Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.888
Cevap
75
Favori
1.048.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15201521152215231524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kloop dortmunda da böyle çok başarılı olup hemen düşüşe geçmişti ne sorun var acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    Zaman içinde sistemin şifreleri çözülüyor. Bu sene hem takım sakatlıklardan kırıldı geçti hem de sahte 9 sistemi çalışmıyor artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ein ausländer -- 5 Mart 2021; 0:13:50 >
  • Çok iyi hoca aslında sistem çözüldükten sonra hemen ayar çekmesi lazımdı.Mental sorunları da var sanırım , sıkılıyordur belki de artık bir süre sonra aynı takımda olmaktan bilemiyorum çünkü dediğim gibi çok iyi hoca normalde böyle çaresiz kalmasını bu sebepten dolayı anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ein ausländer

Zaman içinde sistemin şifreleri çözülüyor. Bu sene hem takım sakatlıklardan kırıldı geçti hem de sahte 9 sistemi çalışmıyor artık.

Evet birde ileri 3lü hem formsuz hem rehavette, bunların form yakalamasını beklemek liverpoola çok zarar verdi. Tuchel yeni hoca ama dersine çok iyi çalışmış, sanki chelsea kendi evinde gibi oynuyorlar.

• Chelsea Kante ve Mountla ortasahada eziyor.Klopp buna çözüm bulamazsa puan almalari zor.Chelsea 1-0dan sonra geriye yaslandi ve çikarken top kayiplari da başladi.Gol bu top kayiplarindan birisi sonucu gelebilir.

• Hoca ya ayrilmak istiyor ya da fark etmeden korona gecirdi ve beyin hasari oldu. Baska bir anlam getiremedim ben bu duruma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 5 ic saha maci 5 maglubiyet. Allah akil fikir versin. Leipzigin bizi eleme ihtimalini de yuksek goruyorum, bu kafayla sansa elesek de kupayi alma ihtimalimiz %1. Haftaya yine ayni kadro, ayni sistem cikar yine kaybeder.

• Liverpoolun hali çok kötü diğer takımlar eksik maçlarını oynadığınında sanırım dokuzuncu sıraya kadar gerileyecek.

• Ben liveri fazla izlemem bugün izledim ama bunlar ne oynuyor anlamadim karambol futbol kaleye gitmiyor yada gidemiyor mu anlamadım rakip alt tarafi chelsea.

Kloop bu takımdan ayrılır oyuncular yemeye çalışıyor olabilir mi bilmiyorum paslar1 vermiyorlar yana oynuyorlar orta açan liverpool orta açmaz olmuş bana hocayı sabote ediyorlar gibi geliyor valla çok kötüler kaleye şut bile vurmuyorlar

• L'pool maç boyunca topa sahip olarak girmeye çalıştığı pozisyonlarda sadece iki kere yarı-tehlike yaratabildi. Bu maça gelene kadar her maçı topa sahip olarak oynadı ve oldukça yetersiz takımlara karşı anca kazanabildi. Her yediği kontra atakta ve uzun topta kaleside oldukça tehlikeli pozisyon verdi.

Yine de ısrarla, son derece inatçı bir şekilde önde pres ve topa sahip olma oyunu oynamaya devam ediyor. Affet beni Külop başkan ama artık etkisizsin, yetersizsin. Hem de tam oyuncu eksikliği yaşarken taktiksel açıdan kendini gösterme fırsatı bulabilmişken, beceremiyorsun.

Zaten yıllardır maçın belirli zamanlarında işletebildiğin topsuz oyun taktiğin var, bunu yapabiliyorsun. Takım hali hazırda uzun topla oyun kurmaya ve 2-3 pasla karşı kaleye gitmeye müsait. O zaman neden beşli defans oynatıp, geride bekleyerek hızlı kontra ataklar yakalama şansını değerlendirmiyorsun? Neden Külop? İkinc yarı koskoca 40 dakika boyunca top çevirdi ve önde bastı takım, değişen ne oldu? Hiçbir şey.

• Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • Denecek, söylenecek hiç birşey kalmadı artık.

• gladyo38 G kullanıcısına yanıt

Alt tarafı Chelsea ne ya?

Şu takım otursun alt tarafı Chelsea dediğiniz takım şampiyon olunca el sallarız Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA 

• Liverpool özellikle İçerde çok kötü oynamaya başladı umarım Leipzig maçında bir facia yaşanmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Salah yazın ayrılmak istiyor haberlerini okumuştuk, dünden sonra kesin ayrılmak ister. Menajeri de twitter üzerinden bir şeyler karalamış galiba, hayırlısı. Takım yazın çok ciddi revizyona uğramalı yoksa seneye en ufak bir sıkıntıda takım karışacak (Bu sene sezon bitmeden de karışabilir.).

• Özeti izledim lpoolun pozisyonu yoktu
    Ayrıca bu sene takım kötü ama geçen sene ekstra oynuyordu
    Attığı her şut gol oluyordu neredeyse sıfır sakatlıkta bitirdi sezonu
    Mesela geçen sezonda City böyleydi her maç büyük baskıyla oynuyordu ama koparamıyordu maçı ve çok sakatlık yaşadılar

• Salah ayrilmak istese hangi takima gidecek ki? Mbappe Reale gelirse Psg alabilir..Başka da alicisi çikmaz.

• Üzülmeyin L'poollu kardeşlerim. Bugün U18 takımımız, Çelski'yi 6-1 yendi ve sizin maçını öcünü aldı.Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA 

• Fulhama daha aktif ve farklı çıkmak lazım.mesela shaqiri jota origi ileri üçlüsü ile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Klopp kadroda net değişiklikler yapmış. ŞL için mi bu denli rotasyona gitti bilemem ama böyle bir karar alması lazımdı. Bu sene ŞL bileti almak imkansıza yakın oldu. Umarım gelecek sene için radikal kararlar alınır. ŞL durumunda olmadığımız için ayrılmak isteyenler olacaktır. Bu takımın akıbeti nasıl olacak merakla bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 15201521152215231524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.