Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.888
Cevap
75
Favori
1.049.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şampiyonluk gelecek! Şampiyonluk gelecek! Şampiyonluk gelecek! Şampiyonluk gelecek! Şampiyonluk gelecek!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngiltere Futbol Yazarları Birliği (FWA), Liverpool'un Uruguaylı golcüsü Luis Suarez'i "yılın futbolcusu" seçti.

Şampiyonluk mücadelesi veren Liverpool'da çok iyi bir sezon geçiren ve 30 gol atan 27 yaşındaki futbolcu, 300'den fazla gazetecinin katıldığı oylamada, oyların yüzde 52'sini alarak "yılın futbolcusu" seçildi. Oylamada, Suarez'in takım arkadaşı Steven Gerrard ikinci, Manchester City'de forma giyen Yaya Toure ise üçüncü oldu.

Suarez, geçen ay da Profesyonel Futbolcular Birliği tarafından "yılın futbolcusu" ödülüne layık görülmüştü.

2011-2012 sezonunun devre arasında 22,8 milyon sterline Hollanda'nın Ajax takımından Liverpool'a transfer olan Uruguaylı futbolcu, Manchester Unitedlı Patrice Evra'ya ırkçı ifadeler kullandığı gerekçesiyle 8, Chelseali Branislav Ivanovic'in kolunu ısırdığı için de 10 maç ceza alarak İngiltere'de sıkıntılı günler geçirdi.

27 yaşındaki futbolcu, bu sezon attığı goller ve yaptığı asistlerle 24 yılık şampiyonluk özlemine son vermek isteyen Liverpool'un zirve mücadelesine önemli katkıda bulundu.

Bu ödülü son 5 yılda Gareth Bale (Tottenham), Robin van Persie (Arsenal), Scott Parker (West Ham United), Wayne Rooney (Manchester United) ve Steven Gerrard (Liverpool) kazanmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Livpoolynwa

We are liverpool

Manchester City ile Arsenal etkisiz eleman okuyor burada.

şaka bir yana da şampiyonluğa bu kadar yaklasmisken City'e kaybetmek çok trajedik olur. Mourinho mahvetti Reds'i.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

We are liverpool

• Maç günü: Crystal Palace v Liverpool - LigTv3 - Saat 22:00

Skor tahminlerini alalım beyler. Ne olur maçta? Ben 3-0 4-0 4-1 gibi farklı skorla alacağımızı düşünüyorum.

• Bu akşam mutlaka kazanmak lazım. Şu iki maçı alıp City'nin bi' kaza yapmasını beklemek zorunda olmak da koymuyor değil

Sezon başında bu konuda 5-6 kişi anca vardı, şimdi sürekli bir şeyler yazılıyor, takip etmek zorlaştı konuyu

Yine sezon başında ilk 4 hedefi ile lige başlayan, çoğu kişinin onu gerçekleştirmesine bile imkan vermediği bu takım harika bir şampiyonluk mücadelesi verdi, onca sakata onca eksiğe rağmen. Bu gelinen nokta da oyuncuların ortaya koyduğu emek, çaba ve gayretin dışında, Rodgers'ın takıma kazandırdığı kimlik de çok önemliydi. Belki şampiyon olamayacağız ama oynadığı futbolla, sahada son dakikaya kadar ortaya koyduğu mücadeleyle, yıllar sonra Liverpool adına yakışır bir takım izlememizi sağladı Rodgers. Bir nevi Liverpool'un kim olduğunu ne olduğunu tekrar hatırlattı diyebiliriz.

Umarım bu sezon küllerimizden doğuşumuzun başlangıcı olur. Elimizde iskeleti sağlam genç bir kadro var, önemli takviyelerle Ş.L'de ve ligde o özlenen başarıları yakalayabiliriz. Bu konuda da Rodgers'a güvenim tam. #InBrendanWeTrust

• Arkadaşlar kusura bakmayın ama şampiyonluğu chelsea maçında gereksiz yere hücüm ederek kaybettiniz.
    City şu saatten sonra puan falan kaybetmez , isterseniz koruma kalkanı olarak alabilirsiniz.
    İnanın bende istiyorum olmanızı ama gerçekler var.
    Liverpool'un seneye yapması gereken , isim vermeden söylüyorum.
    1-üst düzey sol bek.
    2- Göbeğe düzgün bir adam , gerrard yaşlandı , hendo tecrübesiz , allen leş
    3- Düzgün bir forvet yedeği , aspas ile olmayacağı çok açık , borini'ye gerek yok
    4- Gerekirse stoper transferi

Benim düşüncelerim bunlar umarım yanılırım liverpool şampiyon olur , ama çok zor . Çok ama çok zor.
  • Mignolet, Johnson, Flanagan, Skrtel, Sakho, Gerrard, Allen, Lucas, Sterling, Sturridge, Suarez

Agger neredesin reis
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlluminati Çaycısı

quote:

We are liverpool

• quote:

Orijinalden alıntı: Asmodian

quote:

We are liverpool

şaka bir yana da şampiyonluğa bu kadar yaklasmisken City'e kaybetmek çok trajedik olur. Mourinho mahvetti Reds'i.

City'e kaybetmek özellikle mi trajik oluyor yoksa ben mi yanlış anladım? Öyle diyorsan neden?

• İlk 11 imiz.Come on reds!

• quote:

Orijinalden alıntı: cass19

Bu akşam mutlaka kazanmak lazım. Şu iki maçı alıp City'nin bi' kaza yapmasını beklemek zorunda olmak da koymuyor değil

Sezon başında bu konuda 5-6 kişi anca vardı, şimdi sürekli bir şeyler yazılıyor, takip etmek zorlaştı konuyu

Yine sezon başında ilk 4 hedefi ile lige başlayan, çoğu kişinin onu gerçekleştirmesine bile imkan vermediği bu takım harika bir şampiyonluk mücadelesi verdi, onca sakata onca eksiğe rağmen. Bu gelinen nokta da oyuncuların ortaya koyduğu emek, çaba ve gayretin dışında, Rodgers'ın takıma kazandırdığı kimlik de çok önemliydi. Belki şampiyon olamayacağız ama oynadığı futbolla, sahada son dakikaya kadar ortaya koyduğu mücadeleyle, yıllar sonra Liverpool adına yakışır bir takım izlememizi sağladı Rodgers. Bir nevi Liverpool'un kim olduğunu ne olduğunu tekrar hatırlattı diyebiliriz.

Umarım bu sezon küllerimizden doğuşumuzun başlangıcı olur. Elimizde iskeleti sağlam genç bir kadro var, önemli takviyelerle Ş.L'de ve ligde o özlenen başarıları yakalayabiliriz. Bu konuda da Rodgers'a güvenim tam. #InBrendanWeTrust

Bu takım kupa alsın almasın hiç önemli değil. Bu takım taraflı tarafsız herkesin takdirini, saygısını kazanmıştır. Bu takım şampiyon olsun, olmasın hiç önemli değil. Liverpool takımı çoktan gönüllerin şampiyonu olmuştur. Rodgers bu takıma yeni bir kimlik kazandırmış yanında herkesi kazanmıştır. Her oyuncuyla ilgilenmiş, şans vermiş, maksimum verimi almıştır. Bundan bi bk olmaz dediğimiz Henderson, Allen, Sterling, Flanagan bile bu sezon olağanüstü oynamış bazı maçların skoruna direk etki etmişlerdir. Gerisini siz düşünün. Liverpool eski günlerindeki şanını, saygısını tekrardan kazanmıştır. Liverpool takımı tekrardan gerçek bir takım olabilmiştir.

Tartışmasız dünyanın en iyi ikilisi, en iyi forvetlerine sahibiz. Seneye kaliteli sol bek, sol açık, gerçek bir 10 numara ve Rodgers'in ihtiyacına göre ekstra bir isim ile toplamda 4 yeni transfer ile tekrardan ilk 3'e oynarız.

Önümüzde daha iki maç var. Karamsarlığa duşmemeli iki maçıda kayıpsız kazanmalıyız. Bu lig dünyanın en iyi ligi. Bakalım Sunderland'e. Adamlar 3 haftada ligin kaderini değiştirdi. Her an herşey olabilir. Biz kendi işimize bakalım sonra City'nin takılmasını bekleyelim.. Bunca yıl bekledik, sabrettik. Umarım filmin sonu güzel biter.. Yemin ederim şampiyonluğu sırf Gerrard için istiyorum. #NotOver #WeGoAgain

• Lallana, Shaw ve bir 10 numara gelse keşke
  • Arkadaşlar çok güzel duvar kağıtları paylaşmak istedim. Bilgisayarınıza, telefonunuza arka plan olarak kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

quote:

We are liverpool

City'e kaybetmek özellikle mi trajik oluyor yoksa ben mi yanlış anladım? Öyle diyorsan neden?

Liverpool taraftarı için trajedik olacak demek istedim. Taraftar, teknik heyeti ve futbolcuları ile beraber çok istiyor ve bekliyorlardı şampiyonluğu. Sen yanlış anlamışsın.Madalyonun iki yüzü, öte yandan sizin için de harika olacak tabiki.

• quote:

quote:

quote:

quote:

We are liverpool

Liverpool taraftarı için trajedik olacak demek istedim. Taraftar, teknik heyeti ve futbolcuları ile beraber çok istiyor ve bekliyorlardı şampiyonluğu. Sen yanlış anlamışsın.Madalyonun iki yüzü, öte yandan sizin için de harika olacak tabiki.

Yok hocam ben işi Arap takımı'na falan bağlayacaksın sanmıştım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

We are liverpool

Yok hocam ben işi Arap takımı'na falan bağlayacaksın sanmıştım.

yarası olan

• Sakho ya ne diyim ben şimdi.

Böyle pozisyonları atmamız lazım çok kaçırıyoruz.

• İşte bu kadar. Joe Allen attı öne geçtik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DnaSua -- 5 Mayıs 2014; 22:20:43 >
  • GOOOOOOOOLLLLLL GOL GOL GOL GOL GOOOLLL!!!!

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.