Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.864
Cevap
75
Favori
1.047.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şarkı sonundaki tezahürat "you'll never walk alone" dur...beni liverpool sempatizanı yapan şarkıyı paylaşmak istedim sadece

ekle tabi bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

quote:

Orijinalden alıntı: xLasper

quote:

mesajım bulunsun, konuyu takipteyim

sende interlimisin liverpollumusun belli değil

Arkadaşım naptın ya tabi ki Inter liyim . Büyük takımların konularını takip ediyorum o nedenle söyledim

Zevkli oluyor ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechaniker -- 5 Mayıs 2011; 20:08:31 >
  • Arkadaşlar yeni anlaşma yaptığımız Warrior Sports'un yaptığı forma örnekleri var mı hiç? Nasıl tasarımları var acep..
  • O firmayı ilk kez duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

O firmayı ilk kez duydum.

ben de, başka bir takımla anlaşması var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

O firmayı ilk kez duydum.

Ben de.. 25 Milyon Dolar vermişler ama Adidas'tan vazgeçmeye değmezdi bence.
  • Ekle hocam
  • FULHAM 2-5 LIVERPOOL

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merseyside -- 10 Mayıs 2011; 20:04:12 >
  • Kenny Dalglish'den sonra takım çok iyi oldu. Sözleşmesi sezon sonuna kadardı ama önümüzdeki sezon da Dalglish'le devam edilmeli bence. Sağlam 3-4 transferle takım şampiyonluğa oynar.

edit: Ve Dalglish'in sözleşmesi bugün itibariyle 3 yıl uzatıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alikevicius -- 12 Mayıs 2011; 17:58:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alikevicius

Kenny Dalglish'den sonra takım çok iyi oldu. Sözleşmesi sezon sonuna kadardı ama önümüzdeki sezon da Dalglish'le devam edilmeli bence. Sağlam 3-4 transferle takım şampiyonluğa oynar.

edit: Ve Dalglish'in sözleşmesi bugün itibariyle 3 yıl uzatıldı.

Çok iyi haber.
  • Liverpool Adidas'ı bıraktı mı?

Atlamışım bu haberi ben, L'pool olması gerektiği gibi verdikleri paraya tav olmuştur, bu yüzden yaptıkları doğru ama Adidas formalarının yerini kimse tutamaz bence.

Yıllık 25 milyon sterlinmiş bu arada. 2012-2013'ten itibaren geçerli bu anlaşma. Adidas'tan yıllık 12 m sterlin alırken, WS onlara 25 m sterlin verecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Liverpool Adidas'ı bıraktı mı?

Atlamışım bu haberi ben, L'pool olması gerektiği gibi verdikleri paraya tav olmuştur, bu yüzden yaptıkları doğru ama Adidas formalarının yerini kimse tutamaz bence.

Yıllık 25 milyon sterlinmiş bu arada. 2012-2013'ten itibaren geçerli bu anlaşma. Adidas'tan yıllık 12 m sterlin alırken, WS onlara 25 m sterlin verecek.

koli bantları çok kötü duruyo bence ama tasarımı güzeldir adidasın
  • quote:

quote:

Bence en çok yakışan detay orası.

Nike gibi abuk subuk tasarımlar çıkarmıyorlar en azından, baya severim ben Adidas'ı ve modellerini.
  • quote:

quote:

quote:

Bence en çok yakışan detay orası.

Nike gibi abuk subuk tasarımlar çıkarmıyorlar en azından, baya severim ben Adidas'ı ve modellerini.

Arkadaşlar Warrior Sportsun daha önce yaptığı formaların falan resimleri var mı elinizde?
  • Böyle bir şey var ama, nedir bu, 12-13 formasını şimdiden yayınlarlar mı, bu mudur bilmiyorum. Herhangi bir taraftar PS'u da olabilir.

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

Onun dışında WS sanırım öyle futbol takımlarına çok sponsor olan bir firma değil, Boston merkezli bir marka. Liverpool'un sahipleri bu anlaşmada rol oynamış olabilir.

EDIT: Resim boyutu sebebiyle müdahale edildi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Dalglish'in gelişinden beri yapılan maçlar :

Wolverhampton 0-3 Liverpool
    Liverpool: 2-0 :Stoke City
    Chelsea 0-1 Liverpool
    Liverpool 1-1 Wigan Athletic
    West Ham 3-1 Liverpool
    Liverpool 3-1 Manchester United
    Sunderland 0-2 Liverpool
    W.B.A 2-1 Liverpool
    Liverpool 3-0 Man. City
    Arsenal 1-1 Liverpool
    Liverpool 5-0 Birmingham
    Liverpool 3-0 Newcastle
    Fulham 2-5 Liverpool

12 maç yapıldı, Toplanabilecek 36 puanın 29'u toplandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delete90

Dalglish'in gelişinden beri yapılan maçlar :

Chelsea 0-1 Liverpool
    West Ham 3-1 Liverpool
    Sunderland 0-2 Liverpool
    W.B.A 2-1 Liverpool
    Liverpool 3-0 Man. City
    Arsenal 1-1 Liverpool
    Liverpool 5-0 Birmingham
    Liverpool 3-0 Newcastle
    Fulham 2-5 Liverpool

Ki bu maçları alırken sakatlıklar yüzünden takımda eksik çoktu. En önemlisi Gerrard yoktu. 3-4 sağlam transferle Liverpool kafaya oynar. Chelsea ve Arsenal eskisi kadar iyi değiller bence.
  • hocm ekle benıde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alikevicius

quote:

Orijinalden alıntı: Delete90

Dalglish'in gelişinden beri yapılan maçlar :

Chelsea 0-1 Liverpool
    West Ham 3-1 Liverpool
    Sunderland 0-2 Liverpool
    W.B.A 2-1 Liverpool
    Liverpool 3-0 Man. City
    Arsenal 1-1 Liverpool
    Liverpool 5-0 Birmingham
    Liverpool 3-0 Newcastle
    Fulham 2-5 Liverpool

Ki bu maçları alırken sakatlıklar yüzünden takımda eksik çoktu. En önemlisi Gerrard yoktu. 3-4 sağlam transferle Liverpool kafaya oynar. Chelsea ve Arsenal eskisi kadar iyi değiller bence.

+ Olarak Gerrardın yokluğunda Braga'ya karşı elendi. Eminim Gerrard oynasaydı Braga'yı, hatta ondan sonra Benfica'yı eleyebilirdi.
  • Reports suggest that Liverpool have shown an interest in landing Turkish ace Hamit Altintop.

The midfielder’s departure from Bayern Munich has already been confirmed and he will be leaving on a Bosman transfer.

He has held talks with Real Madrid already and is widely expected to join the Spanish giants, becoming their second Turkish import of the summer following on from Borussia Dortmund’s Nuri Sahin.

But it is understood that Liverpool have made an approach to try and convince Altintop he would be better served continuing his career with a move to England.

Altintop has long been linked with the Premier League and, at 28, is far from past his best although he was only able to start eight league games this season.

Altintop is hugely versatile and can play anywhere across the midfield, which is of obvious appeal to any suitors.

It now remains to be seen whether Altintop will be able to reject the overtures of Real to move elsewhere.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Türkçe Çeviri :

Liverpool Hamit'i almak istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merseyside -- 15 Mayıs 2011; 2:39:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.