Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
32.888
Cevap
75
Favori
1.048.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah belanı versin Luis Suarez , gitsin Norwich'e istediği kadar gol atsın şimdi.
  • Bırak hocam Allah aşkına benim yaptığım şurada 10 kişiye ayıp, o herifin yaptığı koca futbol dünyasına, ilişmeyin bana ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mourinho çook zeki adam yeaa akıl adamı yeaeee. adamın gözüne parmak sokuyo zeki bu adam. bak nasıl otobüsü çekti kaleye oovv
  • bir maç yüzünden oyuncu silinmez, ama bu Coutinho bir maç değil iki maç değil yeter artık ne yapıyor bu adam, yerine Cristian Baroni'yi koysam daha verimli olur yeter be artık,şu maçdan sonra da silinmezse ne zaman silinecek,tükenmez kalemle mi yazdınız,yaz döneminde düzgün bi ortasaha şart, ayrıca oyunu çevirmek için Iago Aspas geliyorsa kulübeden,söyleyecek pek bir şey yok.

Tek ihtimal kalan maçlarda hayvani bir güçle oynayıp 7-8 tane sallamak yoksa bu averaj başka türlü dönmez.

ama şampiyon olunmasa da önemli değil,tamam hayal kırıklığı olabilir bazıları için fakat,seneye daha iyi olabilir takım.
  • Yemin ederim Pazar günüm zehir oldu.

Suarez, Sturridge, Coutinho nerede oğlum sizin hırsınız, isteğiniz? Bu nedir lan?

Yahu tam ihtiyacımız olan maçlarda piyasada yoksunuz. Yemin ederim sinirden yumruğu atacam şimdi laptopa.
  • Bir kac hafta önce Liverpoolun Chealseye karsi bir sansi olmadiğini söylemistim.

Bence sampiyonluk icin Liverpoolun Cityden daha fazla sansi var.
  • Manchester City Fikstür

Crystal Palace - Manchester City
    Everton - Manchester City
    Manchester City - Aston Villa
    Manchester City - West Ham United

Şöyle bakınca 12 puan çıkarmak zor.
  • Gerrard çok büyük hata yaptı. Sonra da vurdu vurdu denedi ama olmadı. Böylesi oyuncular bu tür maçlarda böyle büyük hata yapınca sonuçları kötü oluyor. Acaba maçtan sonra adamın üstüne yürümüş ya da hakaret etmişler midir? Bizde olsa affedilmezdi herhalde. Tabii şampiyonluk kaçarsa...
  • Cok yazik oldu umarim sans bi anda Liverpool'a doner. Gerard icin cok zor olmuatur bu sonuc

• söylemem gerekiyor ki büyük bir mourinho ve defans futbolu hayranıyım fakat bu maç mourinho'nun yaptığı defans falan değildi. sığ bir şekilde futbol izleyenlerin "otobüs çekti yeaaa" dediği olayı ilk defa gerçekten yaptı. saçma sapan bir savunma anlayışı, pata küte top kapmaya çalışmalar. defans yapmayla top oynamayı düşünmemek arasında fark vardır ve mourinho resmen ikincisini seçti. eh, kendisi gibi bir makyavelistten de bu beklenirdi.

gerrard için liverpool'un şampiyonluğunu istiyordum ama böyle büyük bir oyuncunun (bu adama "abartılıyor." diyenleri ıslak odunla dövünüz.) yaşı, kondisyon durumu, takımın genel oyunu vb. etkenler ne olursa olsun böyle büyük bir maçta yenilginin baş sorumlusu (sadece golün yenmesine sebep olduğu için değil, hücum performansı yüzünden de.) olması kariyeri için affedilemez bir durum. kendi etti kendi buldu resmen, insan üzülüyor da.

• dünyanın en berbat şut ve uzun pas atan 5 adamı arasına coutinho girer herhalde

benim göremediğim ne var bu adamda her maç 2-3 tane salakça şut çekiyor top kaleyi sıyırsa falan neysede 100 metre yanından gidiyor
  • Coutinho artık şu takımda ilk 11 olarak başlarsa Rodgers'e daha hiçbirşey demeyeceğim..

Artık gör ya. 1 maç iyi oynuyor, 5 maç yok piyasada.

Herşey ezeli rakip, ebedi dostumuz Everton'a bağlı desem yeridir... City'nin puan kaybı şart.
  • Manchester City'nin 3 maçı var.Palace Everton Villa
    Liverpool'un 2 maçı var.Palace ve Newcastle

Hadi Everton.Zaten ben çocukken Everthon'luydum.Evırtın alırsa bu maçı everhın kesin CL ye gider.Everamhlasmhashashass

Ulan elinizle verdiniz maçı.Coutinho ve Gerrard Barış Özbek ile Mustafa Sarp gibi oynadılar.
  • Herkesde şamiyonluğu City'e kaptırdık havası ama City'nin daha oynayacağı Everton deplasmanı var, hala sizin şampiyonluk şansınız daha yüksek.

• Tek kale oynandı resmen maç. Bu kadar itici bir takım ve td başka yoktur. Maç boyunca 11 kişi defans yaptılar şansa bala 2 gol buldular. Yaptıkları çirkeflikler ve süreye oynamalar da cabası. Chelseaden ve Morudan bir kez daha tiksindim. Hele EPL gibi hızlı ve atak futbolun oynandığı bir lige hiç yakışmıyor bunlar.

Neyse Liverpool kalan son 2 maçı alır da şampiyon olur inşallah.
  • Şimdi oyun Gerrard ın üstüne kaldı ama o penaltıyı çalıp o hata olmasa daha iyi olurdu adama yazık oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando Hierro

Allah belanı versin Luis Suarez , gitsin Norwich'e istediği kadar gol atsın şimdi.

2-3 aydır aynısını yazıyorum beni taşlıyorlar forumda. Suarez'in bu sene Chelsea,city,arsenal 'a karşı toplam 6 maçta golü yok,sadece kendini yere atıyor bu maçlarda.
    Neyse geçmiş olsun , liverpool için bir şey bitmedi ama çok ufak farkla şampiyonluk yarışında geri düştü.
  • Her şey bitmiş değil, artık önümüzdeki maçları mutlaka kazanmalıyız. Ancak şuna da değinmek lazım, bir takımın kurtarıcısı Aspas gibi bir adam olmamalı, hatta bu adamın böyle bir takımın tribününde bile yer almaması lazım. Coutinho , ileri üçlü, aslında tüm takım rezil bir futbol oynadı bugün. Artık kendilerine gelmeleri lazım, bu maç bitti. Hepimiz üzüldük, evde son dakikalarda delirdim resmen. Ama yapacak bir şey yok. Kalan iki maçı kazanıp City'nin puan kaybetmesini beklemeliyiz.
  • Chelsea nin yeneceğini 2 haftadır söylüyordum.Geçen hafta puan kaybetmese bu maç şampiyonluk maçıydı.
    Morinho çok büyük adam takımı her an her süprizi yapabilir.Atleticoyu eleyip finalde bayernle oynarsa katil futbolu ile şampiyonlar ligini bile alabilir
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.