Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • senelerdir uzağız şampiyonluktan olaydık iyiydi ama biz alışığız zaten yalnız gerard'ın hatasından dolayı olması kötü oldu. adam senelerdir bir lig şampiyonluğu bekliyordu. daha 2 maç önce sahada göz yaşlarını tutamadı. harbi kötü oldum ben de o hatasından sonra gerard gibi karakterli oyuncu için yıkım niteliğinde bir hata umarım bir mucize olurda şampiyon oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghiscar -- 27 Nisan 2014; 22:22:18 >
  • mümkünse imzalardan birini kullanmak istiyorum gruba da eklerseniz sevinirim
  • sampiyonluk gelecek beyler birakin biraz gerginlik olsun ee 23 yil oldu bu kadar kolay sampiyon olmak olmaz. Bir de bilen varmi Ankara da orjinal veya 1 e 1 sahte forma nerede bulurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyonlar Liginde Chelsea'yi destekliyorum ama Premier Ligde Liverpool'u destekliyorum.Adamlar Mourinho'nun otobüs taktiğini geçemedi.Gerard da hatasından olsa gerek bir çok uzaktan şut çekerek bir çok atağın bitmesine neden oldu.Bu arada puan eşitliğinde City mi öne geçiyor
  • Hemen havlu atmışsınız, ne adamlarsınız la 2 puan öndesiniz, yenildiğiniz takım da dünyada defansı en sağlam olan takımlardan biri Chelsea.Bu kadar korkak olmayın, tek kale oynadınız nerdeyse.Şöyle ki, Chelsea'yi de çok severim ancak bu yıl Liverpool şampiyon olsun istiyorum, yoksa bidaha zor olursunuz.

Son iki maçı kazanırsınız zaten, ancak ben City'nin eksik maçıyla birlikte 3 maçtan da galibiyetle çıkacağını düşünmüyorum.Özellikle Everton'ın ŞL iddası devam ediyorken, az da olsa bi şansınız var halen..

Chelsea'yi küçümsemenin bi anlamı yok, şu anda dünyanın en formda takımı olarak görülen Bayern çıksa karşılarına yine de %40 tan aşağı değildir kazanma ihtimalleri, öyle bir taktik anlayışına sahipler...

• quote:

Orijinalden alıntı: crywolf34

Şampiyonlar Liginde Chelsea'yi destekliyorum ama Premier Ligde Liverpool'u destekliyorum.Adamlar Mourinho'nun otobüs taktiğini geçemedi.Gerard da hatasından olsa gerek bir çok uzaktan şut çekerek bir çok atağın bitmesine neden oldu.Bu arada puan eşitliğinde City mi öne geçiyor

averajla evet
  • quote:

Şampiyonlar Liginde Chelsea'yi destekliyorum ama Premier Ligde Liverpool'u destekliyorum.Adamlar Mourinho'nun otobüs taktiğini geçemedi.Gerard da hatasından olsa gerek bir çok uzaktan şut çekerek bir çok atağın bitmesine neden oldu.Bu arada puan eşitliğinde City mi öne geçiyor

City 2 - 1 Liverpool
    Liverpool 3- 2 City

İkili averaja bakılıyorsa, deplasman golü kuralı nedeniyle evet öyle oluyor, yıllardır sevmedim şu kuralı, çok saçma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan709

quote:

City 2 - 1 Liverpool
    Liverpool 3- 2 City

İkili averaja bakılıyorsa, deplasman golü kuralı nedeniyle evet öyle oluyor, yıllardır sevmedim şu kuralı, çok saçma...

Genel averaja bakılıyor, genel averajdada üstünüz.
  • Yazık oldu gerçekten. Mourinho istediğini çok iyi bir şekilde elde ediyor; gerek şampiyonlar liginde gerekse de ligde ustaca taktik ve kilit hamleler yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan709

Hemen havlu atmışsınız, ne adamlarsınız la 2 puan öndesiniz, yenildiğiniz takım da dünyada defansı en sağlam olan takımlardan biri Chelsea.Bu kadar korkak olmayın, tek kale oynadınız nerdeyse.Şöyle ki, Chelsea'yi de çok severim ancak bu yıl Liverpool şampiyon olsun istiyorum, yoksa bidaha zor olursunuz.

Son iki maçı kazanırsınız zaten, ancak ben City'nin eksik maçıyla birlikte 3 maçtan da galibiyetle çıkacağını düşünmüyorum.Özellikle Everton'ın ŞL iddası devam ediyorken, az da olsa bi şansınız var halen..

Chelsea'yi küçümsemenin bi anlamı yok, şu anda dünyanın en formda takımı olarak görülen Bayern çıksa karşılarına yine de %40 tan aşağı değildir kazanma ihtimalleri, öyle bir taktik anlayışına sahipler...

daha kackere yazmam gerekiyor? EVERTON'in CL sansi YOOK, EVERTON SAMPIYONLAR LIGINE GIDEMIYOR

kendi evlerinde Crystal Palace'a kaybettiler bu haftada Soumhampton karsisinda yenildiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 27 Nisan 2014; 23:26:26 >

• futboldan soğutkun beni Mourinho ne biçim futbol anlayışı bu ya ne rezil bir maçtı.aykut kocaman ı da al yanına git dünyanın en ucra köşesinde 1 1 beraber maç yapın.futbol risk dir heyecan,hırs,istek,arzu ........
    kaleye çizgisine çek bütün oyuncuları sonra buna futbol de
  • Son yılların en büyük fırsatını teptik. Kalan 2 maçta 8'lik averaj farkının kapanmasını beklemek çok zor. İhtimal vermesem bile City'nin puan kaybını bekleyeceğiz artık. Bu noktaya kadar getirdikten sonra kaybetmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: printer87

futboldan soğutkun beni Mourinho ne biçim futbol anlayışı bu ya ne rezil bir maçtı.aykut kocaman ı da al yanına git dünyanın en ucra köşesinde 1 1 beraber maç yapın.futbol risk dir heyecan,hırs,istek,arzu ........

Size karşı yedek kadro ile yendi sizi kendi evinizde üstelik 1 adet penaltısı verilmedi üstüne üstelik size 1 tane bile pozisyon vermedi

City deplasmanında City en formda halinde iken pozisyon vermeyip direkleri döverek 1-0 kazandılar

PSG den itibaren en önemli oyuncusu Hazardsız oynuyorlar ki bu zamana kadar iyi geldiler

PL nin en az gol yiyen takımı

CL de büyük ihtimal finale çıkacaklar

Hücum güçleri kısıtlı adam akıllı forvetleri yok

Üstelik risksiz dediğin adam yeri geldi 4-2-4 e bile döndü CL de

Geçmişte almadığı kupa kalmamış

Kusura bakma ama sırf nefret ile yazmışsın yorumunu her oyun mentalitesi farklıdır Liverpool hücum düşünür Bayern Barça pas düşünür Chelsea Atletico Real Madrid kontra düşünür bize saygı duymak gerekir keza ben pas düşmanıyım fakat saygı duyuyorum

Kaldı ki dünyada en iyi taktisyen teknik direktör de Mourinho dur kabul et veya etme benim görüşlerimde bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

quote:

Orijinalden alıntı: printer87

futboldan soğutkun beni Mourinho ne biçim futbol anlayışı bu ya ne rezil bir maçtı.aykut kocaman ı da al yanına git dünyanın en ucra köşesinde 1 1 beraber maç yapın.futbol risk dir heyecan,hırs,istek,arzu ........

Size karşı yedek kadro ile yendi sizi kendi evinizde üstelik 1 adet penaltısı verilmedi üstüne üstelik size 1 tane bile pozisyon vermedi

City deplasmanında City en formda halinde iken pozisyon vermeyip direkleri döverek 1-0 kazandılar

PSG den itibaren en önemli oyuncusu Hazardsız oynuyorlar ki bu zamana kadar iyi geldiler

PL nin en az gol yiyen takımı

CL de büyük ihtimal finale çıkacaklar

Hücum güçleri kısıtlı adam akıllı forvetleri yok

Üstelik risksiz dediğin adam yeri geldi 4-2-4 e bile döndü CL de

Geçmişte almadığı kupa kalmamış

Kusura bakma ama sırf nefret ile yazmışsın yorumunu her oyun mentalitesi farklıdır Liverpool hücum düşünür Bayern Barça pas düşünür Chelsea Atletico Real Madrid kontra düşünür bize saygı duymak gerekir keza ben pas düşmanıyım fakat saygı duyuyorum

Kaldı ki dünyada en iyi taktisyen teknik direktör de Mourinho dur kabul et veya etme benim görüşlerimde bunlar

Yazılacak her şeyi yazmışsın hocam yedek kadroyla gittik yendik pozisyon vermeden hala mou oooo futbol katili 19.yy futbolu vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ah Liverpool ah . Bugün galibiyet yerine beraberliğe çıksaydın en azından 1 puan öndeydin
  • Görüyorum ki yeni Liverpoollular türemiş.
    Eskilere yol açın
  • Mourinhoda Portoda Clyi alirken, yari finaldeki takimlar, Deportivo, Porto, Monaco ve Ranierinin Chealsesi. Bir cok oyuncu almis, coğu oyuncuda kötü bir sezon gecirmis Chealse. Clyi kazanmasindaki en pay, rakiplerin seviyeleri bana göre. Clde gelmis gecmis en zayif yari final 4lüsü bu takimlardi.
  • Güzelim pazar günümü mahvettin be Liverpool.

Yemin ederim Fenerbahçe'nin şampiyonluğuna bile sevinmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: P3

Mourinhoda Portoda Clyi alirken, yari finaldeki takimlar, Deportivo, Porto, Monaco ve Ranierinin Chealsesi. Bir cok oyuncu almis, coğu oyuncuda kötü bir sezon gecirmis Chealse. Clyi kazanmasindaki en pay, rakiplerin seviyeleri bana göre. Clde gelmis gecmis en zayif yari final 4lüsü bu takimlardi.

O sene hep güçlü takımlar güçlü takımları eledi.
    Porto'nun en büyük zaferi İkinci Tur'da Manchester United'ı 3-2 elemesi.
  • Bu Chelsea maçı hiç iyi olmadı
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.