 sene daha

söverler”. -Chaim Weizm

• Yarbay
      2071 Mesaj
      16 Ocak 2016 22:02:16
      quote:

Orijinalden alıntı: fthyrr1976fy anlaşılan bizi takan yok yardım eden de yok ne yapıyor bu logitech

illa telefonla aramak zorundayız zorunda bırakıyorlar

Alıntıları Göster
      g710'da bir problem yaşıyorum ama anlayan birisi var mıdır acaba? Modların herbirini seçtiğimde ayrı ayrı turuncu ışıklar yanıyordu. Mesela M1 bastığımda M1, M2 ye bastığımda ise M2 yanıyordu. Ancak ne olduysa sadece kırmızı şekilde MR yazıyor. Başka tui yanmıyor modlar içerisinde. Yazılımı yeniden yükledim ama faydası olmadı. Acaba turuncu ışıklar mı bozuldu diyorum çünkü yazılımda m1 ile m2 arasında geçiş yapınca aslında yazılımda da geçiş yapmış oluyor. Ama klavyenin üzerinde bunu göremiyorum. Hangi mod seçilli anlamıyorum.

• Yarbay
      2071 Mesaj
      16 Ocak 2016 23:02:25
      quote:

Orijinalden alıntı: shario g710'da bir problem yaşıyorum ama anlayan birisi var mıdır acaba? Modların herbirini seçtiğimde ayrı ayrı turuncu ışıklar yanıyordu. Mesela M1 bastığımda M1, M2 ye bastığımda ise M2 yanıyordu. Ancak ne olduysa sadece kırmızı şekilde MR yazıyor. Başka tui yanmıyor modlar içerisinde. Yazılımı yeniden yükledim ama faydası olmadı. Acaba turuncu ışıklar mı bozuldu diyorum çünkü yazılımda m1 ile m2 arasında geçiş yapınca aslında yazılımda da geçiş yapmış oluyor. Ama klavyenin üzerinde bunu göremiyorum. Hangi mod seçilli anlamıyorum. Alıntıları Göster
      Hatta şimdi ilginç bir durum var. Bilgisayarı kapatmama rağmen klavyenin ışıkları da sönmüyor..
      |
      |

• Yarbay
      3742 Mesaj
      21 Ocak 2016 22:07:49
      quote:

dünya devi son kullanıcı dostu logitech yakışanı yaptı beni mağdur etmedi teşekkür ederim logiteche

|
      |

söverler”. -Chaim Weizm

• Binbaşı
      1478 Mesaj
      22 Ocak 2016 13:46:58
      quote:

Orijinalden alıntı: Ulan parasi neyse verelim versinler tuslari obje fotografciligi mi yapacagiz ordan cek burdan cek etek alti cek bu ne be
      Logitech g100s almıştım ama aldıktan 2-3 ay sonra çift tıklamadan kullanılamaz hale geldi garantiye yolladığımda da fareyi tamir edemediler para iadesi yaptılar güzel bi fareydi ucuz ve hafifti.Tekrar aynı özelliklere sahip bi fare bulması zor olacak
      |
      |

• Binbaşı
      1644 Mesaj
      23 Ocak 2016 12:07:03
      5 dolarlik inidirim hakki devam ediyor.2 kisiye yolladımkullanmamislar hala. Isteyene yollayabirim.

|
      |

|| AMD ryzen 1700x ||Sunbeam Contact Freezer Ultra || gigabyte x470 ultra gaming || ASUS 7970 directcu II 3GB || Corsair vanege 16 GB DDR4 3000 MHZ || 1TB WD B80+ || CoolerMaster HAF 912 Plus || OCZ Fatality 750 W Full Moduler PSU || TP-LINK W9970v3 || Logitech G710 + || Razer tiamat elite 7.1
    • Binbaşı
      1644 Mesaj
      23 Ocak 2016 12:08:58

Farklı usblere takıp deneyin bi.

|
      |
      shario kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      673 Mesaj
      26 Ocak 2016 17:43:29
      quote:

Orijinalden alıntı: teote Farklı usblere takıp deneyin bi. Alıntıları Göster
      Arkadaşlar G710+ bilekliği için Logitech desteğe yazdım 2-3 gün önce ama hala dönüş sağlanmadı, telefon da sürekli meşgul. Bu konuda destek veriyorlar mı acaba bilgisi olan var mı?
      |
      |

• Yarbay
      17765 Mesaj
      03 Şubat 2016 22:21:56
      quote:

coverlar geldi, kafama göre yerleştirdim sarı 1 tane eksik kaldı şansıma. mecbur f8 yerine yeşil koydum çapraz düzeni bozduk en son parlaklıkta böyle oluyor, ışığı kesiyor baya.

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,279
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.