Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.888
Cevap
75
Favori
1.048.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12371238123912401241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlaşılan Paris'te iki takımdan birine veda edeceğiz. İlginç bir maç olacak.
  • Gruptan çıkmamızın üç ihtimali var.

PSG’yi yenersek direk çıkıyoruz.

PSG ile berabere kalırsak Anfield’da mutlaka Napoli’yi yenmemiz lazım.

PSG’ye kaybedersek Anfield’da Napoli’yi 2 gollü yenmemiz lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetq

bu sene neler bekliyorduk, hiç aklımıza bile gelmeyen bir liverpool, Gol atamayan bir liverpool rüyamda görsem inanmazdım, her maç 1-0 1-1 🥶 Kalecide bi halta yaramadı boşuna okadar para verildi. yazık valla, daha çok bekleriz, bu senedende geçti artık bence
    Klopp sistemi değiştirdi. Önde baskıyı azaltıp ortasahada baskıyı arttırdı. Önde çok basarken yaratıcı bir ortasahaya ihtiyaç duymuyordu, oyunu baskı kuruyordu zaten. Şimdi takım defansif olarak daha sağlam oldu ama ofansif olarak biraz götürdü. Naby keita döndüğünde yaratıcılık artar ve taşlar iyice oturur.

• Alisson; Alexander-Arnold, Gomez, VVD, Robertson; Fabinho, Wijnaldum, Shaqiri; Salah, Mane, Firmino.

Mignolet, Lovren, Moreno, Milner, Keita, Hendo, Sturridge.

• Gol gecikiyor, fulham 2 gol kaçırdı, kızılyıldız maçına dönmesin, puan kaybı olursa böyşe bir maçta herkez havluyu hazırlasın atmak için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah aşkına futbolcuları ve taraftarları silah zoruyla felan mı getirmişler stada anlamadım. Temposuz,tezahuratsız ruhsuz bir maç oynanıyor şuan valla.

• Mitrovic "ME" diye hakeme sorarken golü yediler. Helal olsun,kaleci bayağı uyanık çıktı.

• 5-0 biter

şuan 2-0 Fulham karşısında.Gol hacı şakir
  • Shaqiri yükselen formu ve güzel oyununu devam ettiriyor. Attı 2 oldu.

• Paris'te beraberlik yeterli bana göre

Ayrıca Fulham leş gibi takım umarım düşerler bu tip takımlar ligin seviyesini düşürüyor.Ayrıca Fulham'ın antrenörü kovulur büyük ihtimal bu kadar boş takım görmedim ikinci yarı uyku getirdiler.Liverpool oynama gereğide duymadı.Çünkü rakip hiç zorluk çıkarmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 11 Kasım 2018; 16:52:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAF8922F10

Bu mesaj silindi.
    Futbol bilgin avatarındaki adamdan farkı yok böyle devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Ponti -- 14 Kasım 2018; 17:0:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Ponti

Futbol bilgin avatarındaki adamdan farkı yok böyle devam.

Alıntıları Göster

• "Ramos'u dirsekledim. Güzeldi! Haha! 3-2! Haydi şimdi konuşun! İspanyollar bir demet a....dır. Şimdi İngiltere'yi yenme ve patron gibi yürüme zamanı."

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • Samsunspor, Sami Hyypia’ı 1995-1996 sezonu öncesi denenmek üzere Türkiye'ye getirdi. Gerede kampında antremanlara bile çıkan Hyypia, beğenilmeyerek gönderildi.

Daha sonra Hyypia 10 yıl Liverpool, 2 yıl da Bayern Leverkusen forması terletti.

Hey gidi

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 18 Kasım 2018; 22:7:13 >
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    Futbol hariç başka birçok sektörde holding sahipleri,Futbol takımlarının başına geçerse olacağı bu.

• şanslı gününüz

Mbappe ve Neymar sakatlandı ikisinin durumu da kötü gözüküyordu hafta içi oynanacak maça zor yetişirler gibi
  • OFFICIAL: Sadio Mane has agreed terms on a new long-term contact.

Böylece forvet üçlümüzün hepsinin sözleşmesi 2023’e kadar uzatılmış oldu. Hayırlı olsun.

• Ne zaman gidiyon Klopp

Bu hafta kritik maç var malum

PSG-Liverpool

Ayrıcana belki Liverpool-Napoli maçıda kritik olabilir.

Bugün Watford engeli geçilir.ManU yendi, ise Liverpool'da geçer ama akıllar PSG'de mi o belirsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 24 Kasım 2018; 14:49:26 >
  • Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson, Henderson, Wijnaldum, Shaqiri, Mane, Salah, Firmino.

Substitutes: Mignolet, Clyne, Fabinho, Milner, Keita, Sturridge, Matip.

• Watford kolay puan alınabilecek bir ekip değil özellikle bu sezon.

Keyifli bir maç olacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 24 Kasım 2018; 17:42:10 >
  • 
Sayfa: önceki 12371238123912401241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.