Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11001101110211031104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar maçı internet üzerinden nasıl izleyebilirim?
  • Bitirin şu işi Kırmızılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • City allah ne verdiyse saldıracak belli ki. Bu kadar ofansif çıkmalarını cezalandırmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güldür yüzümüzü Klopp hocam.
  • bu maç niye bu kadar bekleniyor anlamıyorum lvierpool garanti geçti turu sürpriz felan olmayacak yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

bu maç niye bu kadar bekleniyor anlamıyorum lvierpool garanti geçti turu sürpriz felan olmayacak yani
    Emin olma
    Kel hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Lev Yashin'den sonra Avrupa'nın en iyi oyuncusu seçilebilecek tek kaleci De Gea'dır ( Ronaldo ve Messi hegemonyası biterse ). Neuer'de üst düzey kalecidir. Ama De Gea'nın ondan bir eksiği yoktur. Belki tek topu elle oyuna sokması denebilir. Neuer'ın en büyük artısı eli ile müthiş oyuna top sokuyor. Hatta bazen oyuna soktuğu o toplar kontra atak olup, gole dönüşüyor.

Buffon filanda artık eldivenleri assın. Evet De Gea yaşlarında müthiş bir performans sergiledi ama artık kalecilik yapmaktan çok, kale içinden top toplayan, sürekli kaybeden bir oyuncuya dönüştü.

Şeyh Mbappe alacağına De Gea alaydı yarın akşam yarı final mücadelesi veren takım PSG olurdu.

Alıntıları Göster
    Neur gibisi uzun yıllar gelmez, adam bazı maçlar bildiğin orta saha oynuyor, muazzam bir kaleci ama şu anlık tahtı de gea'ya kaptırdı diyebiliriz, diğer kalecilerin de de gea'yı şu anlık geçebileceğini düşünmüyorum.

• Başladı!

• Gitti tur

• vvd resmen elleriyle gol yedirdi. topla çıktığı an gol geldi dedim içimden, sağolsun yanıltmadı. 2-0 geriye düşmeyen liverpoola liverpool demem ben zaten
  • Haydaa

• İki takım da çok açık oynuyor. İlk maça şaşırmamıştım. Bu maç City 4 tane atsa da şaşırmam. Liverpool da atsa şaşırmam.
  • VVD taca bıraksan bile daha iyi olurdu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakem sıkıntı bir tip, city kayırmaya başladı bile.
    al işte ederson denen şaklabana bak, ortada faul bile yok mane kart aldı. iten tiyatrocu brezilyalı alkışlandı. Jesus denen şaklaban da aynı, latin kültüründe sıkıntı var herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DryWeather -- 10 Nisan 2018; 22:1:20 >
  • 1 gol çok önemli ayrıca zamanıda önemli.
  • KIRMIZI ULANNNN KIRMIZI KARRTT

• salah yardımcı olmuyor hep oradan gelirler

• Mane'nin kırmızısı atlandı.
  • kaleci asli gorevini yapamadığı artistlikle taraftara yaranmaya calisiyor. bayat numaralar

• Beyler link var mi?
  • 
Sayfa: önceki 11001101110211031104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.