Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.888
Cevap
75
Favori
1.049.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • altın değerinde 3 puan. altın değerinde
  • arkadaşlar city puan durumunda eşitte liveyle şimdi nasıl 2 puan geride eksik maçı mı var ? eşitti puanlar ama liver önde gözüküyor ? kalan maçları ikisinin nedir liver tüm maçları kazansa şampiyon mu oluyor anlamadım
  • şimdi baktım city 7 kalan maç liver 6 o zaman city tüm maçları alsa 1 puanla zaten şampiyon oluyor
    en zor maçıda manu deplasmanı city nin
  • 23 yaşındayım ben hayatımda bu kadar ballı olduğu yeri haketmeyen 2. bir takım görmedim, neyse sağlık olsun tebrikler reis @Jurgen Klopp
  • Liverpool - Hakemler = Cumhur İttifakı
    City - Manu - Tottenham - Chelsea - Arsenal = Millet İttifakı

• bu balla bu yıl da şampiyon olamazsanız allah liverpool forveti olup yılda 400 qol atsa daha da şampiyon olamazsınız
  • Kazanmak önemliydi. Tottenham'a geçmiş olsun bu sonuç onları ilk 4 dışına atan sonuç olabilir.
  • Sezon sonu bütün bu sansli galibiyetlere ragmen sampiyon olmadığıniza dair yazilar göreceğiz gibi, neyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet nerde ya. Geçmiş olsun Totsh*'te

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Llorisin bakış efsane.

Neden bütün kaliteli kaleciler yakışıklı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schmeiblak -- 31 Mart 2019; 22:45:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Llorisin bakış efsane.

Neden bütün kaliteli kaleciler yakışıklı?
    Realin kova kalecisi Kurtuva çok da yakışıklı değil örnek olarak veriyorum tabii. Ama genel olarak bi karizlamalari var

• Maçı izlemeye Rabiot da gelmiş. Kendisi Liverpool hayranı olmasıyla biliniyor. Menajerinin annesi olması ve ortaya çıkan dedikodular baya yıprattı onu. Ama uygun bir fiyata anlaşılabilecek ise alınması bizim adımıza iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Ponti

Maçı izlemeye Rabiot da gelmiş. Kendisi Liverpool hayranı olmasıyla biliniyor. Menajerinin annesi olması ve ortaya çıkan dedikodular baya yıprattı onu. Ama uygun bir fiyata anlaşılabilecek ise alınması bizim adımıza iyi olur.
    Hocam sezon sonunda kontratı bitiyor bildiğim kadarıyla. Bedava da gelebilir.
  • schmeiblak S kullanıcısına yanıt
    Kaleciler cidden yakışıklı oluyor da Karius kötü kaleci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B6E2676F0 -- 1 Nisan 2019; 8:54:45 >

• 
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.