Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (935. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.864
Cevap
75
Favori
1.047.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yerli oyuncu statüsünde. Genç ve fiyatı makul.

Sonunda James Milner'ı orta sahada izleyebileceğiz.

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • MIGNOLET VASAT.

Hem buna hem önceki yazdığım mesaja itiraz eden kaç kişi bulabilirsin? Mignolet öven biriyle tartışmayacaktım ama yazayım. Yazdığın kaleciler dışında kaleci yazmadım zaten problem nerede? Senin rakibin o kalecilerin oynadığı takımlar zaten ve o seviyenin çok altında bir kaleci Mignolet neye itiraz ediyorsun? "Su 100 derecede kaynar" gibi bir gerçek bu. Her sezon 5.lik 6.lık mücadelesi yapacağım diyorsan sana Mignolet de yeter Lovren de tabi.

Ben 15-16 senedir Premier Lig'i yakından takip ediyorum. Liverpool ve ManU'ya da ayrı ilgim var, bunların kaçırdığım maç sayısı bir sezonda 2-3 tanedir. Leicester mucizesi dışında şampiyon olan takımların ortak özellikleri vardır ki Leicester dahi o sezon buna uymuştur. Çoğu ligde olduğu gibi bu ligin dinamiklerinde de savunamayan ya da skoru tutamayan takımın istikrar sağlama şansı yok. Tempolu ve kırıcı bir lig, düşük tempolu bir ligde bazı şeyleri tolere edebilirsin, üstünü örtebilirsin ama burada bu mümkün değil. Yeri geliyor 48 saatten az sürede 2 maç oynuyorsun. Hücumun 10 üzerinden 9, takım savunman 10 üzerinden 5 ise yol alamazsın, dengeli olmalı. Birkaç sansasyonel sonuç alırsın, bir seri yakalarsın, arada manşet olursun ama devamını getiremezsin sezon sonunda başkasının kupa törenini izlersin.

Bu takım 2013/2014 sezonunda 100'ün üstünde gol attı ne oldu? Gerrard'ın ayağı kaydı evet ama 50 gol yedi o takım. Gol atamadığın için değil haddinden fazla gol yediğin için hasreti bitirecekken trajedi oldun. Benzinin yetmedi, her maça 1-0 gerideymiş gibi başlayamazsın bir yerde patlayacaksın.

Liverpool 27 senedir şampiyon olamıyor. Son 10 senede kazandığı sadece tek kupa var o da Lig Kupası. 20 yılda 2009 ve 2014 dışında şampiyonluğa yaklaşamamış bile. Geçen sezon iyi geçti diyoruz, berbat Arsenal ve ManU'ya bile kaptırılıyordu az kalsın 4. sıra. Şampiyonlar Ligi'ne girmek lüks oldu. E bu kulüp iyi yönetiliyor mu diyeceğiz? Böyle bir tarih bunları hak etmiyor. Klopp'u severim, beklentim büyüktü ama bazı şeylerin aynı tas aynı hamam devam etmesi bıktırıyor.

Premier Lig'de ekmek aslanın ağzında ve futbolun geldiği noktada hem de Liverpool gibi mazisi dolu ama yıllardır başarısızlığın sözlük anlamı olmuş, mizah malzemesi olmuş takımdan daha fazlasını bekleyenlere "ya ne güzel gollü maçlar oynuyoruz işte niye eleştiriyorsun otur destekle?" demek enteresan. Bir kulüp bunu kabullenmişse zaten kaybetmiştir. Bu işin sonu Wenger'in "sempatik güzel futbol oynayan ama FA Cup'tan başka bir şey kazanamayan" Arsenal'ına benzemesin de.

Yalnız bayağı uzun yazmışım, okuyabilenlere şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spache -- 18 Temmuz 2017; 15:55:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir güzel haberde Sadio Mane'den geldi.

Mane, diz sakatlığını tamamen atlattı ve antrenmanlara başladı.
  • Kesinleşmeden başlığı değiştirmeseniz keşke...

• Bizden biri.

Yolun açık olsun kaptan.

Transfer resmiyete döküldü. 6 milyon euro bonservis bedeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Bizden biri.

Yolun açık olsun kaptan.

Transfer resmiyete döküldü. 6 milyon euro bonservis bedeli.

Sözleşmesi bitmemişmiydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QualityDommage kullanıcısına yanıt
    2018'de sona eriyordu..
  • quote:

Yerli oyuncu statüsünde. Genç ve fiyatı makul.

Sonunda aldık bir sol bek hayırlı olsun hocam bide Emre Can haberleri var Juventus 40 milyon teklif edicekmiş ne diyosun bu işe

• quote:

Orijinalden alıntı: VibeZero

quote:

Sonunda aldık bir sol bek hayırlı olsun hocam bide Emre Can haberleri var Juventus 40 milyon teklif edicekmiş ne diyosun bu işe

yukarda haberi vardı, emre can sözleşme yeniledi zannedersem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VibeZero

quote:

5 yıl uzatılacak sözleşmesi.
  • Liverpool have had a second bid worth £66m rejected by RB Leipzig for Naby Keïta.

Ne istiyonuz yeter be!

• #LFC have agreed a £8million deal with Hull City for Andy Robertson.

Yarın sağlık kontrolünden geçeceği söyleniyor.

• Liverpool have agreed a £10 million deal with Hull City for left-back Andy Robertson, with his medical pencilled in for Thursday.
  • Leipzig, Liverpool'un Naby Keita için yaptığı 75 milyon Euroluk teklifi reddetiklerini açıkladı.
  • Liverpool = James Milner
  • Robertson bi dönem fm de baya iyiydi (fm 14 tü yanılmıyorsam) genç yetenekti dundee'de keşfetmiştim ama sonraki gelişimini pek takip etmedim. Sizin için iyi bir hamle olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liverpool are ready to make a £70m (€80M) bid for Naby Keita. (@MirrorSport)

Haydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Kulübü mü verelim daha anlamiyorum ki ?.Ne aç gözlü yönetimi varmış Leipzig in böyle.

• Andy Robertson'un, Melwood'da sağlık kontrolünden geçtiği söyleniyor..
  • Andy Robertson sağlık kontrolünden geçmek için Liverpool'a geldi..

• 
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.