Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (878. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.889
Cevap
75
Favori
1.049.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cok etkili basladik 2.yariya,Coutinho nun cizgiden cikan topu,Sturridge in 6 pastan kacirdigi net 2 pozisyon ve Coutinho nun yine alti pasta vuramadigi toplar var.Her an atabilir veya yiyebiliriz.Mac o modda su an.Cok farkli bir 2.yari var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedik golü. Saints hak etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydi gecmis olsun Long atti Soton finale cikti.Tek kelimeyle rezaletiz.Ben demistim,eleniriz diye daha sirada Wolves ve Chelsea var.Mane olmadan kanatlar islemiyor.Firmino,Sturridge,Lallana,Emre rezalet durumda.Allah bin belanizi versin.Avrupa ligini dahi goremeyecegiz,su anki halimizle devam edersek.Aman transfer yapmayin.Yaziklar olsun,taraftar susmadi 90 dk,surekli destek verdi.Ama bunlar haketmiyor boyle taraftari.Rezil herifler...

• Takım forvet diye ağlıyor resmen yazık Liverpool taraftarlarına suarez gibi torres gibi forvetlerden sonra stur gibi forvetin eline kaldık.
  • Allah belanizi mi versin diyim, cezanizi mi versin diyim tuy bitti dilimde. Bedduam da tutmuyor ki arkadas.

• Değişmeyen tek şey
  • Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • Burasi almanya/ispanya/italya vs degil bir conte anladi bunu yeni gelen hocalardan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımda çok çürük var. artık klopp un bunu görmesi görekiyor. Liverpool seviyesini geçtim epl seviyesinde oynamayan çok fazla oyuncu var. Hala platin bacaklı sturidge den ne umuyor ya son 3 senede epl de 14 gol atabilmiş bu sturidge 14. Ya hala ne diye tutuyorsunuz takımda. Olası forvet transferini de engelliyor ha iyileşti ha iyileşecek diye. (Zaten iyileşeyeceği yok da) Origi zaten boş kale topçusu daha fazlasını beklemek hata olur. Yedekten girip gol atar maksimum.

Takım mane olmadan hücum yapamıyormuş. Tek kişinin ayağına bakan takımdan hayır gelmez. Çok net.

Klopp hocam adamdır severiz ama artık bir şeyler bekliyor bu taraftar. Bi patlama istiyoruz. Bu patlamayıda bu takımla yapmak çok zor. Hakkımızda hayırlısı olsun. İnşallah avrupaya gideriz.

• Lallana cok mu formsuz yoksa siradan bir ingiliz balonu mu? Henuz ekstra ne ozelligi var da liverpoolda oynuyor cozemedim. Cok siradan bir topcu ya

• Griezman yakismaz mi lverpoola? Coutinho barcaya gitsin 90 a ustunede koyup griezmani getirsinler. Suarezden daha cok is yapar ustelik solak.

Firmino-griezmann
    Llallana veya transfer - henderson - wijnaldum -mane

Gerisi bildiginiz gibi

• Küçük maçları kaybetmek Liverpool'da kronik sorun haline geldi.

Gördüğüm kadarıyla takıma liderlik yapacak yıldız sorunu var.
    Saha içinde özellikle geriye düştüğü maçlarda farkediyorum hep takımın eli ayağı dolanıyor.

Bu takımı uçuracak ADAM AUBAMEYANG 'tır kanımca.
  • Firmino ve Wij haric ilk 11 oyuncusu yok, ojo niye onu anlayamadim. Randall sag bek olarak oynuyor, Arnold Chelsea macinda oynayacak herhalde. Elensek de elenmesek de kupa cok oneli gelmiyor bana su anlik finale gidene kadar cok yol var malum. Klopp inat etti dar kadroyla devam ediyor bakalim yine 6. mi yoksa 7. mi olacagiz sezon sonu gorecegiz.

• Yazın radikal değişiklikler yapılmalı.

• Wolves ile oynayacagimiz FA Cup 4. Tur maci Tivibu'da sifresiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: LilTunechi

Firmino ve Wij haric ilk 11 oyuncusu yok, ojo niye onu anlayamadim. Randall sag bek olarak oynuyor, Arnold Chelsea macinda oynayacak herhalde. Elensek de elenmesek de kupa cok oneli gelmiyor bana su anlik finale gidene kadar cok yol var malum. Klopp inat etti dar kadroyla devam ediyor bakalim yine 6. mi yoksa 7. mi olacagiz sezon sonu gorecegiz.

Muhtemelen Everton üzerinde 6.
  • Yaziklar olsun. Cigerimiz soldu yeter lan.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lul

• kimi tutsam mutlu olamıyorum lan.
  • 
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.