Şimdi Ara

Logitec M185 KABLOSUZ MOUSE 59 tl lazersiz model (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
5.053
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Logitec M185 KABLOSUZ MOUSE 59 tl lazersiz model

a101 den 15₺ ye aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    çöp bu pil dayanmıyor buna bende de var

çöp mouse koleksiyonum Logitec M185 KABLOSUZ MOUSE 59 tl lazersiz model Logitec M185 KABLOSUZ MOUSE 59 tl lazersiz model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root 1987 -- 8 Aralık 2019; 20:44:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Geçen sene mediamark'tan 100 TL olan şans kutusunu almıştım. M720 Triathlon çıkmıştı. Bir de kutudan eşek kadar iki tane cıvata somunu çıkmıştı 😂

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Fiyat?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Aman Aman Nereye Geldik Bi Anda Neresi Burasi Lan Daha Demin Evdeydim Eve Götürün Beni alimunyum Olum Fenalık Geçiriyorum Lan Harbi Evde Değilim Lan Daha Demin Evdeydim
  • root 1987 kullanıcısına yanıt
    Bu mause düz masada hareket ettiriyordu imleci. O kadar hafif ki yönlendirmesi zor geliyor. Hissedemiyorsunuz. İnsan içine taş falan koyardı biraz bari. Aldığım gün iade ettim.

• redloves kullanıcısına yanıt
    Ben akşamüstü 4 a101 e baktım kalmamış hiçbirinde

• 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    a4 kağıt üzerinde çalışmıyor

• Logitech bu işin Mercedesi. Normalde ucuzcuyumdur ama mouseda logitechden şaşmiyorum. Ne zaman başka marka denesem pişman oldum.

• bim'de 20 liraya satılırken almıştım çok süper bir fare değil eh işte iş görüyor cinsinden. laptop çantasında duruyor taşınabilir maus olarak. zaten normal zamanda kullanılmaz çok küçük ele avuca gelmediği için çok rahatsız ediyor. tekeri de tıklamasında şimdilik sorun olmadı ama dönüşü biraz sıkıntılı tam anlatamasam da. bir de son olarak açma kapama anahtarı sıkıştı çalışmıyor o yüzden kullanmadığım zaman pilini çıkarıyorum

yine de bütün bunlara rağmen bu günleri göreceğimizi bilsem 5-10 tane alır zor günler için saklardım bundan sonra alabileceğim en iyi klavye maus frisby everest falan olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haksancan -- 9 Aralık 2019; 2:38:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zamanında param yettiği halde bu modeli beğenmezdim şimdi ise istesemde alamıyorum paylaşım için teşekkürler

• 7 yıl önce çok pil tükettiği için Microsoft siyah mausumu kenara koymuş bu m185 den 2 adet bimden almıştım tepe tepe kullanmıştım birinide aileden birine hediye etmiştim m187 Logitech de bir ara denemiştim bozulmuştu, 3 adet trust yeni maus alıp hayal kırıklığına uğradıkdan sonra eski dosta sarıldım tekrar, kenarda bekleyen Microsoft masumu koydum masaya 2. Maus olarak kullanmaya başladım kullanımda m185 gibi hiç farkı yok yalnız pili bitirir olsun çalışmayan yaramaz mausa değil bir kaç fazla pile para veririz ama kullanım konforundan taviz vermeyiz AA pil kullanıyor iyiki uzun dayanır AAA ince pil çok zayıftır hiç dayanmaz bunu kullanan hiç bir cihaz alınmaz 4 katı farkediyor spor araba kullanan benzini çok yakar
    Logitech lazersiz model nasıldır Bluetooth olmalı bilmiyorum, bendekiler wi-fi idi hiç bir mause mda alıcısını kaybetmedim bunları USB yuvalarda takılı bırakırdım o yüzden bu güne kadar geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 9 Aralık 2019; 20:2:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akikara

Maraton 705 miydi 750 miydi ne. Onun üstüne fare yok.
    bravo,705...
    Hiç unutmam,garantisinin bitmesine 1 ay kala sol tık bozulmuştu, gönderdim logitech'e.2-3 gün sonra bir telefon geldi "efendim logitech Türkiye vs vs arıyoruz,servisimize gelen mouse'unuzun sıfır modeli uretilmedigi için,ya parasını vericez yada başka bir mouse vericez"
    Dedim hangi mouse'u vericeksiniz
    "Efendim Logitech Mx master gondericez"
    Biraz durdum,kendime gelmeye çalıştım,sonra güler bir ses tonuyla "kardeşim dalgamı geçiyorsun sen benle" dedim...
    "Hayır efendim neden dalga geçelim,hangi seçeneği isterseniz,ya para ya mouse"
    Bak kardeşim mx master gondericez diyosunuz dimi, yanlış anlamadım.
    "Ewet efendim"
    Tamam gönderin kabul ediyorum dedim.
    1 hafta sonra geldi mouse
    Hala daha o mouse'u kullanıyorum...
    Oldum olası logitech'e bayılırım, mükemmel bir müşteri memnuniyet politikaları vardır...

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Fatura yoksa bu dediğini yapmıyorlar denedim koskoca Carrefour faturasız mause satmış bana yani ürünler geldiğinde faturada yazmıyordu ve bozulduğunda Logitech hiç bir şey vermedi

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Fatura yoksa bu dediğini yapmıyorlar denedim koskoca Carrefour faturasız mause satmış bana yani ürünler geldiğinde faturada yazmıyordu ve bozulduğunda Logitech hiç bir şey vermedi
    iyide bu dediğinde logitech'in şuçu ne ?kaldıki ben bunun gibi klavye,mouse,hoparlör vs bir sürü garantiye ürün gönderdim ve hiçbirinde fatura göndermedim,zaten gerekte yok çünkü seri no'larından garanti çıkıyor.her hangi bir logitech ürününü seri nosunu siteden sorgulat,herşeyi çıkıyor.
  • Bim'de 20 liraya satılırken almıştım. Hala bu mouse'u kullanıyorum. Orta klikte sorun vardı wd40 sürdüm çözüldü. Boyutu ufak ama pil tüketimi ve sağlamlığı efsane. Tavsiye ederim.
  • Bime geldiğinde 2 şubeden toplam 6 adet almıştım (Tane 19.90) hala onlar kullanılıyor.İşin ilginci o güne kadar senede 1 mouse bozulurken m185 maşallah diyeyim en az çalışanı 2-2.5 yıldır çalışıyordur.Pil değişimi yılda bir veya daha bile fazla olabilir.
  • Ya arkadaşlar bilgisayar açıp kapandığında bu mouse çalışmıyor. Pilini, alıcısını çıkarıyorum anca kendine geliyor. Sebebi nedir?

• Şaka değil 2011 şubatta aldım dün bozuldu kolonya döküp kuruttum çalıştı heralde bi 5 yıl daha götürür. Efsane mause ama eski işte

• 5-6 sene evvel bimden 20 TL'ye almıştım tek alkalin pil 9 aydan fazla gidiyor hala kullanıyorum bu fareyi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.