Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1043. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10411042104310441045
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet uyluğunda sorun varmış
  • Barça'ya kim gidiyorsa son zamanlarda direk sakatlanıyor umarım Coutinho'nun da futbol hayatı kayar orada, aynı Suarez, Arda, Dembele gibi, hepsi Barçada yok olup gidiyor, Zlatan'ın neden Barçadan ayrıldığı konu üzerinde çok durulması gerekiyor.
  • Niye kimse Clyne'ı konuşmuyor yav, sizin oyuncunuz değil mi? Çıkarın bakalım hapisten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

evet uyluğunda sorun varmış

• Premier Lig'de Aralık ayının oyuncusu Mohamed Salah!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay vay vay haberlere bak, klup coutinho gitsin diye fiyatini da indirmis. Takim sahibi ile klopp uygunsuz bir kasette mi bulustu diye dusunuyorum su anda ciddi ciddi

Coutinho yerine adam almayacagiz galiba. Neyse Kent geldi, Ings var bunlarla idare ederiz. Vallahi kanser ettiler adami. Barcelona olsa Salah Mane ne varsa toplarim bu kerizlerden. Bunlarda kafa yok ciddi manada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barça pişman olacak Coutinho çöp açık ara en iyi oos premier ligde Kevin de Bruyne en iyi sağ kanatta Salah kardeşim.

• Javi Martinez>Liverpool

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 numara transferi yapmayacaklar herhalde. Ya da southampton un en çöp oyuncusunu 100m ye alırız
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    kesin mi ?

ben baktim twitterdan daha belli degildi. gidip.lingaard bosuna verecekler diye tirsiyorum biraz

• Bizim konu yine karismis. Coutinho her yeri karistirdin valla tebrikler.

Transfer yapmayacagiz galiba bu ay. Ortalik o kadar karisik ki kim gelir kim gidrr belli degil. Ings/Sturridge ikilisi kiralik/satilik olarak gidebilir de kalabilir de. Bir suru genc oyuncu gidebilir de kalabilir de. Lemar gelebilir, keita gelebilir vs. Bu kadar hazirliksiz yakalanmak yakismadi hic. Ozellikle woodburn,wilson,ward vs direk kiralamak lazim ki oynasinlar ama iste bir sey yapmiyoruz oyle curuyorlar.

• Pulusic + fekir almak lazım muazzam olur

• Philippe Coutinho: "Liverpool'da oynadığım zaman da her zaman %100'ümü sahaya yansıttım. Beş yıl boyunca elimden gelenin en iyisini yaptım. Bu kulübü çok seviyorum fakat yeni bir maceraya atılmanın vakti gelmişti. Liverpool'da çok fazla anım ve teşekkür edeceğim çok kişi var."

"Liverpool, çok iyi oyunculara sahip ve iyi durumda olan bir takım. Virgil van Dijk'ın takıma katılması Liverpool'u daha da güçlü yaptı. Mo Salah ve Sadio Mane harika birer futbolcu. Liverpool'un başarılı olmasını çok istiyorum. Kalbim ve tüm iyi dileklerim onlarla."
  • Real Madrid, Barcelona'nın Coutinho transferine karşılık olarak Mohamed Salah'ı kadrosuna katmak istiyor. (via @DiMarzio)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Real Madrid, Barcelona'nın Coutinho transferine karşılık olarak Mohamed Salah'ı kadrosuna katmak istiyor. (via @DiMarzio)

Haydalar olsun...

• 150 milyona bırakılır salah da yerine kimi alacaksın, o seviyede adam çok az
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

150 milyona bırakılır salah da yerine kimi alacaksın, o seviyede adam çok az

Salah da Liverpool'a geldiğinde şu anki seviyesinde değildi zaten. Yani yine yükselişte olan, patlamaya hazır bir genci alıp Barcelona, Real gibi takımların peşinden koştuğu adam haline getirebilir Liverpool.

Lakin Liverpool'un elinden geldiğince oyuncularını kalmaya ikna etmesi lazım. Şampiyonluk hasreti bitsin istiyorsan elindeki yıldızları tutan takım haline gelmekten başka çaren yok. Klopp'a da üzülüyorum bir yandan açıkçası, adamı bir rahat bırakmadılar, Dortmund'ta Bayern gibi bir Büyük balık, küçük balık olarak Dortmund'lu oyuncuları yutuyordu. Liverpool'a geldi, burada da Real, Barca falan rahat bırakmıyor. Bir türlü kemik kadrosunu koruyup üstüne koya koya ilerleyemedi.

Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var ; günümüz futbolunda sadece Real Madrid, Barcelona, Bayern gibi takımları ''oyuncuları ayartmakla'' suçlamamak lazım. Bu kulüpler (özellikle de Real Madrid) geçmişte de böyleydi, gözde oyunculara büyük miktarlar önerirdi. Günümüzde değişen şey bu ''büyük balık'' diye nitelendirdiğimiz takımların oyuncuları ayartması değil, Agger, Totti, Gerrard gibi kulüplerine sadık oyuncuların neslinin neredeyse tükenmiş olmasıdır. Oyuncular artık sadece en zirvedeki takıma en yüksek paralarla gidip kupalar kazanma derdine düşmüş durumda.

Futbolun eski ruhunu kaybetmiş olmasının en büyük nedeni budur belki de

• Lemar i alirsak harika olacak. yoksa sikinti yasayacagiz..

• Naby Keita'yı devre arasında kadroya katacağımız dedikoduları dolaşıyor.. RBL kulübü ekstra €13-15M arası bir bedel istiyormuş kulüpten..
  • leipzig koparmaya calisiyor liverpool u. gerek yok devre arasi almak icin ekstra para vermeye. emre can yazin gidecek suanki orta saha ligi goturur. o parayi kaleci ve sol beke saklamak lazim.

kaleci transferi

gomez arnold clyne - matip - van dayk - sol bek transferi

emre can- wijnaldum - hendo

salah-firmino-mane

• 
Sayfa: önceki 10411042104310441045
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.