Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.864
Cevap
75
Favori
1.047.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11071108110911101111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dürüst olmak gerekirse küçümsediğiniz liverpool arabın suratının ortasına şamarı koydu ağlamaya devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıktı bu hakem muhabbeti kardeşim futbol bu teknolojik bi sistem değil kul oynuyor yönetiyor bunu hatasız mı ya da oynuyor yönetiyor ??

Sıfır hata için robot hakem yapmaları lazım mümkün mü böyle bir şey 100 sene de geçse olmaz böyle bir şey.

Sen 2 maçta rakibinden 5 gol ye 1 gol ondan sonra hakem hatası de hem Roma hem Liverpool tur bu iki takımın hakkıydı fa Barça Messi ve Pep'in bittiği vakittir bu olanlar artık bunlarsız futbol daha güzel olacak.

• Yahu sayılmayan golü konuşan arab taraftarı ilk golde net faulün olduğunu neden söylemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Biz kupamizi kaldirip sezonu kapatiriz. Klopp Sifir 0 kupayla Liverpool ile devam

Bu arada insallah HAKEM HATASIYLA elenmezsiniz yari finalde. (!)

Alıntıları Göster
    Yallah köyüne hadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Altına demişim ki "turu liverpool haketti".

Bir de özürlü müsün diyor

Alıntıları Göster
    Ben senin onu yazdığını inkar mı etmişim? Dürüst olan iki tarafa hata yapıldığını kabul eder diyorum. Altına yine de hak etti yazman bir şey değiştirmiyor. Hem ben sana doğrudan bir mesaj atmış mıyım? Bizim başarımızı doğrudan hakeme indirgeyenlere cevap veriyoruz, senin gibi bir tane hemen damlıyor konuya.
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Korfez sermayesine calisip, onlari oven ahlaksiz isine gelince demokrasi havarisi oldu ispanyada. Bu sorulunca da verdigi bir cevap var ki futbol dahisine (!) yakismadi. Utanmadan hakem diyor ahlaksiz herif de herhalde 2009 yilinda hakem liverpoola kazandirdi clyi. Barcelonaya gecilen olagan kiyaklardan bahsetmeye gerek yok bile.
    Bu hakemler liverpool kolluyor diyip patlayan balonu savunanlar liverpool barcelonainn alt yapisi olmus diyordu, ligi almamis diyordu. Isine gelince dalga gectikleri takim dunyanin en pahali takimini 2 macta da paspas edip evine yollayinca bir anda hakemler korumus oluyor nedense. Ileri uclumuz City 3lusunun fersah fersah ilerisindeyken, su anda en iyi 3lu zaten, hala cikip bos bos konusuyorlar. 2 maci da sol beksiz tamamlayan hocalari dahi, almanyadaki orta sinif takimin stoperiyle ilk 4e giren klopp uzun topcu, cahil, kontraci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DryWeather -- 11 Nisan 2018; 16:21:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guardiola fanı olmama reğmen liverpoolu çok severim ve turu da hakettiniz ama kupayı alamazsanız citye yazık ettiniz demektir citye en ters takım liverpooldu bence, kura çekildiği an bi korkmuştum zaten. Şu kupayı alın ya futbolun buna ihtiyacı var bıktık realden.
  • Salah a helal olzun cidden büyük başarı o kadar gol yarı final inşallah altın top u Salah alır eyer romaldo alırsa uefa da şike var diyeceğim bu sene cidden MUHAMMED Salah haketdi altıntop dediğim ballondor ödülü meszi romaldo hegomanyası bitdi artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Gelin bakam şöyle

• AĞLAYIN HAHAHAHAHA
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

Salah a helal olzun cidden büyük başarı o kadar gol yarı final inşallah altın top u Salah alır eyer romaldo alırsa uefa da şike var diyeceğim bu sene cidden MUHAMMED Salah haketdi altıntop dediğim ballondor ödülü meszi romaldo hegomanyası bitdi artık
    Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

• Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Alıntıları Göster
    Ne r si ula MUHAMMED Salah zaten Müzliman bir adam olduğu için ben onun destekçisiyim romaldo alacağına Salah alzın şöyle yorumlara hemen R diyorsunuz desenize helal ula Şahinabey sen Salahı desdekliyorsun ama o yok sizde illa laf atma laf sokma emoji atma kurban olduklarım bölüme mezaj atma isteği bırakmıyor sunuz adam da hayret bişi şuan Salah iyi Meszi sempadizanı olmama ramen Salah ı destekliyorum adam formda obcektif yorum yapıyorum

• Klopp'u Liverpool'a gittiğinde daha az sevmeye başladım. İlk geldiğinde sevinmiştim de nedense eski sempatikliğini kaybetti benim için.

Salah sağ olsun yıllardan beri gelen Liverpool sempatim devam ediyor. EPL'de eskisi gibi takım destekleyemiyorum onu farkettim. Bundan 8-9 sene önce sorsaydınız düşünmeden Liverpool derdim. Barcelona'nın gidişatına göre tekrardan bir EPL takımı destekleyebilirim o ihtimali de düşünmüyor değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

Klopp'u Liverpool'a gittiğinde daha az sevmeye başladım. İlk geldiğinde sevinmiştim de nedense eski sempatikliğini kaybetti benim için.

Salah sağ olsun yıllardan beri gelen Liverpool sempatim devam ediyor. EPL'de eskisi gibi takım destekleyemiyorum onu farkettim. Bundan 8-9 sene önce sorsaydınız düşünmeden Liverpool derdim. Barcelona'nın gidişatına göre tekrardan bir EPL takımı destekleyebilirim o ihtimali de düşünmüyor değilim
    PSG?
  • https://youtu.be/D8BInHda06k?t=193

Firmino

Gol sevincinden sonra gelen pep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychedelic Reflection -- 11 Nisan 2018; 21:13:25 >
  • Dejan Lovren vs Man City:

✅ 100% Aerial Duels Won
    ✅ 100% Dribble Success Rate
    ✅ 100% Tackles Won
    ✅ 2 Successful Blocks
    ✅ 2 Interceptions
    ✅ 1 Clean Sheet

• Ilk golde Virgil'e foul var doğru. Umarım yarı finalde bu tarz hakem hataları olmaz hocam dediğiniz gibi.

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    AMAN AMAN NEREYE GELDİK Bİ ANDA NERESİ BURASI LAN DAHA DEMİN EVDEYDİM EVE GÖTÜRÜN BENİ OLUM FENALIK GEÇİRİYORUM LAN HARBİ EVDE DEĞİLİM LAN DAHA DEMİN EVDEYDİM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son dörtlude en iyi takım Liverpool. Büyük aksilikler olmazsa (Savunmanın kritik anlarda hatalari Vs.) Şampiyonlar ligi şampiyonu belli.

• 
Sayfa: önceki 11071108110911101111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.