Şimdi Ara

logitech chillstream ambargoyamı uğradı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 29
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 3 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Eoudoxias (13 mesaj) 06reis (10 mesaj) -Tesla- (9 mesaj) MİY1988 (5 mesaj) musAKka (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> logitech chillstream ambargoyamı uğradı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    977 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar büyük teknoloji marketlerinin hiç birinde logitech chillstream bulamıyorum (bimeks-vatan-teknosa-gold-satürn-exa) en azından internet sitelerinde gözükmüyor.Sadece vatanın sitede gözüküyor oda istanbulda yok.İstanbulda başka bulabileceğim biyer varmı bildiğiniz

|
    |
  • Yüzbaşı
    977 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yokmu gören duyan
    |
    |
  • Teğmen
    221 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    977 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    hocam ordada stokta yok yazıyor
    |
    |
  • Çavuş
    66 Mesaj
    Carousel Megavizyonda bulabilrsin. Daha 2 gün önce gördüm. Fiyatıda 59 tl gibi birşeydi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    360 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    801 Mesaj
    |
    |

• Yüzbaşı
    977 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |

• Binbaşı
    1408 Mesaj
    40 tl ye almadım vatandan simdide ara dur
    |
    |
  • Yüzbaşı
    977 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Stroma

aynen hocam vatanda hala 45 tl gözküyo ama stokta yok bunlarda 80 liraya satıyor 360 controller almak varken bu fiyatlara chillstream almak mantıksız olur
    |
    |
  • Yüzbaşı
    801 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

quote:

Orijinalden alıntı: Stroma

aynen hocam vatanda hala 45 tl gözküyo ama stokta yok bunlarda 80 liraya satıyor 360 controller almak varken bu fiyatlara chillstream almak mantıksız olur

geçmiş olsun. 2 katına çkmış fiyat.
    |
    |
  • Teğmen
    101 Mesaj
    Hakikaten de ambargo gibi komedi bi durum gerçekten internette karaborsaya düşen ürün de ilk kez görüyorum Fiyatın 40-60 arasında olan sitelerde stokta yok görünüyor, stokta olan siteler ise sanki anlaşmış gibi durumu fırsat bilerek fiyatları yukarı çekmişler. Hatta sitenin birinde 100 civarı bir fiyat bile görmüştüm chillstream için Elinde link olan arkadaşlar varsa lütfen toplayalım burada..
    |
    |
  • Yarbay
    3762 Mesaj
    64 tl ye buldum. tükenmeden alayım bari epi topu 2 tane vardı gördüğüm yerde. hangi şehirde ve nerede oldğunu sölemem ben alıyım tekini sölerim yerini
    |
    |
  • Yarbay
    10364 Mesaj
    ben de 2 hafta önce niyetlendim almaya. vatan'a (istanbul topkapı) gittim ama yoktu. internet sitesinde stokta var gözüküyordu. o ara birkaç tekno market daha gezdim (+hepsiburada) ama bulamadım. sonra rumblepad 2 aldım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    977 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

64 tl ye buldum. tükenmeden alayım bari epi topu 2 tane vardı gördüğüm yerde. hangi şehirde ve nerede oldğunu sölemem ben alıyım tekini sölerim yerini

dur bi tahmin ediyim Eskişehir de buldun
    |
    |
  • Teğmen
    222 Mesaj
    dostum ankarada media markt ta gördüm hemde fiyatı 29,90 etlik form media markta...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    977 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: pulto23

dostum ankarada media markt ta gördüm hemde fiyatı 29,90 etlik form media markta...

nediyosun hocamiyi güzelde istanbuldan nasıl alcam ben onu varmı tavsiyesi olan
    |
    |
  • Yüzbaşı
    977 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    beyler aleti almak isteyenler varsa bayrampaşa carrefoursa teknosada 3 adet var.fiyatı 64 lira.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    669 Mesaj
    ürün yok yok arkadaş yok böyle bişey olamaz, memleketde ChillStream çılgınlığı olmuş millet ChillStream fetişti olmuş vatanda gözümün önünde 100 tane vardı gerek yok almayım dedım, şimdi piyasada yok. ankarada netde yada başka biryerde gören duyan olursa allah rızası için pm falan atsın. sevaptır ya sinir hastası olacagım yoksa..
    |
    |
  • Yarbay
    10396 Mesaj
    Millet ala ala dayandı. Artık yeni modeli gelse de bizde onu alsak.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.