Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1050. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.888
Cevap
75
Favori
1.048.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10481049105010511052
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Klopp kaleciyi degistirsem mi diye dusunuyor su anda.. 4-4 olursa sasirmam valla kaleci cok kotu. Dudek, Reina nereye bu tipler nereye. Vallahi Brad Jone bile daha iyiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aguero'nun uçan kafası girdi sandım kalpten gidiyordum
  • Bitti
  • ohhh son 10dk kanser olduk transfer donemi bitmeden allahini seven kaleci stoper ve bek alir

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manyak maç oldu.
  • Liverpool Yenicek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agueronun pozisyon gol olsa hakemi vurmuslardi, net oglu net ofsayt. Klopp mac oncedi Karous iyi oynarsa kaecim dedi bir de . Ucakla paket yapip yollasinlar valla direk cok yordu bu adam.

• Süper maç oldu.

Mo reyiz yargıladı resmen City'i.Harika bir adam.
  • Aguero'nun kafasında garanti 10 vefat yaşandı

• Zevkli maç oldu.Liverpool çok top kazandı,çok pres yaptı ve kazanmayı hak etti.Firmino,Salah,Mane'nin golleri çok güzeldi.
  • Takımın hücum hattı Mercedes, savunma hattı Tofaş

İşte bu yüzden bu takımı seviyorum. Gider evinde Stoke City'e yenilir ama rakip büyük takım oldu mu hele Anfield'da ise bütün takım King kesilir.

• mane çok bencil değil mi beyler çoğu pozisyonda pas vermedi kendi vurdu tamam gol attı ama bence bencillik var bu adamda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Salah pace 99 len
    Salah çıta len
    Salah Allah'ın aslanı len
    Salah serie a asist kralı len

BİR ŞEY DEMEME GEREK VAR MI?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel maç oldu
  • Cok keyifli macti pazar gunume renk katti gerisi onemsiz

• En son liverpool maçi izlediğimde 8 gol atmislardi. 1-1 ken açtim bi anda 3 gol attilar 1 top da direkten döndü hemen kapattim,kapatinca yemişler 2 tane. Liverpool taraftarlari bana yazsin uygun fiyata anlasiriz seneye sampiyon olmalari icin

• Geçen seneki Arsenal maçına benzer bir maç oldu. Yine klasik bir şekilde 3 farktan maçı veriyorduk. Şu belli ki Lovren, Milner, Gomez, Karius, Mignolet gibi adamlar bu takımda maça çıktıkça bu tip kalp krizleri geçirmeye devam edeceğiz. Yine de bir anda City'ye 3 gol birden atarak nasıl bir hücum gücüne sahip olduğumuzu herkese gösterdik. Maç öncesi Liverpool'la dalga geçmeye çalışanlara da iyi bir kapak oldu.
  • Ilk 4teki rakiplerimize karsi ilk galibiyeti aldik (Arsenal maci haric). Bu sene bu maclarda kotuyduk. City su durumdayken yenmeyi gectim 4 gol atmak da buyuk basari. De Bruyne bizde olsa keske valla acayip oyuncu. Emre de klasik iyi buyuk mac performansi verdi, Goretzka>Bayern olucak gibi duruyor, insallah imzalariz.

• Kloop reis

DEFANS

• 
Sayfa: önceki 10481049105010511052
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.