Şimdi Ara

Logan (2017) | Hugh Jackman | IMDb: 8.2 | Top 250 #155 (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.054
Cevap
14
Favori
51.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vasat aç bir x men keyfi daha güzel 4/10
  • Sin City gibi birde siyah beyaz izlemek lazım.
  • Noir versıyonu ızleyenler ; fılmde son 30-35 dk sızın ındırdığınız versıyon da takılmalar oldu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlediğimde haliyle üzmüştü. Sen gel koskoca Wolverine dştüğün duruma bak. Bırakmasa iyiydi. Özleyeceğiz reyiz ..
  • Hugh için izliyodum artık yenisi gelse de izlemem herhalde
  • Film çok övülüyor diye izledim. Yoksa X-men, mutant filan bana göre değil. Sevmem. O yüzden objektif bir yorum yapamayacağım. Film benim için "eh işte"ydi. Sonlarına doğru duygusala yatırdı. Ben daha önce sadece 2. filmi izlemiştim. Serinin geri kalan hiçbir filmine bakmadım. Bu filmde Wolverine'ın yaşlanmış, yaşamaktan bunalmış, biyolojik ve en önemlisi psikolojik olarak çökmüş olan halini sevdim. Bu filmdeki en sevdiğim şey buydu. Son derece organikti, son derece doğaldı. Beni ekrana kilitleyen şey buydu.

Laura'nın gücünü de fena abartmışlar. Tamam mutantsın da Wolverine türevinin insanötesi bir fiziksel gücü yok ki. Küçücük kız koca koca adamları atlayıp zıplayıp deviriyor. Çok kolpa sahneler ortaya çıkmış.

• Yapılan hype yüzünden beklentim artmıştı. Maalesef karşılayamadı benim için. Biraz daha detay beklerdim. Filmin + ları ise bolca kopan kol, bacak ve kan görmemiz. Tabi Laura karakteri de ayrı güzel idi.

Hugh Jackman ve Patrick Stewart için 7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 20 Haziran 2017; 1:8:58 >
  • Wolverine açlığını benim için giderebilecek reyizler,

Venom,Ghost Rider,deadpool

özellikle ghost rider ama yeni film için söylendi bile olmaması üzüyor insanı.
  • sufistike kullanıcısına yanıt
    Ghost Rider hayranıysanız Agents of Shield dizisinin son sezonunda yer aldı, tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mickey Goldmill

Ghost Rider hayranıysanız Agents of Shield dizisinin son sezonunda yer aldı, tavsiye ederim.

Hocam diziye biraz baktım da oynayan abi pek havasını verememiş sanki. Siz hepsini izlediyseniz izleminiz nedir?

• Arkadaşlar bugün bir şey öğrendim üzüldüm ya. Bilen mutlaka vardır da ben yeni öğrendim. X-Men Origins: Wolverine'de Liev Schreiber'ın oyunculuğunu ve onun sayesinde Sabretooth karakterini çok sevmiştim. Özellikle X-Men serilerindeki Tyler Mane'in canlandırdığı Sabretooth'tan sonra ilaç gibi gelmişti. Origins'den sonra çıkan bütün Wolverine filmlerinde onu görmeyi bekledim, hatta burada da konularda serzenişte bulunmuştum bu yüzden.

Öğrendiğim olay şu ki; Liev Schreiber az kalsın Logan'da görünecekmiş. Ama Liev Schreiber'ın oynadığı dizi Ray Donovan'ın çalışmaları yüzünden bu gerçekleşememiş. Hatta Liev Schreiber'ın nasıl bir gidişatta yer alacağı ve Logan'la bir araya gelecekleri yer bile hazırmış. Gerisi filmi izlemeyenler için spoiler.

Logan Laura ve Xavier'la çölden kaçtıktan sonra, Las Vegas'ta yol üzerindeki bi kumarhanede, Victor'u bulup, peşindekileri alt edebilmek için yardım isteyecekmiş.

Eğer bu gerçekleşseydi, son bir "Back to back" görebilecektik. Üzüldüm şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Arkadaşlar bugün bir şey öğrendim üzüldüm ya. Bilen mutlaka vardır da ben yeni öğrendim. X-Men Origins: Wolverine'de Liev Schreiber'ın oyunculuğunu ve onun sayesinde Sabretooth karakterini çok sevmiştim. Özellikle X-Men serilerindeki Tyler Mane'in canlandırdığı Sabretooth'tan sonra ilaç gibi gelmişti. Origins'den sonra çıkan bütün Wolverine filmlerinde onu görmeyi bekledim, hatta burada da konularda serzenişte bulunmuştum bu yüzden.

Öğrendiğim olay şu ki; Liev Schreiber az kalsın Logan'da görünecekmiş. Ama Liev Schreiber'ın oynadığı dizi Ray Donovan'ın çalışmaları yüzünden bu gerçekleşememiş. Hatta Liev Schreiber'ın nasıl bir gidişatta yer alacağı ve Logan'la bir araya gelecekleri yer bile hazırmış. Gerisi filmi izlemeyenler için spoiler.

Logan Laura ve Xavier'la çölden kaçtıktan sonra, Las Vegas'ta yol üzerindeki bi kumarhanede, Victor'u bulup, peşindekileri alt edebilmek için yardım isteyecekmiş.

Bu nasıl bir mesajtır göz yaşları içinde okudum resmen.

Olsaydı efsane olurdu be. Reyiz Origins filminin en iyi yanıydı.

Şu asalete bak be

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Arkadaşlar bugün bir şey öğrendim üzüldüm ya. Bilen mutlaka vardır da ben yeni öğrendim. X-Men Origins: Wolverine'de Liev Schreiber'ın oyunculuğunu ve onun sayesinde Sabretooth karakterini çok sevmiştim. Özellikle X-Men serilerindeki Tyler Mane'in canlandırdığı Sabretooth'tan sonra ilaç gibi gelmişti. Origins'den sonra çıkan bütün Wolverine filmlerinde onu görmeyi bekledim, hatta burada da konularda serzenişte bulunmuştum bu yüzden.

• Ambarad kullanıcısına yanıt
    Yemin ederim telefonum ve 2 tane leptobumun olduğu çantayı suya düşürmüş gibi oldum... Hay o dizinin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Yemin ederim telefonum ve 2 tane leptobumun olduğu çantayı suya düşürmüş gibi oldum... Hay o dizinin...

Ray Donovan'da güzel dizi yalnız. Sırf Liev Schreiber için başlamıştım tabii ki
  • Çokta iyi değildi açıkcası imdb puanı çok yüksek kalitesine göre. Halen ilk filmi favorim.

• Filmi çok beğenerek izledim hatta bende seriyi en baştan izleme isteği uyandırdı. Bugün başladım 2000 de ki filmden. Seviyorum bu seriyi. Hugh Jackman keşke devam etseydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polifemus

Filmi çok beğenerek izledim hatta bende seriyi en baştan izleme isteği uyandırdı. Bugün başladım 2000 de ki filmden. Seviyorum bu seriyi. Hugh Jackman keşke devam etseydi.

Ya düşün düşün yine deliriyorum. X-Men evreni bana göre Marvel'ı tek başına ikiye katlayacak güzellikte. Ama Fox bunun hakkını veremedi. X-Men serisi, Logan filminden önce çıkan bütün X-Men içerikli filmler (First Class, Apocalypse dahil) aslına bakarsan yalan yanlış ve çerezlik filmler oldu. Hepsi çocuk filmi gibiydi. Hepsi birbiriyle çakışan, çelişki uyandıran yapımlardı. Birbiriyle bağlantısı yoktu. İşte bu canımı sıkıyor başından beri. Yani şu evrene adam akıllı yapılacak bi reboot'a hayır demem. Gambit yoktu, Rogue ergendi. Cyclops gibi bi karakteri seride harcamışlardı. Wolverine'in en büyük rakibi Sabretooth yoktu. Origins'de bile düzgün hikaye yoktu. Hugh Jackman ve Liev Schreiber'ın oyunculukları kurtarmıştı filmi. Weapon X programı ve Wolverine'in kaçışı bile filmden filme değişiklik gösteriyordu. Origins'deki William Stryker'a bakıyorsun, bi de Days of the Future Past'daki Stryker'a bakıyorsun, ne alaka diyorsun. Oyuncu seçimleri bile saçma sapandı. Aynı rollerde farklı farklı tipleri izledik. Olan oyuncuların emeğine oldu. Benim içime sinmedi hiçbir X-Men filmi şahsen. Bi Logan çıktı işte seneler sonra. O da Hugh Jackman'ın son X-Men filmine denk geldi ne yazık ki.

• Filmi yeni izleme fırsatı buldum.İmdb puanı abartı olduğu kesin Jackman hatırına verilmiş.Yıllar önce başlayan efsane seri son buld, sonlara doğru biraz duygulandırdı.
  • Yarısında izlemeyi bıraktığım absürt ve sıkıcı bir filmdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taylor Lautnerr -- 8 Temmuz 2017; 3:27:12 >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.