Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (807. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 805806807808809
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok çok iyi bir orta saha lazım. Tabii ki hayal ama (dün oynadığı oyunla) Pogba'ya benzer. Yoksa bu orta saha ile yine baş altı takım olmaktan kurtulamayız.

Ayrıca Lallana ve Firmino'ya çok temiz küfürler ettim. (başka eden yok mu ya) ikisinin ezdiği kadar topu kimse ezmiyor.

Valla Milner gözüme Moreno'dan sonra Carlos gibi geliyor.
  • Henderson CM ama CDM oynuyor, Lallana ve Wijnaldum ise CAM olmasına rağmen CM gibi görev yapıyor. Milner sağ kanat oyuncusu olarak geliyor takıma ama sol bek oynuyor. Ama biz hala ne ön libero arayışındayız ne de sol bek. Her sene aynı senaryoyu izlemekten bıktım ben artık. İkinci yarı Emre Can, Grujic, Origi falan girsin oyuna; hiç değilse mevkiilerinde oynarlar ve hata yaparlarsa da genç oyuncu der geçeriz. Bu rezil orta sahayı izlemektense onları izlemeyi tercih ederim.

Edit: Leş Mignolet'e saydırmayı unutmuşum. O ilk golü çoğu kaleci yiyebilir ama onu kurtacak adamlar Liverpool kalesini korumalıdır. Ayrıca Firmino yine geçen sezonki gibi lige kötü başladı, bu haliyle oynaması takıma zarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 20 Ağustos 2016; 17:55:00 >
  • sol bek defansif orta saha kaleci yok stoperlet de klavan la lovren. bu kadar bos para harcayan bi takim yok arkadas ya. kloppla belki duzelir dedik bakalim hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mignolet kaleyi tutan son 5 sutu tutamamis. Joe hart hazir bostayken saldiralim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kloppa lanet olsun.
  • synchro kullanıcısına yanıt
    Sol bek, orta saha, kaleci neyse de bu takıma stoper şart hocam ŞART. Diğer mevkiler için de transfer gerekiyor ancak bence şu an için defans hattı berbat. Gerçi orta sahanın da defans hattından aşağı kalır yanı yok. Benteke'den gelen 37 milyonla bahsettiğimiz mevkilere çok güzel oyuncular alınır ama nerdee

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klopp buradan maçı çevirirse şaşırmam. Ama burası Dortmund değil. Orada iflasın eşiğinden dönmüş, sıfırdan takım yaratmış, şapkadan tavşan çıkararak büyük bir iş başarmışsın. Ama burada tam tersini yapacaksın. Bütçe sıkıntısı yok al kardeşim 6 7 oyuncu. Aldığında sansasyonellik transferler olsun. Ne bileyim Aubameyang gibi, Laporte gibi, Kante gibi.

Bu Lallana, Sturridge gibi oyunculara nasıl katlanılabiliyor ben anlamıyorum. Bu adamların rezil oyuncular olduğundan herkes hemfikir.
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Valla hocam Firmino bence en kötüsüydü. Her şeyi bırakın yanındaki adama attığı paslar...
  • John Creasy kullanıcısına yanıt
    Adam bizden çok rakibe pas attı ilk yarı boyunca.
  • dreameren kullanıcısına yanıt
    buraya da yazmistim daha matip alinmisken. matip bile yeterli degilken lovren ve klavanla oynuyoruz. fenerbahcenin stoplerleri bile daha iyi resmen. 5 tane oos var tanesi 25 milyon sterlinden defansta clyne disi guvenilir adam yok. karius a sevinmistim eli kirildi salak mignoletle devam ediyoruz. al iste joe hart i. stoper ne kadar sartsa sol bek de sart. milnerla oynuyoruz resmen. milner da hic oluyor orta sahada ne guzel is yapiyodu gecen sene. 2-3 dogru transfer yeterdi bi tanesi bile gerceklesmedi

• Liverpool yine baskı yapmaya başladı atamazsa burnley kontradan 3ü bulur.

• Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Kim bilir ne içtin yine hayal görmeye başlamışsın

• Sturridge çıktı Origi oyunda

ayrıca milner sol bekte ya-pa-maz...

• Sturridge çıkarken Kloop'a tavır mı yaptı?
  • Leiva yüzünden bizi kırmayacaktınız. Şimdi düzelmez beliniz.
  • kafalar oyunda değil bugün

• Liverpool şampiyon olsun popomun bir yanına Anfield, diğer yanına Road dövmesi yaptıracağım. Kuponumu yatırdınız ulan!
  • Gecen hafta Arsenal e 4 atan takimla bu takim ayni olamaz.Oynanan rezalet futbolun aciklamasi olamaz.Heralde cok kucumsediler Burnleyi.Aklima baska turlu bi ihtimal gelmiyor cunku.

• Grujic ve Moreno oyunda

• 
Sayfa: önceki 805806807808809
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.