Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1053. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10511052105310541055
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaleci olarak Klopp Fernando Muslera'nın peşinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

Kaleci olarak Klopp Fernando Muslera'nın peşinde.

150 MİLYON LEN.
  • Oblak zamanında deneme amaçlı bizim takıma gelmiş fakat sakatlığı sebebiyle oynayamadan ayrılmış. Kader resmen çağırıyor. 50-60 demeden alabilirsek harika olur.
  • Sky'ın haberine göre Inter ve Sevilla Sturridge ile ilgileniyormuş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre Can kalacak gibi duruyor kalırsa iyi olur

Allison

Clyne Van dijk matip rabortson

Ox keita can

Salah firmino mane

İlk 11 kaliteli 1 stoper 1 sol bek 1 orta saha 1 kanat oyuncusu ile daha sağlam olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agulec40 -- 18 Ocak 2018; 20:13:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

Gulacsi copse, Burki ne? tanimlanamayan cisim mi?

Bizim kaleci, bu sene ara kotu maclar cikarsa da, takimi da cok kurtardı. Rasenballa yakistiriyor muyum, hayir. Daha iyisi lazim, yine de hakkini yemeyim.

Ragnick baskan, biz topcularimizi satmayiz dedi. Daha iyisini almadan Gulacsiyi birakmayiz.

Bu Gulasci'nin çöp olduğunu değiştirmiyor. Ayrıca Burki'yi nerden uydurdun? Alakamız ne?

Ragnick başkanına sorsana bi Keita içinde aynı şeyleri demiş mi?

Keitanin gelecek sene icin 45 milyon avroluk serbest kalma maddesi var. Bundan sonra kontratlarda serbest kalma maddesi olmayacak.Bizi kendinizle karistirmayin, biz kimsenin alt yapisi olmayiz.

Keita zaten gidecekti. Dogru ya dogru, Keita Liverpoola fazla bir topcu.

Gulacsiyi Rasenballa yakistirdigimi soylemedim. Yanliz bir gercek var, o da sizin 2 kalecinizin toplamindan daha iyi kaleci.

• quote:

Orijinalden alıntı: LilTunechi

Oblak zamanında deneme amaçlı bizim takıma gelmiş fakat sakatlığı sebebiyle oynayamadan ayrılmış. Kader resmen çağırıyor. 50-60 demeden alabilirsek harika olur.

100 milyonluk mu ne, serbest kalma maddesi var. Acikcasi A.Madridi birakip Liverpoola gelecegini sanmiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

quote:

Gulacsi copse, Burki ne? tanimlanamayan cisim mi?

Bizim kaleci, bu sene ara kotu maclar cikarsa da, takimi da cok kurtardı. Rasenballa yakistiriyor muyum, hayir. Daha iyisi lazim, yine de hakkini yemeyim.

Ragnick baskan, biz topcularimizi satmayiz dedi. Daha iyisini almadan Gulacsiyi birakmayiz.

Bu Gulasci'nin çöp olduğunu değiştirmiyor. Ayrıca Burki'yi nerden uydurdun? Alakamız ne?

Ragnick başkanına sorsana bi Keita içinde aynı şeyleri demiş mi?

Keitanin gelecek sene icin 45 milyon avroluk serbest kalma maddesi var. Bundan sonra kontratlarda serbest kalma maddesi olmayacak.Bizi kendinizle karistirmayin, biz kimsenin alt yapisi olmayiz.

Keita zaten gidecekti. Dogru ya dogru, Keita Liverpoola fazla bir topcu.

Gulacsiyi Rasenballa yakistirdigimi soylemedim. Yanliz bir gercek var, o da sizin 2 kalecinizin toplamindan daha iyi kaleci.

konuş damat konuş

• 100 milyon var da yeni sözleşme imzalamadı. Ben olsam 100 milyon euro ödeyip direk alırım.
  • quote:

100 milyon var da yeni sözleşme imzalamadı. Ben olsam 100 milyon euro ödeyip direk alırım.

Oblak veya Alisson bu takıma +12 +15 puan kazandıracak kaleciler. Hep söyledim, PL'de başarı istiyorsan bu kalecinin iyi olmasından geçer. Bakınız; De Gea, Lloris, Courtois..

• Goretzka > bayern

• quote:

Orijinalden alıntı: Agulec40

Goretzka > bayern

Avrupalıların emperyalizme sömürgeciliğe, Almanların dikta rejimlere ne kadar yatkın olduklarının en büyük ispatı bu Fc Bayern.
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    Allison belki supheli de Oblak %99 4-5 maci kurtarir. Bir de bugun bir yazi gordum, oblak-alisson-mignoleti kiyaslamislar ve bizim defansin aslinda xok kotu olmadigini da kanitlamislar. Kaleci sorununu daha iyi anlatacak bir olay olamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Goretzka > bayern

Avrupalıların emperyalizme sömürgeciliğe, Almanların dikta rejimlere ne kadar yatkın olduklarının en büyük ispatı bu Fc Bayern.

Niye? Adamlar en dogrusunu yapiyor. Bosman Alman topcu. Bedava. Ne diye biraksinlar? Bu adam Barca ve Bayern varken Liverpoola zaten gelmezdi.

Ayni seyi PSG icinde soyluyorlar. Abi, kendi liginden topcuyu herkes aliyor. Adamlar almak zorunda. Munih Alman alir, Juve italyan alir, Real İspanyol alir, Cekirdek kadroyu Almanlardan olusturmak zorundalar.

Ben bu Munihi elestiririm. Evlatcilik var ve cimriler diye de soylediginiz komik.

• quote:

Allison belki supheli de Oblak %99 4-5 maci kurtarir. Bir de bugun bir yazi gordum, oblak-alisson-mignoleti kiyaslamislar ve bizim defansin aslinda xok kotu olmadigini da kanitlamislar. Kaleci sorununu daha iyi anlatacak bir olay olamaz.

Allisonda cok iyi kaleci. Ben begeniyorum. Cok faydali olur.

Ben olsam, 20 gol garanti edecek bir forvet alir ve kaleciyle birlikte savunmayi guclendirirdim.
  • quote:

quote:

Allisonda cok iyi kaleci. Ben begeniyorum. Cok faydali olur.

Ben olsam, 20 gol garanti edecek bir forvet alir ve kaleciyle birlikte savunmayi guclendirirdim.

20 gollük forvet var zaten, adı da Firmino. Bu sene bolca gol attı, daha da atacaktır. Bu adamı bir tek bizim bu forumdakiler küçümsüyor, yabancılar ise adamın Liverpool için ne kadar önemli olduğunu yeni yeni anlamaya başladı. Klopp her fırsatta takımın en önemli oyuncusu Firmino diyorsa bize daha fazla söz düşmez.

• Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Ne demek bize daha fazla söz düşmez? Bu forumda kaç TD var biliyor musun

• quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

• quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Goretzka > bayern

Niye? Adamlar en dogrusunu yapiyor. Bosman Alman topcu. Bedava. Ne diye biraksinlar? Bu adam Barca ve Bayern varken Liverpoola zaten gelmezdi.

Ayni seyi PSG icinde soyluyorlar. Abi, kendi liginden topcuyu herkes aliyor. Adamlar almak zorunda. Munih Alman alir, Juve italyan alir, Real İspanyol alir, Cekirdek kadroyu Almanlardan olusturmak zorundalar.

Ben bu Munihi elestiririm. Evlatcilik var ve cimriler diye de soylediginiz komik.

Verdğiniz ne Psg örneği ne Madrid örneği Bayern'e yaklaşır cinste değil Bayern tekel ligde. Dünyada decoder satma ve izlenme oranlarının(tv aracılığı ile) bu kadar düşük olması sebebi de bu durum.

• 
Sayfa: önceki 10511052105310541055
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.