Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merseyside -- 20 Kasım 2011; 20:15:50 >
  • Maxi Rodriguez(32') ve Glen Johnson(87') atmış golleri. Chelsea'nin golünü Sturridge(54') atmış.

Goller burdan:http://www.eplmatches.com/2011/11/20/chelsea-vs-liverpool-highlights-5/
  • Dalglish ilk 11'de Maxi ve Bellamy tercihleri ile şaşırtsa da, Obi Mikel'in kaptırdığı topla attıkları gol kafasındakini uygulamasına çok yardımcı oldu. Ondan sonra oyun istediği gibi gelişti denebilir. Gole kadar da Chelsea oynuyor gözükse de Liverpool iyi savunup rakibinin fazla pozisyon ve alan bulmasına izin vermedi. Chelsea'nın çıkarken kaptırdığı topların tehlike olacağı belliydi ve biri de gol oldu zaten. Ikinci yarı Chelsea baskılı başladı, golü de buldular ama Dalglish doğru hamleler yaptı, gerektiği zamanda orta sahaya bir Henderson takviyesi ile yavaşlattı, ve ardından gelen Downing değişiklikleri ile oyunu iyi yönlendirdi. Glen Johnson'ın golü ise çok güzeldi. Chelsea hakkında ise, defansları fena halde S.O.S. veriyor. Sadece bu maç için değil bu. Johnson'ın attığı gol en güzel örnek, maç içinde de başka örnekleri var ama top Johnson'a atıldığında tehlike olacağı belliydi yani. Chelsea'de David Luiz iyi oyuncu, beğeniyorum, en sevdiğim özelliği ayaklarına hakim olması ve geriden oyun kurabilmesi. Ama bir kötü huyu var topla ince yapma işini fazla kaçırıp riske giriyor zaman zaman. Bugün de oldu bu mesela. Bir de kart görmemeyi öğrenmesi, zamanlamasını geliştirmesi gerek. Villas-Boas'a bir şey diyemem ama Porto'dan EPL'ye, Chelsea'ye zıplamak kolay değil. Porto ile bu tecrübe bir değil, artı olarak Villas-Boas'ın Porto dışında bir deneyimi de yok. Ancak o da kesin dille eleştirilemez çünkü Boas, formdan düşmeye başlamış ve yaşlanmış bir Chelsea'ye denk geldi. Kadrosu kısıtlı. Zamana ihtiyacı var, oynatmaya çalıştığı oyun felsefesi eldeki kadroya uymuyor. Yeteri kadar takviye de yapamadılar, Mata'yı da almasalar adam akıllı, formda kenar oyuncuları yok. Orta saha rotasyonları dar. Takımın yıllardır oyun planını üstüne kurduğu ve hücumunun en büyük silahı olan Drogba çaptan düştü. Bu yazdan böyle olacağı belliydi ancak Abramovic'in ve Chelsea'nin Boas'a sabretmesi lazım, hemen bir şeyler beklemek olmaz. Artı olarak adamın elinde Torres gibi bir bela da var, atsan atılmaz, satsan satılmaz. Kazanmaya çalışayım desen o da olmuyor. Chelsea kariyeri boyunca bugün girdiği son 10 dakikayı da sayarsak 23 maçta 3 gol atmış adam.

• Liverpool [1 - 1] Manchester City
    31' [0 - 1] V. Kompany
    33' [1 - 1] J. Lescott (Kendi kalesine)
    83' M. Balotelli (Kırmızı kart)
  • ya bugünkü(şu an oynanan)chelsea-Liverpool maçını izlememizin bi imkanı yok mu?var mı yardım edecek birileri?skytürkten izleyemiyorum dsmart bozuldu:)
  • Liverpool 2-0 Chelsea

59' Maxi Rodriguez
    63' Martin Kelly

22. dakikada Carroll penaltı kaçırdı.

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

• Bu oyunu Norwich gibi takımlara puan vermeden önce oynasaydık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merseyside

Bu oyunu Norwich gibi takımlara puan vermeden önce oynasaydık...

hiç anlamıyorum şu takımı ya

Arsenal'i deplasmanda 2-0 yendik,
    Everton'u da 2-0 yendik,
    Man Utd. ile 1-1
    Chelsea'yi 2-1 yendik,
    Manchester City 1-1 ve
    En son dün Chelsea'yi 2-0 yendik.

Maçlara bakınca (Tottenham hezimeti hariç büyük maçlarda fena değiliz.
    Ama

Stoke City'ye kaybettik
    Norwich ve Swansea ile berabere kaldık
    Tottenham hezimetini yazmaya elim varmıyor.

Şu saçma sapan maçlarda puan kaybetmesek, yeniden zirveyi zorlarız, hatta şampiyonluk bile gelebilir. Ama bu sene ŞL'ye gitmemiz gerek artık, Liverpool'suz ŞL olmaz.

• benide ekle hemide onur üyesi yap milanın elinden kupayı alıp eline verdiğimiz günden beri koyu bi taraftarıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuantum21 -- 30 Kasım 2011; 20:47:20 >
  • Arkadaşlar benim uzun süredir takip ettiğim 2 futbol blogu var. Biri Premier lig üzerine , diğeri ise sadece Liverpool ile ilgili.

http://www.britishgum.com/

http://liverpoolicin.blogspot.com/

İki sitede güzeldir , hepinizin ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

Not: İkiside Türkçe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kırmızı Pervane -- 1 Aralık 2011; 2:13:52 >

• Sağolun hocam, bloglara bakacağım
  • Anlamayacak bir şey yok arkadaşlar Liverpool'un olayı yıllardır budur. Büyük takımlara karşı müthiş performans gösterirler, zamanında en kral United'a Old Trafford'da 4 atıp geldiler ama küçük takımlara puan verirler hep. Onları yapmasalar bu süreçte şampiyonluk görürlerdi zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Anlamayacak bir şey yok arkadaşlar Liverpool'un olayı yıllardır budur. Büyük takımlara karşı müthiş performans gösterirler, zamanında en kral United'a Old Trafford'da 4 atıp geldiler ama küçük takımlara puan verirler hep. Onları yapmasalar bu süreçte şampiyonluk görürlerdi zaten.

şikayetimiz ondan zaten hocam

Bu arada konuya uğramanız çok sevindirici hocam Çok boş kalıyor buraları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Hobbit

quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Anlamayacak bir şey yok arkadaşlar Liverpool'un olayı yıllardır budur. Büyük takımlara karşı müthiş performans gösterirler, zamanında en kral United'a Old Trafford'da 4 atıp geldiler ama küçük takımlara puan verirler hep. Onları yapmasalar bu süreçte şampiyonluk görürlerdi zaten.

şikayetimiz ondan zaten hocam

Bu arada konuya uğramanız çok sevindirici hocam Çok boş kalıyor buraları.

Ben Liverpool taraftarı değilim ama elimden geldiği kadar Barça-Real ve kendi takımım dışındaki takımların taraftar konularına da yazıyorum. Ama haklısın bu konu çok boş kalıyor. Buraya yazan daha fazla aktif insan olmasını bekliyor insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 1 Aralık 2011; 18:01:08 >

• Uzun zamandır izlediğim en rahat maçlardan biriydi. 2-3 topumuz direkten döndü. Suarezin bi abdest alması lazım.

• Suarez Newcastle maçında yok. Bakalım hücum performansımız nasıl olucak. Açıkçası ben bu sene oynanan oyundan memnunum fakat bir şanssızlıktır gidiyor.Kaçan penaltılar,17 kez direğe takılma,bize karşı oynayan çoğu kalecinin o maçta yıldızlaşması ve maçın adamı seçilmesi vs.

Suarez'in uzun zaman oynamayacak olması ve takımı güçlendirme nedeniyle Podolski'nin adı geçiyor şu günlerde sık sık İngiliz basınında. Ne dersiniz faydalı olur mu sizce ?

• LIVERPOOL 3-1 NEWCASTLE
    Daniel Agger 25′ (KK)
    30′ Craig Bellamy
    67′ Craig Bellamy
    78′ Steven Gerrard
  • Dalglish resmen sonunda istediği ruhu yansıttı Liverpool'a, acayip baskı kuruyorlar, rakibin çıkmasına izin vermiyorlar. Bir iki akıllıca takviye ile daha da iyi olurlar. Gerrard da nasıl bir adamdır ya, dün oyuna girdi Carroll'ın etkinliği arttı, sağdan soldan ortalar, o girince Carroll'ın kafa topu falan direkten döndü zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 31 Aralık 2011; 12:21:06 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.