Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12941295129612971298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Salah 1 gol atıcan diye neden 10 tane pozisyonu hiç ediyosun güzel kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel galibiyet. Gol yemeden tamamladık maçı. Deplasmana avantajlı gidiyoruz.
  • Chelsea maçı var galiba ondan baskın top oynanmadı sanıyorum.
  • livere zaten 2-0 skor gayet yeter deplasman'dada atar porto zaten biter ondan sonra. ama bizde 4-1 alıp 3 yiyip elenmişti takım turu geçtik kıvamında oynayıp da porto yapamaz
  • 2-0 fena değildi 3-4 yapabilsek daha rahat olurduk. City'de kaybetmiş Spurs karşısında, inşallah aynı skoru ligde de göreceğiz.
  • Liverpool çok kasmadan turu geçer fakat yarı finalde karşılarına Barca gelirse elenme ihtimali yükseleceğinden bence salarlar o turu. Liverpool taraftarı olsam CL mi şampiyonluk mu deseler net şampiyonluk derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Liverpool çok kasmadan turu geçer fakat yarı finalde karşılarına Barca gelirse elenme ihtimali yükseleceğinden bence salarlar o turu. Liverpool taraftarı olsam CL mi şampiyonluk mu deseler net şampiyonluk derim.
    Hayırdır aga neden Liverpoolun elenme ihtimalı yüksek Barçaya karşı? Barçanın cok müthiş defans hattı varda biz mi bilmiyoruz. Lig için konusmuyorum ama Cl'de Barçanın durumu son yıllarda ortada. Barçanın ileri hattı cok iyiyse, Liverpool'un ondan daha iyi. Salah mane firmino hattı. Bireysel hataların azlıgı belirleyecek turu. %50 %50 olarak görüyorum ve bence liver geçer tabi önce Barça united'ı elerse.
  • Yine Liverpool lehine bariz bir hata var ve yine Liverpool'lular olmamış gibi takılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

Hayırdır aga neden Liverpoolun elenme ihtimalı yüksek Barçaya karşı? Barçanın cok müthiş defans hattı varda biz mi bilmiyoruz. Lig için konusmuyorum ama Cl'de Barçanın durumu son yıllarda ortada. Barçanın ileri hattı cok iyiyse, Liverpool'un ondan daha iyi. Salah mane firmino hattı. Bireysel hataların azlıgı belirleyecek turu. %50 %50 olarak görüyorum ve bence liver geçer tabi önce Barça united'ı elerse.

Alıntıları Göster
    Messi faktörünü unutuyorsunuz. Formda bir Messi o forvet hattından daha etkilidir ki şuan ki formu ortada.

Barca'nın defansı daha oturaklı geçen senelere göre. Çok basit hatalar yapmıyorlar. Özellikle Pique-Lenglet çok oturdu.

Liverpool hızlı atağa çıkıp golü buluyor. Oyuncular bu sisteme çok uygun ve karşı tarafın hatasını hemen cezalandırıyorlar. Ben Barca'nın futbolunun ters geleceğini düşünüyorum. Tabii CL faktörü farklıdır. Yıllardır Real Madrid'li farklı yenen Barcelona saçma bir şekilde Roma'ya tur verdi. Liverpool elerse şaşırmam fakat benim demek istediğim konu daha farklıydı.

Tur %50-%50 olsa dahi Liverpool'un turu geçmesi için maça daha efor sarf etmesi gerekecek. Onun yerine şampiyonluk şansı olduğu an lige asılmak bana daha mantıklı geliyor. Yani Barca'yı elemek için sarf edilen efor ile Porto için sarf edilecek efor bir midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Liverpool çok kasmadan turu geçer fakat yarı finalde karşılarına Barca gelirse elenme ihtimali yükseleceğinden bence salarlar o turu. Liverpool taraftarı olsam CL mi şampiyonluk mu deseler net şampiyonluk derim.
    Lig şampiyonluğun daha önemli şampiyonlar ligi elbet birşekilde ulaşılır gene ama lig uzun bir maraton olduğundan ve baştakiler takımı tam anlamı ile dizayn edemediklerinden bana görede lig şampiyonluğu daha iyi olacaktır.Yeni bir sayfa açılır önüne daha iyi bakar.Lig şampiyonluğuna giden yolda ne zaman Liverpool ne zaman ucu ucuna bayrağı göğüsleyemese ertesi yıldan itibaren bir yıkıma uğruyordu buda kötü birşey takım 4-5 sezon kendine gelemiyor.Bu sebepten ötürü yeniden silkelenmek içinde iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Yine Liverpool lehine bariz bir hata var ve yine Liverpool'lular olmamış gibi takılıyor.

Evet hatalar var ama önemli bir rakip değil Porto.Ha böyle hatalar daha sıkıntılı olacak bir rakibe karşı olsa idi göze batardı.Porto takım değil.
  • Şampiyonluk konusunda haklısın da yarı finalden önce City Spurs ve United ile oynayacak, cl durumundan bağımsız bu iki maç da çok sıkıntılı olacak. Lig için fikstür avantajı bizde, Chelsea ile oynayacağız ki kazanırsak zaten geri kalan her maçı alırız. Bu sebeple Cl'yi bırakmanın bir sebebi yok, geçen sene takım ligi salmıştı cl için de o zaman şampiyon olma durumu yoktu, şu an motivasyon farklı. Barcelona karşısında da her türlü avantaj bizde. 2011den beri Cl'de yarı final dahi görmemiş bir takımdan bahsediyoruz sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DryWeather

Şampiyonluk konusunda haklısın da yarı finalden önce City Spurs ve United ile oynayacak, cl durumundan bağımsız bu iki maç da çok sıkıntılı olacak. Lig için fikstür avantajı bizde, Chelsea ile oynayacağız ki kazanırsak zaten geri kalan her maçı alırız. Bu sebeple Cl'yi bırakmanın bir sebebi yok, geçen sene takım ligi salmıştı cl için de o zaman şampiyon olma durumu yoktu, şu an motivasyon farklı. Barcelona karşısında da her türlü avantaj bizde. 2011den beri Cl'de yarı final dahi görmemiş bir takımdan bahsediyoruz sonuçta.
    Eğer Barca için 2011'den beri yarı final görmedi dediysem, Messi'nin boatengin psikolojisini bozup kupayı kaldırdığı yılı hatırlatırım knk.

• quote:

Şampiyonluk konusunda haklısın da yarı finalden önce City Spurs ve United ile oynayacak, cl durumundan bağımsız bu iki maç da çok sıkıntılı olacak. Lig için fikstür avantajı bizde, Chelsea ile oynayacağız ki kazanırsak zaten geri kalan her maçı alırız. Bu sebeple Cl'yi bırakmanın bir sebebi yok, geçen sene takım ligi salmıştı cl için de o zaman şampiyon olma durumu yoktu, şu an motivasyon farklı. Barcelona karşısında da her türlü avantaj bizde. 2011den beri Cl'de yarı final dahi görmemiş bir takımdan bahsediyoruz sonuçta.
    barça karşısında nasıl avantaj liverpool'da oluyor, barça yarı finalde asla bırakmaz finale gelir tanıyorsam takımı sorun yarı finale gelememekti son yıllarda sıkıntı olmuştu ama liverpool eler barça kuşkum yok
  • tamam o zaman rakip portoysa portoda takim degilse maclar oynanmadan liverpool turlasin hem oyuncular yorulmaz hemde bole 3 4 mac cezalik kartlarin cikma sansi olmaz

• Porto takim değil. Önemli bi not olabilir bir yere kaydedin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

2011 den beri yarı final göremeyen takım nasıl 2015 te kupayı kaldırıyor bi açıklar mısın ?

Kaldı ki 2011 den bir sonraki senede de Chelsea ile yarı final oynamıştı Barca.Neyin kafasını yaşıyorsun anlamadım

• Barca- liverpool eslesmesini merakla bekliyorum ilk mac nerde olucak acaba ? Liverin sahasinda olsa. 2 top oynuyan takim guzel maclar olur bol gol.

• gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    messinin van dijkin belini kırışıni görebiliyorum şu an olasi eslesmede

• Belki 2 maç ceza vereceklerdi?
  • 
Sayfa: önceki 12941295129612971298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.