Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | #MohamedSalah2025 (1077. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
31.753
Cevap
76
Favori
968.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1456
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7674
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3900
  • Favoriye Eklediklerim 82
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Jurgen Klopp (7674 mesaj) DryWeather (1882 mesaj) M3lank0lik (1216 mesaj) Azor Ahai (965 mesaj) Jordan Henderson (600 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10501 mesaj) Mobil (11499 mesaj) Tablet (1250 mesaj) (5 mesaj) Mini (2242 mesaj) Uygulama (237 mesaj) (24 mesaj) (24 mesaj)
  • @
25 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Hak etmediğimiz bir yenilgi. Çok iyi, istekli ve atak oynadık özellikle ikinci yarı.. Lovren'in iki basit hatası, verilmeyen iki penaltı, verilmeyen bir kırmızı kart sonucu direk etkiledi. Tottenham maçının benzeri diyebiliriz.. Sağlık olsun. İlk 4'te bitirebileceğimize inanıyorum. #YNWA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık oldu Liverpoola

• Oynayan özellikle 2. Yarı oyunu domine eden Liverpooldu ama olmadı Salah çok etkisiz kaldı bugün.

• Bence Salah orda dusmeliydi iyi niyet tamam ama adam seni resmen çekiyor...

• Dejan Lovren this week: "Liverpool are not Manchester United...we never play just for a point."

Full time: Manchester United 2-1 Liverpool

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • an itibariyle salah

Liverpool FC Taraftar Ocakları | #MohamedSalah2025

• Şunu başarabilmemiz lazım.. Oynamadan, defans yaparak, iğrenç bir oyun anlayışı ile kazanabilmemiz lazım.. Yazık oldu.

Liverpool FC Taraftar Ocakları | #MohamedSalah2025

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 10 Mart 2018; 18:13:54 >
  • Jurgen klop wijinaldum ile başlamalıydi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Jurgen klop wijinaldum ile başlamalıydi bence.

Oyuna başladığımız 11, ManU karşısına çıkabilecek en iyi 11'di..

Lovren'in saçma sapan ve basit hatalarından zorla iki gol buldular. Hakem hataları da eklenince böyle bir sonuç elde ettik..

ManU iyi falan oynamadı yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

quote:

Lovren'in saçma sapan ve basit hatalarından zorla iki gol buldular. Hakem hataları da eklenince böyle bir sonuç elde ettik..

Orası öyle ben wijinaldum ile baslardim. Zaten dediğin gibi Liverpool özelikle 2. Yarı domine etti maçı ama Salah bugün çok etkisizdi...

• quote:

quote:

quote:

Orası öyle ben wijinaldum ile baslardim. Zaten dediğin gibi Liverpool özelikle 2. Yarı domine etti maçı ama Salah bugün çok etkisizdi...

Ox ve Mane hücumda saç baş yoldurdular.. Mane atak nasıl mahvedilir, nasıl katledilir, nasıl yenir her seferinde gösterdi..

Klopp nasıl dayandı 90 dakika anlayabilmek zor.

Ox'un ilk yarıda adını duymadım hiç.

İkinci yarı ise tamamen oyun bizdeydi. Olmayınca olmuyor.. Keza hakem sonuca direk etki etti. Net iki penaltı ve verilmeyen bir kırmızı kart var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ox ve Mane hücumda saç baş yoldurdular.. Mane atak nasıl mahvedilir, nasıl katledilir, nasıl yenir her seferinde gösterdi..

Klopp nasıl dayandı 90 dakika anlayabilmek zor.

Ox'un ilk yarıda adını duymadım hiç.

İkinci yarı ise tamamen oyun bizdeydi. Olmayınca olmuyor.. Keza hakem sonuca direk etki etti. Net iki penaltı ve verilmeyen bir kırmızı kart var.

Özelikle ox ve Salah rezaletti. Kısacası Liverpool hucum hattı bugün çok kötüydü yoksa şurdan galibiyet almak içten değildi.

• Kasap Lovren'den kurtulmadan bize kupalar haram...

Kaç senedir bir türlü toplayamadık şu savunmayı inanılır gibi değil.

• Salah bu tarz bir oyunda zaten etkili olamaz.

• Tam Coutinholuk macti.Bu tip maclari ortada ataklari yonetebilen, uretkenligiyle arkadaslarini oyuna sokan adamlar kazandirir.Malesef bunlari yapabilecek son kisi Ox.

• Jürgen Klopp: "Eğer yenileceksek böyle yenilelim. Bugün sadece korkaklar kazandı."

• lukaku 2 tane hava topu kazanmış, ikisini de gole çevirdiler. 2.golü yemeden önlem almamız lazımdı fakat almadık, sağlık olsun. Sanchez de baya baya bitmiş yalnız, 400k haftalık ile 4 sene Sanchez bu takımda ilk 11 çıkacak.

• yav he he klopp

|
    |
    Jurgen Klopp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Futbolda atak oyunu oynamak ya da savunma oyunu oynamak bir tercih meselesidir. Ve dünya üzerinde göze hoş geldiği için genelde atak oyunu tercih edilir. Bir tercihe korkaklık demek kibirden başka bir şey değil.

Madem korkakti ManU eze eze 4 atmayı bilecektin. Şuursuz ve beceriksiz şekilde atak yaptıktan sonra bu açıklamaları yapmak komik.

Klopp'a göre Simeone de korkak futbol oynatıyor ama kendisi Simeone'nin başarılarının yarısına ancak yaklaşmıştır. Mourinho ile zaten kıyaslamıyorum.

Kendisi öncelikle müthiş cesur futboluyla lig şampiyonu olsun da sonra küstah açıklamalarına kaldığı yerden devam edebilir.

• Gary Neville: "Liverpool'un iki belki de üç penaltısı verilmedi. Ayrıca United'ın sahada 10 kişi olması gerekirdi. Hakem korkunç bir maç yönetti."

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.