Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (957. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.888
Cevap
75
Favori
1.048.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 955956957958959
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Solanke-Salah lazim ileriye. Firminoyu da ortada denemek lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kacirdigina bak Palace takiminin. Klopp bu sene 7. ligi basari goruyor herhalde, baska turlu aciklamasi yok bu kadronun.
    Klavan denen oyuncu da max. kupa macinda yedek stoper olur o kadar. Normalde yedek bile olmamali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DryWeather -- 19 Ağustos 2017; 18:14:23 >
  • kaçana bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gooooool maneeee

• Manenin attigina bak. Solanke her turlu ilk 11 oynar bu takimda

• Robertson çok ince görüyor. Ortaları, pasları muazzam.. Atağı da o başlatmıştı.

Solanke'nin ceza sahasında presi golü getirdi.

Firmino tam bir fazlalık. Gram etkisi ve katkısı yok oyuna. Kanat oynayamıyor bu adam işte. İnatla kanatta oynuyor..
  • Hocam yeminle aklımı kaciricam artık.Yahu koskoca 70 dk da dogru düzgün pozisyonu yok takımın.Salak salak uzun toplar deniyor takım,2 metre yanindaki adama dogru duzgun pas atamiyolar.Gecen seneki istah,hırs,azim yok bu sene.Klopp ya egosunu bi kenara bırakıp adam akıllı transfer yapar ya da bu gidişle sene sonu istifasını verir.Yeminle bezdim artik her mac ayni sorunlari yasamaktan.

• takımda santrafor eksikliği çok belli oluyor sadece biz mi görüyoruz acaba

• Bob Paisley kullanıcısına yanıt
    Imkani yok valla keske olsa da max 1 transfer olur.

Draxler-Howedes-Oxlade-VVD 4lusunu alsak aslinda cok iyi olacak da herif eldekini gelistiririm diyor. 4-2-3-1 yapariz bu kadroyla rahat oynariz da iste adam sikintili.

Ayrica istifa etmesi de cok cok dusuk ihtimal, ancak 2 sene boyle devam ederse bir ihtimal olur da o da cok zor. Kredisi cok yuksek maalesef. Soyle bir sey var ki gitse yerine gelecek de yok bu seviyede.

• Firmino çıkıyor, Lovren giriyor..

Sevinsek mi üzülsek mi?
  • Maç bitti. Kazanıyoruz.

Yine Mane'nin, Salah'ın ayağına baktık.. Lovren'siz bir defans hattı gayet güzeldi.. Sağ bekte Joe Gomez sol bekte Robertson harikalar yarattı.. Özellikle Robertson. Moreno'dan sonra ilaç oldu resmen. Pasları, ortaları, şutları, geriden oyun kurması her şeyi mükemmeldi..

Milner'a da ayrı bir parantez açmak istiyorum. Orta sahada ve zaman zaman sol kanatta çok etkiliydi. İlk yarı şahane performans sergiledi..

Mane yine kusursuz oynadı.

Solanke ve Salah oyuna girdikten sonra hareket getirdiler. Uzun pas, kontra atak ve defans arkası koşularda Salah çok iyi. Bitiriciliği biraz etkisiz..

Yineliyorum. 1 stoper, 1 orta saha ve mümkünse tuttuğunu yapıştıracak, gerçek bir 9 numara.
  • Bu sezon boyle hayatta bitmez. Solanke golu atmaliydi ama saglik olsun. Kaleci Salahin topu inanilmaz cikardi. Transfer yapmazsak nal toplariz ligde durum ortada.

• Kloop Firmino'yu nasıl beğeniyor anlamıyorum.Oyun görüşü yok,Hız yok,Çalım yok,Bitiricilik yok,Ayağında top tutma yok.Origi'yi oynat daha iyi en azından Mane'ye ayak uydurur hızından dolayı.Sırf Coutinho için oynatıyor sanıyordum ama ciddi ciddi beğeniyormuş meğersem. Geçen yıl ligin ilk aylarında çöp demiştim ve dediğimde oldu.
  • Maçın adamı..

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • JK: "Şimdi olmaz evlat."
    SM: "Hadi ama hocam, sadece bi kucak."
    JK: "Tamam tamam, maçtan sonra."

• Mane çok geliştirdi kendini, büyük şans Liverpool için.

Orta sıra EPL takımlarının çaresizliği devam ediyor, bu sene fark çok açıldı.

O kadar gelir elde ediyorlar ama berbat kadrolar kuruyor İngiliz takımları.
  • Arkadaşlar bu arada yakın zaman önce Twitter'da kendimce bir Liverpool fan sayfası açtım..

Maç anlatımları, takım ile ilgili haberler, son dakika gelişmeleri vs hepsini çevirip paylaşıyorum.

Takip ederseniz sevinirim.

https://twitter.com/LFC_Turkiye
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt

• Barcelona Coutinho için yaptıkları 90+30( %90 bu 30 gelmez, gelirse de kaç yıl sonra olur meçhul) teklifi eğer kabul etmezsek 1-2 güne geri çekeceklermiş.29 yaşındaki Paulinho Çin'den 40'a geliyorsa temiz 150 çalışır Coutinho için.
    Bu arada keşke Firmino yerine Costa'yı alabilme durumumuz olsa, adam Atletico diye ağlıyor da beni almazlarsa başkasına da giderim diyor. Kankası da gidicek zaten kalmasının lüzumu yok.
    Lallana da tahminen Aralık ayına kadar yokmuş zaten 2 tane orta saha eksildi direk takımdan lig daha doğru düzgün başlamadı bile

• Kesinlikle katılıyorum, Diego Costa harika transfer olur Liverpool için.

• 
Sayfa: önceki 955956957958959
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.