Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1023. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • #LFC starting XI v Swansea: Mignolet, Alexander-Arnold, Klavan, Matip, Robertson, Can, Wijnaldum, Coutinho, Oxlade-Chamberlain, Salah, Firmino

Subs: Karius, Gomez, Lovren, Milner, Lallana, Mane, Solanke.
  • COUTINHOOOOOOOOOO
  • Muazzam atti Cou,handikap yapmamiz lazim bu mac.
  • Ne güzel vurdu be.

+50m
  • Bobby güzel attı. Çalışılmış pozisyon.
  • ALEXANDER-ARNOLD MÜTHİŞ ATTI BE MÜTHİŞ
  • BOBBY 4
  • Liverpool ilk yarı durdu ama ikinci yarı resmen hem skor hemde futbol olarak tecavüz edip bıraktı. Swansea'lı oyuncular valla allak bullak oldular yazıktır bari bir gol atsınlarda akşam evde huzurlu uyusunlar :)))
  • OX CHAMBOOOOOOOOO
  • Hayatımda bu kadar ayarsız bir takım görmedim ben, bugün kaybetse de şaşırmazdım 5 atmalarına da şaşırmadım.Bir takımda maç kötü gittiğinde bir yıldız çıkar değiştirir, Lpool'dakiler ya hiç çıkmıyor ya hep beraber çıkıyor ortaya ensest bir yavru çıkıyor sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluox -- 26 Aralık 2017; 22:25:17 >
  • 5-0

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • Trent'in ve Oxlade'in gol atmış olması daha da sevindirdi beni. Bir de Solanke bir tane atsaydı harika olurdu.
  • Liverpool'un her maç böyle olması gerek hele küçük takımları bu hücum hattıyla yerle bir etmesi gerek ama haddinden fazla küçük takımlara takıldı bizi de şaşırtan bu zaten, ivmeyi bozmazsa 2. olabilecek kalibrede bir takım.
  • Coutinho iyi gelecek bize
  • Şu Cou Liverpool da mutsuz haliyle boyleyse bize gelince tam performansli halini dusunemiyorum
  • Kulüp hala Barcelona'nın tekliflerine cevap bile yazmıyor, bunlar gelmiş iş bitmiş gibi mesaj atıyor. En son geçen yaz kendilerinden bu kadar eminlerdi, transfer sezonu sonunda babayı (Chelsea'deki) bile alamadılar. Bu arkadaşlara tavsiyem İspanyol ve Katalan medyasından biraz olsun kafalarını kaldırmalarıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 27 Aralık 2017; 13:51:4 >
  • 🗣️ "Liverpool need real number 9."

Roberto Firmino - 16 goals + 7 assists

Sergio Agüero - 15 goals + 4 assists

Romelu Lukaku - 14 goals + 4 assists

Alvaro Morata - 12 goals + 4 assists

Gabriel Jesus - 10 goals + 2 assists

Alexandre Lacazette - 8 goals + 2 assists
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Barcelona'nın Coutinho dahil Liverpool'daki tüm oyuncuları alabilecek durumu vardır. İdare sağolsun saçma teklifler ile geldiği için ve işi çok uzattığı için fiyat arttı.

Yaz başı nakit 80 milyon euroya bu iş bitecekti. Ki çoğu Liverpool destekçisi de bunu kabul ederdi.

Coutinho'nun gönlü bizde. 130-150 milyon arası bir teklife de alınır.
  • Kutinyo kardeşim her maç şöyle oynasan ne olur be, 1 maç hurşut meriç diğer maç iniesta gibisin hiç mi orta noktan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Kutinyo kardeşim her maç şöyle oynasan ne olur be, 1 maç hurşut meriç diğer maç iniesta gibisin hiç mi orta noktan yok.

Çok merak ediyorum, bu sezon kaç Liverpool maçı izledin de bu kanıya vardın? Coutinho şu an en devamlılık gösterdiği sezonu yaşıyor. Çoğu maçta harika işler çıkardı.

@Wernher von Braun, Barcelona'nın parayı verecek imkanlarının olması oyuncuyu alabileceği anlamına gelmez. Transfer sezonunun son günlerinde çaresizlik içinde 130 milyon civarı vermeye yatkındınız, ona rağmen kulüp duruşunu bozmadı.
  • 
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.