Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (808. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mane bizim için önemli bir oyuncu fakat müthiş sol bekimiz Moreno kendisini sakatladığı için kendisinden yararlanamıyoruz...

Tez vakitte Moreno'nun yerine bir solbek alınmalı,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu küçük takımlara yenildikten sonra arsenal'e 4 atmanın ne anlamı var... bu maçtan sonra da transfer gelmezse ve yine başarısız olursak klopp suçludur artık. 2 transfer dönemi geçirdik işe yarar adam alınmadı daha. bir kişi bile alınmadı ya. coutinho, milner, clyne dışında adam yok resmen. grujic falan tutar belki ne diyeyim west ham crystal palace ayarında takım olduk resmen :D
  • Ragnar'ın kaç maç bundesliga tecrübesi vardı? 1600 mü? Sayamadım da..
  • Gülsek mi ağlasak mı?

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • Kapattım maçı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Gülsek mi ağlasak mı?

gerçek mi bu
  • Maç sonucu: Burnley 2-0 Liverpool
  • KaraAy_ kullanıcısına yanıt
  • Yazik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

• Kaldığımız yerden istikrarsızlığ devam.

• Klopp ile beraber yeniden yapılanmaya gidip, lige hızlı başlayıp, şampiyon olacaktık. Doğru henüz hiçbir şey bitmedi ama çok şeyi elimizden kaçırdık. Böyle basit puan kayıpları yaşayan takım şampiyon olamaz. Bu sene şampiyon olup, ligi domine edebiliriz. Tüm şartlar buna müsait. 2022'ye kadar Klopp ile sözleşmemiz var.

Ama önce takımdan temizlenmesi gereken bazı beceriksiz ve sorumsuz oyuncular mevcut. Elimizdeki kadro ligde birinci olmak için yeterli, hatta birkaç düzenleme ile daha iyi bir hale gelebilir.Transfermarkt değerlerine göre gitmesi gerektiğini düşündüğüm oyuncular bunlar, bu transferlerden gelen + elimizdeki mevcut para ile daha iyi bir kadro kurulur.

Mignolet - 12 milyon €
    Lovren - 15 milyon €
    Klavan - 4 milyon €
    Moreno - 15 milyon €
    Lallana - 19 milyon €
    Firmino - 35 milyon €
    Sturridge - 25 milyon €

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreameren -- 20 Ağustos 2016; 21:43:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• dreameren kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten Klavan yeni gelmedi mi
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Olsun hocam gerçekten dayanamıyorum artık koskoca Liverpool'un defansına bak. Top rakipteyken resmen gözlerimi kapatıyorum. Sol bek desen Allah'a emanet, her hafta biri idare ediyor. Sırf transfer harcaması yapmamak için şöyle bir adamı harcadığımıza inanamıyorum...
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• dreameren kullanıcısına yanıt
    Savunmadaki sıkıntıyı sağır sultan biliyor yıllardır böyle ama hala düzeltilemedi. Ben bu sezon tüm harcamalar savunmaya yapılır diye ümit ediyordum. Klavan, Matip ve Karius geldi ne kadar etkin olur bilmiyorum. Sol beke zaten adam lazım. Brad Smith Bournemouth'a gitti diye hatırlıyorum. Joe Gomez oynayabilir solda ama bu kazma Moreno ve Gomez ne kadar götürür bilmiyorum. Rakiplerimiz hücuma bu kadar yatırım yapmışken bizim savunmamızın böyle olması zaten bizi şampiyonluk yarışından çıkarıyor.

Transfermarkt'ta yazana göre bu transfer döneminde 79,9 M € harcayıp 74,3 M € kazandık. Yani cepte para olması lazım. Hali hazırda 2 tane kaleci ve 2 tane stoper transferi yapılmışken, kalede 3 stoperde hemen hemen 5 kişi varken buralara transfer yapılmayabilir. Ama en azından Clyne ve Moreno'ya alternatif alınabilir bence. Ha Lovren'i sat adam akıllı başka stoper al o da olur. Yani imkan var ama yapan olacak mı bakalım

• bu takımdan hiç bişey olmaz bügün son 20 dk izledim o kadar çaresizler ki oyuncular acayip kamil ve yeteneksiz başta. kloop istediği kadar iyi hoca olsun adamlarda forvet yok bu takımda kim gol atıcak acaba? bentekeyi bile sattılar varken.. liverpool çok kötü yönetilen klüp bence. yani burnleye gol atamamak nedir la ?? anca pas yapıyolar saha sola burnley bir defans yaptı kitledi hepsini organizasyon vs yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

Klopp ile beraber yeniden yapılanmaya gidip, lige hızlı başlayıp, şampiyon olacaktık. Doğru henüz hiçbir şey bitmedi ama çok şeyi elimizden kaçırdık. Böyle basit puan kayıpları yaşayan takım şampiyon olamaz. Bu sene şampiyon olup, ligi domine edebiliriz. Tüm şartlar buna müsait. 2022'ye kadar Klopp ile sözleşmemiz var.

Ama önce takımdan temizlenmesi gereken bazı beceriksiz ve sorumsuz oyuncular mevcut. Elimizdeki kadro ligde birinci olmak için yeterli, hatta birkaç düzenleme ile daha iyi bir hale gelebilir.Transfermarkt değerlerine göre gitmesi gerektiğini düşündüğüm oyuncular bunlar, bu transferlerden gelen + elimizdeki mevcut para ile daha iyi bir kadro kurulur.

Mignolet - 12 milyon €
    Lovren - 15 milyon €
    Klavan - 4 milyon €
    Moreno - 15 milyon €
    Lallana - 19 milyon €
    Firmino - 35 milyon €
    Sturridge - 25 milyon €

Edit: imla

hocam ne şampiypnlugundan bahsediyon güldürme beni bu takım şampiyon olması imkansız bu oyuncularla mı olcka takımınızda forvet bile yok bügünkü maçta son 20 dk izledim bunlar niye atamadı diye.kim gol atcağı bile mechuldu takımda abartmayın şu takımı

bu sene city şampiyon olur onlar gayet saglam biraz chelsea manu belki bunlar arasında geçer eminim

• Bu takım yıllardır bu küçük takımları açacak oyunu oynayamıyor. Senelerdir hep aynı şey. Liverpool ne zaman şampiyonluğu kaçırmışsa sebebi bu küçük maçlar olmuştur. Gider Manchester United ile şampiyonluk için yarışırız, iki maçta da onları yenip cebimize 6 puan avantaj koyarız ama bu avantajı Sunderland, WBA vs. gibi takımlara yenilerek kaybederiz. Buna bir çare bulunmadıkça hedeflere ulaşamayız. Kapalı takımları açacak bir oyun planı ve oyuncular şart. Mane bu yolda çok faydalı olacak ama tek Mane ile de olmaz işte.

• Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

Eyy Liverpool!!! Lallana ile, Sturiddge ile, Firmino ile bu peynir gemisi yürür mü?
  • hesap makinasıyla çekilmemiş maç özetleri nerde
    geçen sene ligtv sayfasından izliyorduk şimdi nerden izliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.