Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (868. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 Penaltı nedir ulan Beşiktaşla oynuyoruz sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alberto Moreno, pılını pırtını topla ve defol git yeter be.

Maç sonucu: Sunderland 2-2 Liverpool
  • Mane gider ayak hem sevindirdi hem de üzdü. Penaltı çok acemiceydi. Küme düşecek takıma 2 puan bıraktık. Bir de bu City ve Sunderland maçlarını 48 saatten daha az bir süre farkla oynatılmasının sebebi nedir? Bizim maç en azından yarın oynanmalıydı.
  • Keske yedek agirlikli ciksaydik, herkes olu gibiyd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firmino çöp , başka bir şey değil. Üç tane pozisyon harcadı. Torres Keane Kuyt üçlüsünü cidden özlüyorum. Sağlam forvet şart bu takıma.
  • Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

• Coutinho'yu net arıyoruz..

Klopp artık Firmino'yu kenara almalı. Everton, City ve bu maçta net fırsatlar harcadı. Saç baş yoldurdu.. Sturridge düzenli olarak forma giymeli. Bugün her yerdeydi. Kaleye çektiğimiz şutların yarısı Sturridge'den geldi.

Moreno'ya diyecek laf yok. Bu kadar rezil, bu kadar leş olmamalı bir sol bek. Defansif yön sıfır. Penaltı yaptırdı verdi 3 puanı.

Lucas ne diye oyuna girer anlamış değilim. Etkisiz eleman.

Mane küçük maçlarda kayboluyor. İlk yarı ayağına hiç top değmedi. Bugün gol dışında ne adını ne sanını duyduk..

Şu maçtan 3 puan almalıydık ki City galibiyetinin bir önemi olsun..

Ara transfer döneminde net olarak 1 sol bek, 1 kanat, 1 ortasaha almamız şart oğlu şart.
  • Bana göre ilk penaltı fiyaskoydu çok kolay çaldı hakem. Çok şut çektik ama sağlam bir organizasyon göremedik ilk gol dışında. Takımdaki herkes maçın önemini unutmuş gibiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th3mpo -- 2 Ocak 2017; 20:13:41 >
  • Macin 1 gun arayla oynanmasi,Hendo nun eksikligi,Sturridge in sakatlanmasi,ilk penaltinin cok kolay calinmasi ve 2.penaltinin oncesindeki frikik pozisyonunda faulun olmamasi maalesef 2 puan birakmamiza sebep oldu.Zaten City macinda yuksek efor sarfettikten 1 gun sonra deplasmanda ancak bu kadar oynanirdi.Ama isin ozunde kadro derinligimiz yok gibi birsey.Devre arasinda minimum 4-5 transfere ihtiyacimiz var.Simdi bir dahaki lig macina 13 gun var.O zamana kadar FA Cup ve League Cup maclarina cikacagiz en azindan ordan alabilecegimiz olumlu sonuclar.ManU maci icin bize motivasyon yaratacaktir.Ama dedigim gibi kesinlikle takviyeye ihtiyacimiz var.
  • Firmino kendini vazgrçilmez sanıyor heralde. Klopp reis bi ayarı çeksin de aklı başına gelsin. Mezarlıklar kendini vazgeçilmez sananlarla dolu.

Maneyi severim mükemmel performans gösteriyor ama o penaltı pozisyonu ne allah aşkına. Baskette kenardan atış kullanırken topu kesmek için öyle zıplanır ya. Şampiyonluğa oynayan takımın böyle hatalar yapma lüksü yok. Lig sonuncusuna kaybedilen 2 puanı çok ararız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 3 Ocak 2017; 7:8:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam diyoruz bu sene olacak , büyük takımlara karşı iyi oynuyor liverpool ilk 4 kesin gibi. Hop ertesi hafta çöp takıma puan veriyor.

Büyük maçları kazanmakla şampiyon olunsaydı lvg hocam domine etmişti ligi.

Acaba oyuncularda maç seçme mi var ? Yoksa 11 kişi kapanan takımlara karşı liverpool'un b planı mı yok?

Kaybedilen bournemouth maçında 11 kişi defans oynamamıştı eğer yanlış hatırlamıyorsam.
  • Zenginden alıp fakire veriyoruz

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    hakikaten bu duruma çok sinirleniyorum ya şaka gibi.. öne geçilen maçlarda böyle basit puan kayıpları yapılırsa büyük maçları kazanmışsın ne önemi var. hadi desem sunderland harika oynadı net pozisyonlar kaçırdı adamlar sıfırdı. 2 basit penaltı 2 gol cidden şaka gibi. forvet ve sol bek şart.
  • David Moyes: ''Eğer Alman bir teknik direktör olsaydım, beraberlik için beni överdiniz.'' (Liverpool beraberliği sonrası)
  • ne yalan söyleyeyim güldümLiverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • http://m.fifa.com/the-best-fifa-football-awards/fan-award/index.html

Arkadaslar su linke girip,Oylamada Liverpool & Dortmund supporters a oy verebilirsiniz.Senenin en iyi taraftari secilebiliriz.Oylarinizi bekliyorum.

YNWA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Paisley

http://m.fifa.com/the-best-fifa-football-awards/fan-award/index.html

Arkadaslar su linke girip,Oylamada Liverpool & Dortmund supporters a oy verebilirsiniz.Senenin en iyi taraftari secilebiliriz.Oylarinizi bekliyorum.

YNWA !

tam olarak nasıl yapılıyor.

tıklayınca şöyle bi beyaz ekran geliyor alta indirince candidates ler çıkıyor tekrarLiverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

• Mamadou Sakho için Crystal Palace, West Brom, Southhampton ve Sevilla devrede deniliyor..

Kulubümüz bu transferden 20-25 milyon euro arası bir gelir bekliyormuş..
  • 
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.