Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.888
Cevap
75
Favori
1.048.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 14841485148614871488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adrian gibi bir kaleci liverpoolda nasıl hala kalabiliyor gerçekten çok ilginç. Karius’tan da beter.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gelin hele bi sarılalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonucu görünce hoca yedek kadroyla çıktı herhalde dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 4 Ekim 2020; 23:27:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kloop camiye giden imama çelme takmış...

• This is the first time since April 1963 Liverpool have conceded seven goals in a match.

• Bu nasıl oldu ya?

• Maç sonu olması gereken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 4 Ekim 2020; 23:29:55 >
  • bu sene, daha öncede yazmıştım, bekler sıkıntılı. özellikle TAA geçen seneyle alakasını geçtim, ilk oynadığı zamanlardan kötü oynuyor. Kenarları iyi kullanamıyoruz. Thiago'nun transferi ve Keita'nın as kadroya girmesini bu şekilde düşünmek lazım. Diğer sıkıntı da pandemi sonrası Joe Gomez'in ekstra kötü oynaması. Matip zaten SSK emeklisi gibi olunca 3 haftadır süren sıkıntılar devam etti. Maçın skoruna çok takılmamak lazım, adamlar normal bir gol atmadı. Gollerin yarısı birine çarparak girdi, 1 tane gol hediye edildi. Bu saatten sonra stoper alınır mı bilmiyorum ama birilerinin kesinlikle gelmesi lazım ya da Fabinho stopere geçmeli. Bence bu skor iyi oldu, City hazır sallantıdayken ve milli maç arasına girerken takım kendini toplayabilir. En son bu şekilde Spurs karşısında Lovren batırmış, sonrasında toparlanmıştık. Şimdi de aynı şeyi beklemekten başka yapacak bir şey yok. Son olarak da ilk gol hariç Adrian hakkında da kötü bir yorum yapmaya gerek yok, ilk gol gibi golü de ilk defa yedirmiyor.

• Geçen sene küme düşmekten son anda kurtulan takım aynı senenin eze eze şampiyon olan takımına 7 atıyor ki 9a kadar yolu vardı

Bu saatten sonra Türkiye ligini izleyenin aklına

• Abi bu ne ya? :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 4 Ekim 2020; 23:36:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Maç sonu olması gereken

Dediğini yaptı ama istanbulspordu sanırım oyuncuları bekleterek kariyerlerini mahvetmişti.

• Allah’ın cezası seni

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt

adrian'ın hatasız oynadığı maç var mı?? ilk gol hariç lüzumsuz yükleniyorlar elemana. Geçen sene süper kupayı penaltılarda kazandırdı ama gidip atletico'ya karşı elettirdi. Adam West Ham takımının 2. kalecisiydi. çok bir şey beklememek lazım.

• Adrian gomez çöp diyelim diğer oyuncular ne yaptı şaka gibi

• Klopp hocam Adrian yüzünden saymayı unuttu.

• Manchester ve Villa maçından sonra Türkiye ligini izlemek işkence :)

Adamlar çok açık futbol oynuyorlar. 7 olsa 8 e bastırıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cosmos2999 -- 4 Ekim 2020; 23:59:44 >
  • 2020 hızla devam ediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • epldeki clde işlemeyen futbol anlayışı ve taraftarın olmayışı böyle saçma skorlara sebep oluyor.

Futbolun gerçekten seyirci olmadan anlamı en az yüzde 50 yitiyor

• 1. golu gormedim diger gollerde adrianin yapacagi bir sey yok. belki 7. golde açıyı daha iyi kapatabilirdi

• Adamların her vurduğu defanstan sekmiş. Bin kere oynansa 5 gol atamazlar. Çok garip bir maç.

Ayrıca çok gol olunca maçın zevkli olduğunu düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 5 Ekim 2020; 0:52:45 >
  • 
Sayfa: önceki 14841485148614871488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.