Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hamit'i Real Madrid'de görmek isteriz ama Liverpool onun için daha doğru tercih olabilir. Real Madrid'de büyük ihtimal yedek kalacak bence.
  • Liverpool store Türkiye'ye gönderim yapıyor mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Liverpool store Türkiye'ye gönderim yapıyor mu acaba

Bilmiyorum ama forma bakıyorsan büyük Adidas veya Sportive mağazalarında bulunuyor .
  • Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

Çok iyiymiş bu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delete90

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Liverpool store Türkiye'ye gönderim yapıyor mu acaba

Bilmiyorum ama forma bakıyorsan büyük Adidas veya Sportive mağazalarında bulunuyor .

yok forma olsa kolaydı zaten de t-shirt bakıyorum
  • ekle benide
  • Ekledim.
  • quote:

Ekledim.

Bakıyorum beni hala eklememişsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alikevicius

quote:

Ekledim.

Bakıyorum beni hala eklememişsin :)

Ekledim. Unutmuşum seni.

• Maksat gruba canlılık getirmek
  • ekle benide
  • Yok mu bir transfer haberi ya. Liverpool'dan çok şey bekliyorum bu yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alikevicius

Yok mu bir transfer haberi ya. Liverpool'dan çok şey bekliyorum bu yaz

Yok valla :( Sağlam bir ortasaha , ileriye dönük bir kanat oyuncusu ve sağlam bir sol bek lazım takıma. Nokta transferler yapılırsa eğer seneye kulüp büyük ihtimalle şampiyonluğa oynar
  • quote:

Liverpool, Newcastle United ile sözleşmesinin bitmesine bir sene kalan Jose Enrique için 9 milyon avroluk bir teklif yapmaya hazırlanıyor.

Önümüzdeki sezon için 84 milyon avroluk transfer bütçesine kavuşan Kenny Dalglish ve futbol direktörü Damien Comolli, bu yaz kadrolarını güçlendirirken 25 yaşındaki oyuncuyu da transfer listesine aldı.
    News of the World'un haberine göre, Kırmızıların patronu Aston Villa'dan Stewart Downing, Blackburn'den Phil Jones ve Blackpool'dan Charlie Adam'a 47 milyon avro harcamak istiyor.

Comolli'nin istek listesinde Sunderland'den Jordan Henderson (tahmini 17 milyon avro) ve Ipswich'den Connor Wickham (tahmini 11 milyon avro) bulunuyor.

Var biraz gelişmeler. Ayrıca Monaco'nun Koreli forveti Park Chu Young da düşünülüyormuş. Park Chu Young çok iyi forvet bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alikevicius -- 6 Haziran 2011; 1:42:51 >

• Jordan Henderson Liverpool'da. Sunderland'e bonservis bedeli olarak 24 m euro+ David Ngog verilecek
  • EKLEEEEEEEEEE
  • Severim Liverpool'u.Hele bu sene Suarez'i ve Maxi'yi almalarıyla beraber sevgim bi kat daha artmıştır.Gerrard, Kuyt, Maxi Rodriguez, Suarez en sevdiğim oyuncularıdır.

İngiltere'de desteklediğim takım Nottingham Forest olduğu için ekleme.

Bu arada;

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 9 Haziran 2011; 10:48:04 >

• Maxi bu sene gelmedi. 2 sene oldu adam geleli :)
  • Liverpool sevilmez mi

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.