Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.888
Cevap
75
Favori
1.048.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
70. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bob Paisley

Aynen elinde Modric,Kroos,Iniesta varken Emre Can i Wijnaldum u secmesi cok sacma.Loser dedigin adam Bayern hegemonyasina son verip ,CL finali oynatmis adam.Tabi CL de en buyuk basarisi 8 yemek olan takimin taraftarina bunu anlatmak biraz zor ;)

HS
  • Gerrard etkisini göstermiş.

Ayrıca parası olupta transfer yapmayan takımlara ayrı bir ayar oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liverpool'un kronik sorunudur büyük maçları kazanıp, küçük maçları kaybetmek.
  • Lazar Markovic sezon sonuna kadar Hull City e kiralandi.

• Adam oğlu adam 30 yaşında..

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

• Liverpool are working on a deal to bring Sporting midfielder William Carvalho to Anfield, according to A Bola.

The Reds are keen to sign the Portugal international before the January transfer window ends, but must pay at least €30 million.

• Coutinho ile 5 yillik yeni anlasma imzalandi.2022 yilina kadar Philippe Liverpool formasi giyecek.

Acikcasi muazzam bir haber,Coutinho ile ilgili tum spekulasyonlarda son bulmus oldu.

• Philippe Coutinho set to sign a new 5-year contract at Liverpool worth £150,000k per week.

Hayirli ugurlu olsun. Lallana ve Lovren'in de sozlesmelerinin 2020'ye kadar uzatilacagim soyleniyor. İlerleyen gunlerde detaylar ortaya cikar.

• Fiyat artirma politikasi, kacari yok Coutinho bu yaz Barcelona'ya transfer olacak
  • OFFICIAL: Phil Coutinho signs a new Liverpool contract until 2022 without a release clause. He will earn £150k per-week, the highest paid player at the club.

+Kulup Facebook ve Twitter hesabi uzerinden sozlesmeyi duyurdu. Hayirli ugurlu olsun.

• Coutinho, Liverpool tarihinde Luis Suarez'den sonra en cok kazanan futbolcu oldu.

• 80 90 a okuturuz. Sözleşme beleş gitmesin diye yapıldı bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam akıllı bir sene top oynadı. Sözleşme kaptı. Futbolun bu yanını hiç sevmiyorum.

Yatan oyuncularda ( coutinho değil) gerçekleşince daha bir sinir bozucu oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Serbest kalma bedeli ne kadar?

Size 100.
  • Barca coutinhoyu felan maz neymar var takimda ayrica oyle iyi felan oyuncu degil anlik oynuyor gibi abartiyorlar arkadaslar ya 2 kotu takimlara iyi oynayinca gecen bour macini bu adam baltaladi izledim sakatliktan yeni cikti felan dicekler ben bu cocugu ne zaman duysam sakatlaniyor zaten barca oyuncusu felan defil liverde takilir 150 m yazmislar bide bonservise

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Barca coutinhoyu felan maz neymar var takimda ayrica oyle iyi felan oyuncu degil anlik oynuyor gibi abartiyorlar arkadaslar ya 2 kotu takimlara iyi oynayinca gecen bour macini bu adam baltaladi izledim sakatliktan yeni cikti felan dicekler ben bu cocugu ne zaman duysam sakatlaniyor zaten barca oyuncusu felan defil liverde takilir 150 m yazmislar bide bonservise

adam oynamadan maçı baltalamış vay beee
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Barca coutinhoyu felan maz neymar var takimda ayrica oyle iyi felan oyuncu degil anlik oynuyor gibi abartiyorlar arkadaslar ya 2 kotu takimlara iyi oynayinca gecen bour macini bu adam baltaladi izledim sakatliktan yeni cikti felan dicekler ben bu cocugu ne zaman duysam sakatlaniyor zaten barca oyuncusu felan defil liverde takilir 150 m yazmislar bide bonservise

adam oynamadan maçı baltalamış vay beee

Bour yazmisim swensea macinda oynamadi mi bu cocuk o kadarinida anla arkadasim?

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Serbest kalma bedeli ne kadar?

Sözleşmesinde serbest kalma maddesi bulunmuyor.
  • XI: Karius; Arnold, Lovren, Matip, Milner; Hendo, Emre; Lallana, Firmino, Coutinho; Sturridge.

Yedekler: Mignolet, Moreno, Lucas, Klavan, Origi, Woodburn, Wijnaldum.

• Kisir bir ilk 45 dk oldu.Soton un ve bizim 1-2 pozisyonumuz disinda tempo cok yukselmedi.Gayet normal cunku 1 gol yememiz halinde 3 tane atmamiz gerekecek,oldukca temkinli olmak gerek.65-70 lere kadar tempo cok artmayacaktir diye dusunuyorum.70 den sonra saldirmaya baslariz artik.Basarilar cocuklar
    #ComeonReds !

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.