Şimdi Ara

Live Die Repeat and Repeat(Edge of Tomorrow Sequel) |Doug Liman(202?)-Tom Cruise,Emily Blunt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
5
Favori
1.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Live Die Repeat and Repeat(Edge of Tomorrow Sequel) |Doug Liman(202?)-Tom Cruise,Emily Blunt

Warner Bros 2014 yılında çıkan Edge of Tomorrow dan beklediği gişeyi alamamıştı.Eleştirmenler ve izleyenler tarafından gayet olumlu eleştiriler alan film WB nin dikkatini çekti ve devamı için onay geldi.Edge of Tomorrow un devamı olacak Live Die Repeat and Repeat in yönetmen koltuğuna tekrardan Doug Liman oturacak. Tom Cruise ve Emily Blunt ise ilk yapımda olduğu gibi başrolleri paylaşacaklar. Doug Liman devam filmi için ilkinden çok daha iyi bir senaryoya sahip olduklarını söyledi. Filmin çıkış tarihi şuan için belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 1 Mart 2019; 21:16:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Berbat etmeseler bari
  • Devamı zorlama olur gibi geliyor ilk düşündüğümde ama bakalım.

Bu filmi sinemada izlemediğime çok pişman olmuştum.
  • İlk film bazı mantık hataları olsa da güzel filmdi bu da izlenir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk film çok güzeldi 2. filmde inşallah güzel olur.
  • Bende yerimi ilk sayfadan alayım.İzleyince edit yaparım.(yani çıkınca)

• Acaba nasıl devam ettirecek. Yeni başka alfalar mı olacak?

• güzel filmdi. keşke bu yıl için duyurulsa
  • Senaryoyu merak ediyorum şimdiden. Bakalım ilki gibi olacak mı?

• Yönetmen Doug Liman "Film devam filmi ama öncesini de anlatacak bir film olacak. Devam filmi nasıl yapılır herkese göstereceğiz. Konusu çok çok iyi. Tom devam filmi fikrini ortaya attığında bir sus lan anlatma demiştim ama anlatıp kanıma girince ne yaptın sen ya falan oldum." dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Yönetmen Doug Liman "Film devam filmi ama öncesini de anlatacak bir film olacak. Devam filmi nasıl yapılır herkese göstereceğiz. Konusu çok çok iyi. Tom devam filmi fikrini ortaya attığında bir sus lan anlatma demiştim ama anlatıp kanıma girince ne yaptın sen ya falan oldum." dedi.

Spoilerlik bir durum göremedim. Bir de cidden böyle mi konuşmuşlar? Diyaloglarda bile yerelleştirme yapılıyor

Öncesini anlatma muhabbetine uyuz oluyorum. Yav biz ilerleyen olaylar istiyoruz. Neyse olayların sonrasını da anlatmaları iyi. Umarım olayların öncesi üzerinde çok fazla durmazlar. Geçmişe takılıp kalmasınlar, senaryo ilerlesin.

• İlki bana göre harika bir filmdi. İkincisi çıkarsa, her şatta izlenir. Ayrıca ilkini beğenen arkadaşlar, daha düşük bütçeli benzer filmi ARQ'yu izleyebilirler.
  • Bence guzeldi film.7 puanlikti buda o ayarda olursa yine izlerim.yalniz bu sefer flashback ile dunyaya gelis nedenlerini iceren kisa kesitler ekleseler daha iyi olur.

• Pek beklentim yok. İlk filmde biraz sıkıcıydı.

• işte bu, güncelliyorum konuyu hemen

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önlerden alalım yerimizi. İlk film güzeldi. "On your feet! Maggit!"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonundaki müzik çok güzeldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonunda be

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.