Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.864
Cevap
75
Favori
1.047.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beni de ekleyin beni de arkadaşlar..LİVERPOOL FOREVEEEEER!
  • İngiltere Premier League takımlarından Liverpool, kanat oyuncusu Stewart Downing'in bonservisi için Aston Villa ile anlaştı.
    Geçen sezon ligdeki tüm maçlarda forma giyen ve 7 gol atan Downing için iki kulübün bonservis bedeli konusunda anlaşmaya vardığı ve futbolcunun sağlık kontrolünden geçeceği belirtildi.İngiliz basını, Liverpool'un Downing için 20 milyon sterlin bonservis ödeyeceğini iddia etti.Aston Villa, daha önce Liverpool'un yaptığı 15 milyon sterlinlik teklifi reddetmişti.
  • Liverpool Roma'dan Doni'yi de aldı yedek kaleci olarak. Downing ise iyi bir oyuncu, Middlesbrough'dan sonra çok takip edemedim ama o dönem Middlesbrough'nun en iyi oyuncusuydu. Aston Villa'ya gittikten sonra da hakkındaki her yorum çoğunlukla olumlu, Liverpool'a kesinlikle güç katacaktır. Dalglish çok istiyordu Downing'i zaten okuduğum kadarıyla.
  • Bu yıl şampiyonluğa oynarız gibime geliyo.Knny ile birlikte güzel şeyler bekliyor bizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Delete90

quote:

Liverpool store Türkiye'ye gönderim yapıyor mu acaba

Bilmiyorum ama forma bakıyorsan büyük Adidas veya Sportive mağazalarında bulunuyor .

yok forma olsa kolaydı zaten de t-shirt bakıyorum

öne alalım belki bilen çıkar
  • Çok sıkı bir Liverpool taraftarı olarak forumdaki ilk mesajım heralde buraya olmalı diye düşündüm İlk mesajımla da yaklaşık 7 saat önce gerçeleşen bir gelişmeyi aktarmak isterim. Newcastle United'ın sol bek oyuncusu Jose Enrique için klübüyle anlaşıldı. Jose Enrique Melwood'a gelip sağlık kontrolünden geçti imzalar ya atılmıştır ya da bir kaç güne atılır. Bence sorunlu bölgemize çok kaliteli bir transfer. Yakında Capdevilla'nın yerine İspanya Milli Takımına çağrılması bekleniyor.Hayırlı olsun. Ayrıca bahsedilmemiş ama Blackpool'dan aldığımız orta saha oyuncusu Charlie Adam da çok kaliteli bir oyuncu. Alonso'dan beri bu kadar iyi ve isabetli uzun pas atan oyuncumuz yoktu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bilmiyorum ama forma bakıyorsan büyük Adidas veya Sportive mağazalarında bulunuyor .

Liverpool store Türkiye'ye gönderim yapıyor fakat Türkiye'yi Avrupa ülkesi olarak görmüyor. Bu nedenle gönderim ücreti Rest of World ülkeleriyle eş değer oluyor yani 15 Sterlin. Zaman zaman 20% indirimler oluyor. O zaman alışveriş yapmanızı tavsiye ederim kargoyu bedavaya getirmiş gibi olursunuz.

Haydi arkadaşlar biraz canlanalım ligler bu haftasonu başlıyor. Evimizde Sunderland'i ağırlıyoruz. Goal.com un analistlerinden Greg Stobart'ın maçla ilgili tahmini:

Transfer döneminin en yoğun iki takımının bu mücadelesi yoğun bir tahmin edilemezlik ve bir çok şaşırtmaca içereceğe benziyor.

Klüb sahipleri tarafından ciddi anlamda desteklenen Kenny Dalglish ve Steve Bruce yaz döneminde kadrolarına ciddi bonservis bedelleriyle birçok oyuncu kattılar ve bunların bir çoğu bu hafta sonu Anfield'da sahaya çıkacaklar.

Bu karşılaşma ayrıca birkaç ilginç olayı daha içeriyor. Jordan Henderson Liverpool formasıyla ilk resmi karşılaşmasına eski klübü Sunderland karşısında çıkacak ve Sunderland'in yeni transferi Connor Wickham da transfer döneminde niye Liverpool'un da onu istediğini ispatlamaya çalışacak.

Takımları hazırlık karşılaşmalarındaki performaslarına göre yargılamak zor fakat bu maçta sonucu etkileyecek olan faktör yeni oyuncuların takıma uyum sağlayıp sağlayamamaları ve takımların bu yeni transferlerle birlikte belirli bir düzen içerisinde oynayıp oynayamamaları olacaktır.

Bu sezon Luis Suarez'in Premier League'in en iyi oyuncularından biri olmasını bekliyorum ve bu maçta büyük ihtimal ilk 11'de başlamayacak bile olsa, klübeden gelip takımına zaferde katkısı olacağını düşünüyorum.

Liverpool 3-1 Sunderland
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erol Egemen

quote:

quote:

quote:

quote:

Liverpool store Türkiye'ye gönderim yapıyor fakat Türkiye'yi Avrupa ülkesi olarak görmüyor. Bu nedenle gönderim ücreti Rest of World ülkeleriyle eş değer oluyor yani 15 Sterlin. Zaman zaman 20% indirimler oluyor. O zaman alışveriş yapmanızı tavsiye ederim kargoyu bedavaya getirmiş gibi olursunuz.

teşekkür ederim..
    Zaten normalde fiyatlar biraz pahalı indiirmleri beklemeli.Ama ne zaman olur acaba
  • LIVERPOOL 1-1 SUNDERLAND

İlk yarı iyiydik ama 2. yarı şanssız bi gol yedik...
  • Siyah ve beyaz gibi farklı iki yarı vardı sahada. Maça iyi başladık Suarez'in inatçılığı bir penaltı kazandırdı ki bu pozisyonda bana göre Suarez'e müdahalede bulunan Richardson'ın kırmızı kart görmesi gerekiyordu ,sarı kartla kurtuldu. Fakat o da ne, penaltıyı kullanan Suarez topu üst direğin yaklaşık 3 karış üzerinden dışarı yolladı. Gerçekten çok kötü bir penaltıydı. 5 dakika sonra ise Charlie Adam'ın kullandığı serbest vuruşta topa kafasıyla dokunan Suarez'le 1-0 öne geçtik. Carroll'un faul yaptığı gerekçesiyle ağlara giden golü sayılmazken ,Downing'in direkten dönen sert şutu ve Adam'ın uzaktan denediği sert şutlar ilk yarının diğer önemli pozisyonlarıydı.

Şöyle bir bakacak olursak biraz şanslı olsak biraz diyorum en azından Carroll'un golü faul gerekçesiyle iptal edilmese ve Suarez penaltıyı gole çevirse 3-0 ilk yarıda iş bitmiş olcaktı ki bunların dışında gerçekten Sunderland'i sahadan silmiştik tek eksik goldü.

Ne olduysa ikinci yarıyla oldu.(Roy Hodgson'ın soyunma odasına girdiğinden şüpheleniyorum) Mükemmel derecede tek paslar yapan takım acayip ağırlaşmış bir şekilde sahaya döndü. Top rakip oyunculardayken koşan,pres yapan oyuncular yürümeye başladılar. Buna rağmen Sunderland'in aman aman bir gol pozisyonu yakaladığını söylemek yanlış olur fakat genç Flanagan'ın yaptığı bir hata çok pahalıya mal oldu. İçeri ortalanan topta Flanagan'ın marke etmesi gereken Larsson o sırada bomboştu ve top yere düşmeden gelişine yarım voleyle güzel bir gole imza attı. Golden sonra Sunderland iyice kapandı ilerde iki forvetleri Sessegnon ve Gyanı bırakıp tüm takım savunma yaptılar ve kontra ataklarla etkili olmaya çalıştılar. Suarez'in de oyundan çıkmasıyla takım sadece Carroll'a top göndermekle gol bulmayı umdu ve başaramadı. Maç 1-1 sona erdi.

Açıkçası ilk yarı bizim istediğimizde nasıl oynayabileceğimizin bir göstergesiydi. Belki ikinci yarıdaki küçümseme ve konsantrasyon kaybı böyle bir sonucun ortaya çıkmasına neden oldu fakat Flanagan'ın hatası olmasa belki şu an galip de gelebilirdik. İlk 11'e baktığımızda geçen seneden farklı 4 farklı oyuncu vardı : Downing,Henderson,Adam ve Enrique, ki Enrique daha dün takıma katıldı ve bence bu kadar yeni isime rağmen aralarında iyi bir uyum yakaladıklarını düşünüyorum. Zamanla daha da iyi olacaktır.

Uzun lafın kısası zaferi getiren performanslar değil alacağınız puanlardır evet ama yeni oluşan bir takım olduğumuzu kabul etmeli ve biraz da gerçekçi olmalıyız. Ne kadar ligi kazanmak istesek bile asıl hedefimiz ilk 4 e girip tekrardan Şampiyonlar Ligi'ne katılmak ve gösterilen bu performans açıkçası bana umut verdi ne kadar iki puan bırakmış olsak da sahada bence ikinci yarıda gerçekleşen bu performans düşüklüğü ilerisi için takıma çok büyük bir ders olacaktır. Ben umutluyum

Baktım da baya uzun olmuş üşenmeyip okuyan varsa teşekkür ederım
  • Oh be aradım buldum sonunda beni de yaz hocam ölümüne liverpool şu spor dünyasında bi beşiktaşımı bide liverpool u bilirim you will never walk alone!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erol Egemen

Siyah ve beyaz gibi farklı iki yarı vardı sahada. Maça iyi başladık Suarez'in inatçılığı bir penaltı kazandırdı ki bu pozisyonda bana göre Suarez'e müdahalede bulunan Richardson'ın kırmızı kart görmesi gerekiyordu ,sarı kartla kurtuldu. Fakat o da ne, penaltıyı kullanan Suarez topu üst direğin yaklaşık 3 karış üzerinden dışarı yolladı. Gerçekten çok kötü bir penaltıydı. 5 dakika sonra ise Charlie Adam'ın kullandığı serbest vuruşta topa kafasıyla dokunan Suarez'le 1-0 öne geçtik. Carroll'un faul yaptığı gerekçesiyle ağlara giden golü sayılmazken ,Downing'in direkten dönen sert şutu ve Adam'ın uzaktan denediği sert şutlar ilk yarının diğer önemli pozisyonlarıydı.

Şöyle bir bakacak olursak biraz şanslı olsak biraz diyorum en azından Carroll'un golü faul gerekçesiyle iptal edilmese ve Suarez penaltıyı gole çevirse 3-0 ilk yarıda iş bitmiş olcaktı ki bunların dışında gerçekten Sunderland'i sahadan silmiştik tek eksik goldü.

Ne olduysa ikinci yarıyla oldu.(Roy Hodgson'ın soyunma odasına girdiğinden şüpheleniyorum) Mükemmel derecede tek paslar yapan takım acayip ağırlaşmış bir şekilde sahaya döndü. Top rakip oyunculardayken koşan,pres yapan oyuncular yürümeye başladılar. Buna rağmen Sunderland'in aman aman bir gol pozisyonu yakaladığını söylemek yanlış olur fakat genç Flanagan'ın yaptığı bir hata çok pahalıya mal oldu. İçeri ortalanan topta Flanagan'ın marke etmesi gereken Larsson o sırada bomboştu ve top yere düşmeden gelişine yarım voleyle güzel bir gole imza attı. Golden sonra Sunderland iyice kapandı ilerde iki forvetleri Sessegnon ve Gyanı bırakıp tüm takım savunma yaptılar ve kontra ataklarla etkili olmaya çalıştılar. Suarez'in de oyundan çıkmasıyla takım sadece Carroll'a top göndermekle gol bulmayı umdu ve başaramadı. Maç 1-1 sona erdi.

Açıkçası ilk yarı bizim istediğimizde nasıl oynayabileceğimizin bir göstergesiydi. Belki ikinci yarıdaki küçümseme ve konsantrasyon kaybı böyle bir sonucun ortaya çıkmasına neden oldu fakat Flanagan'ın hatası olmasa belki şu an galip de gelebilirdik. İlk 11'e baktığımızda geçen seneden farklı 4 farklı oyuncu vardı : Downing,Henderson,Adam ve Enrique, ki Enrique daha dün takıma katıldı ve bence bu kadar yeni isime rağmen aralarında iyi bir uyum yakaladıklarını düşünüyorum. Zamanla daha da iyi olacaktır.

Uzun lafın kısası zaferi getiren performanslar değil alacağınız puanlardır evet ama yeni oluşan bir takım olduğumuzu kabul etmeli ve biraz da gerçekçi olmalıyız. Ne kadar ligi kazanmak istesek bile asıl hedefimiz ilk 4 e girip tekrardan Şampiyonlar Ligi'ne katılmak ve gösterilen bu performans açıkçası bana umut verdi ne kadar iki puan bırakmış olsak da sahada bence ikinci yarıda gerçekleşen bu performans düşüklüğü ilerisi için takıma çok büyük bir ders olacaktır. Ben umutluyum

Baktım da baya uzun olmuş üşenmeyip okuyan varsa teşekkür ederım

Okudum ve şunu söylemeliyim ki kesinlikle haklısın... Glen Johnson ve Gerrardın eksikliği çok açık bir şekilde görülüyordu. Flanagan'ın hatasından yediğimiz golde orada Glen Johnson olsaydı yiyeceğimizi hiç sanmıyorum. Haftaya Arsenal ile maçımız var ilk yarıdaki oyunla rahat kazanabileceğimizi düşünüyorum ama 2. yarıdaki oyunu oynarsa takım kesinlikle 2-3 tane yeriz bence.
  • liverpoolu pek sevmem takip de etmem ama baya sevdiğim adam oldu takımda, suarez, cole, downing
  • Yaz beni de
  • ARSENAL 0-2 LIVERPOOL
  • quote:

ARSENAL 0-2 LIVERPOOL

Ramsey [k.k]
    Suarez

bu arada ekleyin lütfen
  • Gerrard da dondu mu kimse tutamaz Liverpool'u. Suarez de atmaya devam ediyor. Arkasi gur olur insallah
  • Gerrardla Glen Johnson geri gelsin hiç bir şey istemiyorum başka.
  • LIVERPOOL 3-1 BOLTON
    Goller : 15' Henderson, 52 Skrtél, 53' Charlie Adam, 90' Klasnic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merseyside -- 28 Ağustos 2011; 15:20:36 >
  • Premier Ligde haftanın 11'ine Henderson,Charlie Adam,Luis Suarez seçilmiş.

Bu arada dandik bir programla dandik de olsa bir imza hazırladım. Kullanmak isteyen çıkar mı bilmem ama ekleyeyim.

[center][image]https://store.donanimhaber.com/b8/a8/48/b8a848c218976b45252a4bfd6abe47f9.png[/image] 
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_48735952/mpage_1/key_/tm.htm][b][size=1]Liverpool FC Taraftar Derneği[/size][/b][/link][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noel Gallagher -- 29 Ağustos 2011; 19:04:24 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.