Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12361237123812391240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazıklar olsun. 2-0 oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne abi? 2-0

• Öeeeh be kardeşim şut değil füze attı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah dediğimiz takım 1 hafta ayakta kalamıyor, sende mi Liverpool Şaka maka ikinci yarı toparlamaları gerek yoksa bu sonuç gruptan çıkma konusunda bile sıkıntıya skor Liverpool'u.
  • Mac skorunda hata var zannettim bir an, neyse Lallana ile basarilara ulasiriz insallah. Maca bakmiyordum zaten iyi olmus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızılyıldızı çantada keklik falan sanıyordunuz galiba, kendi liginde namağlup 15g 1b almış bi takım. Liverpoolun geçen seneki o tempolu oyunu yok, salah büyük hayal kırıklığı. Liverpool çeviremez maçı hatta fark daha fazla açılabilir. Kızılyıldız napoli maçını izleyenler illaki vardır, o maçtada çok iyilerdi.

• Çare Firmino stariç ile olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kataaay

Maşallah dediğimiz takım 1 hafta ayakta kalamıyor, sende mi Liverpool Şaka maka ikinci yarı toparlamaları gerek yoksa bu sonuç gruptan çıkma konusunda bile sıkıntıya skor Liverpool'u.
    Dur daha napoli psg maçı var o maçta kan gövdeyi götürecek bugün.
  • Maçı yeni açabildim, bu ne arkadaş

• Son 15 dakika en azından 2 gol atıp berabere bitirsek iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 6 Kasım 2018; 22:31:31 >
  • Dakika 75, Lallana halen oyunda ya denecek söz yok. Kızılyıldız’a helal olsun.

Napoli v PSG maçının skoru şu durumda önemli bizim için. Beraberlik en iyi sonuç olur.

• Adamlar 0 çekecek diye bekleniyordu 4 puan yaptılar.

• Takım bu akşam bizleri maziye götürdü. Özlemişiz o günleri.

• Maç sabaha kadar oynansa Liverpool gol atacak gibi değildi. Takım güven vermiyor birkaç maçtır arkadaş. Aynı Fener maçlarını izler gibi, her an bir şey yanlış gidecek gibi hissediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Takım bu akşam bizleri maziye götürdü. Özlemişiz o günleri.
    Loserpool mesajı atılmamış hiç, özlemişim beyler atında keyfimiz yerine gelsin

• Klopp sıvadı iyice.O kadar para harcadın 11'e koyduğun tek adam Alisson.Emre bedavaya gitti, Coutinho gitti yaratıcılık bitti.Ön taraf çok ileride bomboş oynuyor.

Klopp sezon sonunu görebilirse iyidir.En başından demiştim Liverpool sonuç alıyor ama oyunu tutamıyor.(bu sezon)

Kontra oynuyorsan Zidane gibi elinde Ronaldo, Marcelo, Kroos gibi adamlar olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 6 Kasım 2018; 23:6:32 >
  • bu sene neler bekliyorduk, hiç aklımıza bile gelmeyen bir liverpool, Gol atamayan bir liverpool rüyamda görsem inanmazdım, her maç 1-0 1-1 🥶 Kalecide bi halta yaramadı boşuna okadar para verildi. yazık valla, daha çok bekleriz, bu senedende geçti artık bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu maçı devrede izledim psg'nin 6 attığı takım bu yuh, liver bitmiş vallahi bitmiş hani oynar atamaz o bu derim'de oyuncular olarak çok kötü perfermanslar..özellikle salah buna çok bağlanmış takım adam bitik, maç boyu defansın arasından çıkım demiyor ev defans yapıyor liver gelemiyor o kadar çaresiz bıraktılar ki maçta liver halen olmamış rüzgar tersine dönecek gibi ligte şampiyonluk felan çok zor, defans yapan takıma liver bişey yapamaz bu net, salah defansın kucagından çıkmıyor anca top bekliyor ya tam ayar olursun
  • Bu skorun böyle olmasının nedeni rotasyon darlığı ve artan fikstür yoğunluğudur. Lallana dünkü maçta 1-2 pozisyon hariç savunma konusunda çok kötüydü. Özellikle ilk golün yenmesinde başrolde idi. Bence bunun sebebi sakatlıktan tam olarak hazır çıkamamasıdır. Origi beni oyuna girdikten sonra yine şaşırtmadı. Sturridge'nin birkaç net pozisyonu, Salah'ın direkten dönen şutu ve Lallana'nın kafa ile attığı kalecinin kurtardığı pozisyonların birkaç tanesini atmamız lazımdı. Adamlar 3-4 net pozisyonda 2 tane gol buldular. Savunmada Van Dijk hariç paramparça olan bir takım vardı.

• 
Sayfa: önceki 12361237123812391240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.