Şimdi Ara

logitech chillstream ambargoyamı uğradı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

quote:

Orijinalden alıntı: TriguneXtreMe

Birde buraya bakın isterseniz:
    http://www.teknolojix.com/pinfo.asp?pid=14005
    Fiyatı : 61,34 TL
    Stok Durumu : Stoklarımızda

sağol da bu ps3 için pc için olanı yok burada da

eğer gerçekten üretimden kalktıysa logitech hazır ol sana saydıracağım küfürler için. böyle bir ürün nasıl üretilmez ya. hem de microsoftun xbox360 olarak tanıdığı kollardan birisi bu. hey allahım ya. allah belanı versin logitech.

Ps3 gamepadleri pc de çalıştırılabiliyor."How to use PS3 controller on pc" olarak google da arama yaparsan, nasıl çalışıtırılacağıyla ilgili bir çok içerik çıkıyor.Aynı şekilde youtube dada görsel içerikler mevcut.

• xbox 360 kolu alıcam daha iyi bence. elim terlemiyo o yüzden titreşim daha yararlı benim için. zten üretilmicekmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdnm47

xbox 360 kolu alıcam daha iyi bence. elim terlemiyo o yüzden titreşim daha yararlı benim için. zten üretilmicekmiş

o nasıl bi elmiş, joystiği bulamadık bari elden alalım.
  • quote:

quote:

quote:

Birde buraya bakın isterseniz:
    http://www.teknolojix.com/pinfo.asp?pid=14005
    Fiyatı : 61,34 TL
    Stok Durumu : Stoklarımızda

sağol da bu ps3 için pc için olanı yok burada da

eğer gerçekten üretimden kalktıysa logitech hazır ol sana saydıracağım küfürler için. böyle bir ürün nasıl üretilmez ya. hem de microsoftun xbox360 olarak tanıdığı kollardan birisi bu. hey allahım ya. allah belanı versin logitech.

Ps3 gamepadleri pc de çalıştırılabiliyor."How to use PS3 controller on pc" olarak google da arama yaparsan, nasıl çalışıtırılacağıyla ilgili bir çok içerik çıkıyor.Aynı şekilde youtube dada görsel içerikler mevcut.

hım. doğru hiç aklıma gelmemişti

bayanlar, baylar dualarınızı eksik etmeyin, yarın son bir umut hasta hasta bütün büyük elektronik marketler ve küçük bilgisyarcıları gezicem. bulduk bulduk, bulamadık konya ve kütahya el atıcam o da olmadı artık bi xbox 360 game padi alıcaz, 100 tl bayılcaz.
    of of lanet gitsin sana logitech allah sizi top etsin. amin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eoudoxias -- 24 Ekim 2010; 2:12:06 >

• bence de artık xbox360 controller almak daha mantıklı..
    fiyatı da sanırım 100 tl den düşük.. tabi kastettiğim kablolu olanı kablosuzu pahalı
  • http://forum.donanimhaber.com/m_43980177/tm.htm

alacak arkadaşlar için bomba fırsat..parası olan kaçırmasın derim...
  • artık benimde 1 chillsteamım var.

alacak arkadaşlar eskişehir teknosa da var, doktorlar caddesindeki. getirtme ihtimali varmış diğer stoklardan
    valla afyon stoklarında 3 tane gördüm
  • quote:

artık benimde 1 chillsteamım var.

alacak arkadaşlar eskişehir teknosa da var, doktorlar caddesindeki. getirtme ihtimali varmış diğer stoklardan
    valla afyon stoklarında 3 tane gördüm

olay budur,

kaça aldın peki
  • ucuzdan biraz pahalı

64 tl ye aldım.
  • pahalıymış ya
  • gold bilgisayarda gördüm adam 90 tl fiyat çekti.
    pahalı mahalı piyasa da olmayan bi ürün, gördüm aldım
    5 taksit aylık 12 tl ödücem.
  • Güle güle kullan. Verdiğin parayı fazlasıyla hakeden bir ürün. Güncel oyunları oynamak için piyasaya tekrardan ucuza düşmesini beklemeye gerek yok, kaldı ki yine de güzel bir fiyata almışsın.
  • Ee Logitech bu yatırım aracı resmen.

Alıyorsunuz , zevkle kullanıyorsunuz sonrada satıyorsunuz.Hemde kar elde ediyorsunuz.

X540 , Z5500 ve şimdide Chillstream uçuşta.Allah'tan almışız zamanında.
  • Adamlar gerçekten kullanırken zevk aldığımız ürünler sunuyorlar.

Şu an Z5500, G15, Chillstream, Rumblepad 2, Mx518, S150 ve M215 kullanıyorum. Hepsi de verdiğim parayı sonuna kadar hakediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 27 Ekim 2010; 12:50:24 >
  • quote:

gold bilgisayarda gördüm adam 90 tl fiyat çekti.
    pahalı mahalı piyasa da olmayan bi ürün, gördüm aldım
    5 taksit aylık 12 tl ödücem.

yuh 50$ a dealextreme den xbox kablosuz kol aldım pc alıcısı ile birlikte. o kadar verilmez 50tl e almıştım vatandan bitmeden önce arkadaşa
  • hocam ben 90 tl vermedim
    teknosadan 64 tlye aldım. o kadarda değil 90 tl vericek olsam gider kablosuz xbox360 contoller alırım o fiyata
  • Yaz başlamadan 1 tane almıştım 50 TL ye Media Markt'tan.Çok vardı o zamanlar.İyiki zamanında almışım.Kim bile bilirdi bir kaç ay sonra bu kadar değerli olucağını.
  • 2 yıl önce almıştım bende, bozuldu artık yön tuşlarının altındaki naylon yırtılmış, tuşa basıyorsun geri gelmiyor tuş, takılı kalıyor. Gittim Vatan 'a 12 TL'ye bi Snopy aldım, 1 ay kullandım bi sıkıntı çıktı , hemen açtım içini, Snopy 'nin naylonu taktım Chill 'e, süper oldu
  • su anda tam olarak nerelerde bulabiliriz.kaliteli saglam siteler olabilir.istanbul anadolu yakasi buyuk marketler olabilir.
  • eskişehirde nerede bulabilirim yada int sitelerinde en ucuza nereden alabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.