Şimdi Ara

Logan (2017) | Hugh Jackman | IMDb: 8.2 | Top 250 #155 (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.054
Cevap
14
Favori
51.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fragmanı çok beğendim.Şarkı tam oturmuş fragmana POI'de de çalmıştı bir bölüm yanlış hatırlamıyorsam.Bir efsane daha bitiyor.
  • Fragman şaşırtıcı derecede iyiydi. Umarım reyize hak ettiği sonu verirler.
  • Çok iyi duruyor fragman sonunda kaliteli bir wolverine filmi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşırı iyi olmuş,heyecan ve üzün bir arda.Galiba bu seferki iyi olacak gibi.
  • hangi yılda geçiyor zaten x-men serisi öyle karışık gidiyor ki anlatsanız anlamam herhalde ama film güzel kesinlikle izleyecem.
  • Allah allah X-Men (Fox) Marvel ve Dc stüdyolarıni tokatlamaya devam ediyor fragman kaliteli olmuş umarım filmde güzel çıkar

Birde youtubeda biri yazmış The Logan Of Us diye

• Evet bende farkettim The Last of Us gibi bir izlenim var. Oyunun hikayesi müthişti,bu da öyle olur umarım.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caped Vigilante

/>

Efsane film geliyor

• fragman çok iyi daha fazla detay ilerleyen günlerde ortaya çıkacaktır.Genelde aksiyon ön planda olurken bu filmde daha cok duygusallık ön planda olmuş
  • Patrick Stewart'ın da mı son filmi olacak? Bilen var mı?

Birde Ian McKellen niye yok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 20 Ekim 2016; 17:44:35 >
  • hocam alt yazı yok videoda
  • Harika trailer olmuş kendine ait en iyi filmiyle veda edeceği kesin artık.
  • Aga biri şu days of future past'tan sonrasını özetleyebilir miLogan apokalipse'de kaçmıştı en son,bu film kaç yıl sonra geçiyor hiçbişey anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Aga biri şu days of future past'tan sonrasını özetleyebilir miLogan apokalipse'de kaçmıştı en son,bu film kaç yıl sonra geçiyor hiçbişey anlamıyorum

Wolverine yeniden Stryker yüzünden adamantium ile kaplanıyo eski zamanda olduğu gibi wolverine yeni zamanda uyanınca bütün X-men ler iyi ve hayatta ve yeni filmimiz 1 yıl sonrasında geçiyor Prof X çok hasta ve diğer X-Men ler ortadan kaybolmuş

• Hurt

Fragman güzel ama aşırı da güzel değil
  • inceden de leon havası olacak sanki filmde. logan ve o küçük kız arasındaki ilişki leon'u anımsattı bir an için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipadmanyagı999

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Aga biri şu days of future past'tan sonrasını özetleyebilir miLogan apokalipse'de kaçmıştı en son,bu film kaç yıl sonra geçiyor hiçbişey anlamıyorum

Wolverine yeniden Stryker yüzünden adamantium ile kaplanıyo eski zamanda olduğu gibi wolverine yeni zamanda uyanınca bütün X-men ler iyi ve hayatta ve yeni filmimiz 1 yıl sonrasında geçiyor Prof X çok hasta ve diğer X-Men ler ortadan kaybolmuş

1 yıl değil 10 yıl sonrası.

• Bunu da bırakalım ve AC fragmanlarına müzik seçen,editleyen hıyarlar keşke böyle kaliteli müzikler seçselerdi
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.